NEPRERUŠENO! Všetky objednávkdy okamžite expedujeme!
Menu

Produkty z oficiálnej
slovenskej distribúcie

HOTLINE 8 - 18 hod.
0948 911 777

Menu

Side by Side - Americké chladničky Liebherr

Americkú (Side by Side) chladničku zakúpite už od niekoľkých značiek. Spoločnosť Liebherr však doviedla tento typ chladničiek takmer k dokonalosti.

 

Jedná sa o naozajstné dizajnové i technické skvosty! Navyše Americké chladničky Liebherr sú ponúkané aj u konkurencie v nezvyčajných variantoch.

 

Jedná sa predovšetkým o dva modely. Americká chladnička SBSES 7165, ktorej súčasťou je aj domáca vinotékaSide by Side Liebherr SBSes 7353, kde je atypické rozloženie chladničky a mrazničky (sekcia s Biofresh zónami je umiestnená vľavo nad mrazničkou).

 

Americké chladničky Liebherr nie sú len dva spotrebiče (chladnička a mraznička), ale jedná sa o prepojené zariadenia s jednotným ovládaním a centrálnym riadením, vďaka čomu dochádza k optimalizácii behu celého prístroja, čo sa prejaví ako na spotrebe, tak napríklad na hlučnosti.

 

Prepracovaný dizajn a precízne spracovanie (zvlášť u celonerezového prevedenia) už viedlo k získaniu niekoľkých ocenení (napr. Interior Innovation Award 2013 - pre model Liebherr SBSes 7353), čo len potvrdzuje kvalitu práce vývojárov značky Liebherr.

 

Technológia VarioSpace Vám umožní optimálne využitie celého prístroja. Vďaka tomuto systému je možné jednoducho meniť rozloženie poličiek podľa aktuálnej potreby.

 

Samozrejmosťou je aj LED osvetlenie, ktoré prispieva k ešte väčšej úspornosti prístroja.