NEPRERUŠENO! Všetky objednávkdy okamžite expedujeme!
Menu

Produkty z oficiálnej
slovenskej distribúcie

HOTLINE Po - Pá: 8 - 18 hod
0948 911 777

Menu

Výhody chladničiek Liebherr Side-by-Side

Prečo si zaobstarať chladničku Liebherr Side by Side? Okrem toho, že tieto chladničky ponúkajú veľké množstvo priestoru na skladovanie potravín a nápojov, tak sú zároveň vybavené tými najmodernejšími Liebherr technológiami a navyše, čo si budeme nahovárať – v moderných kuchyniach im to náramne pristane. Skladovanie potravín v nich získava celkom nový rozmer.

Od mnohých konkurentov sa Liebherr odlišuje tým, že sú ich Side-by-Side modely zostavené z dvoch samostatných produktov, čo prináša rad dôležitých výhod.

Liebherr side by side

Prvou z nich je už samotná preprava, ktorá je vďaka tomu oveľa jednoduchšia. Predovšetkým pokiaľ je potrebné prenášať ich po schodoch, tesných schodiskách alebo sa vyhýbať rohom. Toto spracovanie ich tak robí užívateľsky príjemnejšími, než je klasická americká chladnička, čo býva jednodielny spotrebič značných rozmerov. Ich montáž je vďaka rôznym upevňovacím bodom a lištám veľmi jednoduchá. Zároveň sú vybavené integrovaným systémom nastavenia výšky tak, aby mohli byť počas inštalácie optimálne zladené s ostatným kuchynským nábytkom a ďalším vybavením.

Dôležitým benefitom je fakt, že jednotlivé diely majú na sebe úplne nezávislé chladiace okruhy a kompresor. Pokiaľ by teda vznikla nejaká porucha v mraziacom priestore, tak chladnička bude i naďalej fungovať bez akýchkoľvek problémov, to isté platí i obrátene.

Liebherr side by side

Modelový  rad Liebherr Side-by-Side ponúka univerzálnosť s mnohými možnosťami ukladania, ktoré môžu byť prispôsobené Vašim individuálnym preferenciám. Je len na Vás, či si zvolíte chladničku s funkciou BioFresh alebo bez, či preferujete v mraziacej časti výrobník ľadu IceMaker, alebo radšej skombinujete priestor mrazničky s chladničkou určenou na temperovanie vína.  Nech už si vyberiete čokoľvek, s Liebherr Side-by-Side bude skladovanie potravín hračkou.