NEPRERUŠENO! Všetky objednávkdy okamžite expedujeme!
Menu

Produkty z oficiálnej
slovenskej distribúcie

HOTLINE Po - Pá: 8 - 18 hod
0948 911 777

Menu

LIEBHERR technológie pre svieže letné dni

Využite technológie LIEBHERR na maximum! Výber tých najužitočnejších pre letné dni nájdete nižšie.  Prajeme krásny zvyšok leta.

 

BioFresh – extra dlhé potešenie zo sviežosti

S inovatívnou zónou 0 °C sú potraviny skladované pri dokonalej teplote a ideálnej vlhkosti. Napríklad ľadový šalát vydrží čerstvý až o 11 dní dlhšie ako v bežnej chladničke. I syr, mäso alebo ryby vydržia dlhšie pri teplote takmer 0 °C.

Liebherr BioFresh

 

HydroBreeze – čerstvosť pre vaše jedlo

Špeciálny wow efekt v zóne BioFresh zaručí doplnková funkcia HydroBreeze – studená hmla, ktorá pokryje vaše ovocie a zeleninu ako balzam. Spolu s teplotou tesne nad 0 °C zabezpečí táto hmla chrumkavú čerstvosť vloženého ovocia a zeleniny.

Liebherr HydroBreeze

 

EasyTwist-Ice – ľadové kocky jednoduchým otočením

Dostaňte leto do pohára so zásobou kociek čerstvého ľadu bez pripojenia k vodovodnej sieti. Jednoducho naplňte nádržku vodou, nechajte ju zmraziť a kocky ľadu uvoľnite jednoduchým otočením. EasyTwist-Ice sa ľahko čistí a štandardne sa inštaluje do mnohých zariadení. Alternatívne ju možno pridať ako príslušenstvo.

Liebherr EasyTwistIce

 

IceMaker – ľad kam sa pozrieš

Dostatok ľadu i na tú najväčšiu záhradnú párty! Vďaka výrobníku ľadu IceMaker a funkcii MaxIce môžete vyrobiť až 1,5 kg kociek ľadu denne. Flexibilná priehradka zabezpečí ľubovoľné rozdelenie a zmenu úložného priestoru podľa požadovaného množstva ľadu. Jedna vec je istá: žiadny nápoj nezostane nevychladený. IceMaker je u vybraných modelov s pripojením na vodovod, pri iných je k dispozícii vodná nádržka.

Liebherr IceMaker

 

InfinitySpring – zdroj vody pre váš domov

S InfinitySpring zabezpečíte dokonalé osvieženie bez plastových fliaš. Integrovaný dávkovač vody je vždy k dispozícii keď je potrebný, a takmer neviditeľný, keď nie je potrebný.  Je vhodný pre nádoby takmer všetkých veľkostí, vrátane karáf alebo fliaš na výrobu sódy.

Liebherr InfinitySpring

 

VarioTemp – flexibilný úložný priestor

S VarioTemp môžete svoj mraziaci oddiel (-18 °C) premeniť buď na pivničnú zónu (+14 °C), alebo na zónu chladiacu (-2 °C až +9 °C). S variabilným nastavením teploty ste na večierky dobre pripravení. Jednoducho mraziaci priestor v prípade potreby využijete ako chladiacu zónu na občerstvenie alebo nápoje.

Liebherr VarioTemp

 

SmartDevice – ešte jednoduchšie chladenie

Vďaka mnohým inteligentným funkciám aplikácie SmartDevice sa môžete počas letných večerov plne sústrediť na svojich hostí. BottleTimer vám napríklad pripomenie uložené fľaše v mrazničke. Pri vybraných modeloch je SmartDevice už súčasťou výbavy, pri iných je možnosť jej voliteľného dokúpenia.

Liebherr SmartDevice