NEPRERUŠENO! Všetky objednávkdy okamžite expedujeme!
Menu

Produkty z oficiálnej
slovenskej distribúcie

HOTLINE Po - Pá: 8 - 18 hod
0948 911 777

Menu

Red Dot Award 2021 pre LIEBHERR

Nová generácia vstavaných spotrebičov LIEBHERR vyniká nielen technickými inováciami, ale i svojím jedinečným a nezameniteľným dizajnom. Ten ocenila i odborná porota stojaca za ocenením Red Dot Award 2021, ktorá ocenila viac ako 20 modelov vstavaných spotrebičov LIEBHERR z radu Prime a Peak v kategórii „best of the best“, čo sa dá preložiť ako „najlepší z najlepších“.

Liebherr Red Dot Award 2021

Ocenenie Red Dot Award sa udeľuje už od 50-tych rokov minulého storočia a je jednou z najväčších a najznámejších súťaží na svete. V tomto roku sa jej zúčastnilo celkom 54 krajín a všetky prihlásené produkty boli počas niekoľkých dní individuálne hodnotené nezávislou medzinárodnou odbornou porotou. Tá pri spotrebičoch LIEBHERR ocenila nadčasový a elegantný dizajn, ktorý sa odráža v prvotriednych materiáloch, ako je nerezová oceľ, sklo, hliník a zároveň i precízne spracovanie dotiahnuté do detailov, ktoré dotvárajú celkový dojem i jednoduchosť pri používaní.

Chladničky patria medzi spotrebiče, ktoré sú v prevádzke 24/7 a sú jedným z našich najdôležitejších technologických partnerov v každodennom živote. Na prvý pohľad zostávajú nové, plne integrované spotrebiče LIEBHERR neviditeľné, skryté za kuchynskými dvierkami, ale po otvorení je jasné, že vnútri je ukryté niečo jedinečné, čo okúzlilo i odbornú medzinárodnú porotu zloženú z dizajnérov, profesorov dizajnu a obchodných novinárov .

Toto ocenenie e potvrdením vynikajúceho dizajnu a vysokej kvality, na ktoré je u LIEBHERR dlhodobo kladený veľký dôraz.