NEPRERUŠENO! Všetky objednávkdy okamžite expedujeme!
Menu

Produkty z oficiálnej
slovenskej distribúcie

HOTLINE Po - Pá: 8 - 18 hod
0948 911 777

Menu

Vitajte v energetickej triede A!

LIEBHERR 10 ročná záruka

Najnovšie máme v ponuke 4 modely voľne stojacich kombinovaných chladničiek LIEBHERR, ktoré vďaka svojej nízkej spotrebe spadajú do dnes toľko žiadanej energetickej triedy A.

Ročná spotreba 116 kWh, hlučnosť len 33 dB10-ročná záruka bez registrácie – to sú hlavné argumenty pre nákup. Ale k dispozícii ich máme ďaleko viac…

Všetky 4 modely majú v chladiacej časti technológiu BioFresh. Tá pomáha udržovať vložené potraviny dlhšie čerstvé. Napríklad šalát vydrží až o 8 dní dlhšie, čerstvé jahody až o 4 dni a lahodné hovädzie mäso až o 6 dní dlhšie než pri skladovaní v chladničke. A najlepšie na tom je, že všetko je perfektne nastavené z výroby – nič nie je potrebné upravovať.

Ďalším benefitom je použitie technológie NoFrost, ktorá vo výsledku znamená koniec prácnemu a časovo náročnému odmrazovaniu mrazničky. Technológia NoFrost chráni mraziaci priestor pred nechcenou námrazou, a tým pádom vedie i k úspore energie. Konečne žiadny ľad ani námraza, a to nielen vo vnútornom priestore, ale ani na vložených potravinách.

Pri modeloch radu Prime navyše nájdete funkciu VarioTemp, ktorá poskytuje slobodu pri skladovaní potravín. Teplotu v mraziacom priestore si totiž môžete nastaviť od -2 °C do +14 °C, takže túto oblasť môžete využiť ako ďalšiu chladiacu zónu. Napríklad pre krátkodobé uloženie nápojov a občerstvenia na večierok, alebo dlhodobo ako pivničnú priehradku na skladovanie zemiakov. Nápadom sa medze nekladú. Označením kvality týchto modelov je tiež prestížne ocenenie za dizajn Red Dot winner 2022. Toto ocenenie sa udeľuje už od roku 1955 a jedná sa o medzinárodne uznávanú pečať kvality, ktorú udeľuje nezávislá skupina odborníkov.

LIEBHERR – kvalita v každom detaile…

 

Liebherr CBNsda 5723 Plus, Liebherr CBNbda 5723 Plus,

Liebherr CBNsda 5753 Prime, Liebherr CBNbsa 5753 Prime

Liebherr CBNbsa 5753

Liebherr Red Dot 2022