NEPRERUŠENO! Všetky objednávkdy okamžite expedujeme!
Menu

Produkty z oficiálnej
slovenskej distribúcie

HOTLINE Po - Pá: 8 - 18 hod
0948 911 777

Menu

LIEBHERR spotrebiče pre komerčné použitie

LIEBHERR nie sú iba chladničky, mrazničky a vinotéky určené pre domácnosť. V širokom sortimente nájdete tiež celý rad spotrebičov určených pre komerčné využitie – LIEBHERR komerčné zariadenia, ktoré spĺňajú všetky očakávania, a to vďaka spoľahlivosti i v tých najnáročnejších podmienkach. Za týmto faktom stojí použitie kvalitných komponentov, vynikajúca konštrukcia s optimalizovaným úložným priestorom, účinné chladenie, spoľahlivé udržanie teploty a efektívna prevádzka vďaka nízkej spotrebe.

Spotrebiče LIEBHERR poskytujú výnimočný chladiaci a mraziaci výkon a ponúkajú veľké množstvo úložného priestoru, ktorý sa dá efektívne využiť. Je v nich možné prehľadne uložiť nápoje, čerstvé potraviny i jedlá pripravené na konzumáciu. Všetko je navrhnuté pre čo najjednoduchšiu údržbu.

Pri prezentačných modeloch je kladený dôraz i na atraktivitu. Prvotriedne materiály s vhodnou povrchovou úpravou, sklené dvere osadené v termoizolačnom skle ponúkajú komfortný náhľad do vnútorného priestoru, a tým prispievajú k optimálnej prezentácii vloženého tovaru.

Spotrebiče LIEBHERR sú známe svojou vysokou kvalitou a extrémne dlhou životnosťou.

LiebherrLiebherrLiebherrLiebherr