NEPRERUŠENO! Všetky objednávkdy okamžite expedujeme!
Menu

Produkty z oficiálnej
slovenskej distribúcie

HOTLINE Po - Pá: 8 - 18 hod
0948 911 777

Menu

Vonkajšia chladnička LIEBHERR

Príprava pokrmov na záhradnom grile, posedenie s priateľmi v príjemne zatienenom altáne, bazén, osviežujúci drink a upravená zeleň kam jen oko dovidí. Trochu klišé z časopisov o modernom bývaní, ale i tak to znie dobre… Pokiaľ by ste predsa len mali pocit, že by sa vám také niečo mohlo páčiť, tak vedzte, že súčasný trend ide ešte o niečo ďalej a sústreďuje sa na vonkajšie kuchyne.

Či sa už rozhodnete pre variant umiestnenia na terase, ktorá prilieha k obytnému priestoru, alebo pre variant, kde je vonkajšia kuchyňa umiestnená úplne mimo, dôležité je dopredu si rozmyslieť, aká výbava bude jej súčasťou. Gril, udiareň, drez, sporák, pípa na pivo alebo dokonca vonkajšia chladnička?

Spoločnosť LIEBHERR patriaca medzi popredných hráčov v chladení sa o súčasné trendy a nároky zákazníkov zaujíma, a preto v tomto roku vyšla s novinkou – vonkajšou chladničkou Liebherr OKes 1750, ktorá vychádza z technológie profesionálneho gastro chladenia s tými najvyššími nárokmi na kvalitu spracovania  a štandardným výkonom i pri vysokých vonkajších teplotách až do +43 °C. Napriek tomu, že ide o voľne stojaci model, dá sa táto chladnička umiestniť i do pracovnej dosky, a to bez nutnosti zabezpečenia odvodu tepla. Odvetrávanie je totiž zabezpečené cez prednú mriežku.

Vonkajšia chladnička Liebherr OKes 1750 tak uspokojí i tých najnáročnejších zákazníkov.

LIEBHERR – kvalita, dizajn a inovácie

 

Liebherr OKES 1750

 

Liebherr OKES 1750