NEPRERUŠENO! Všetky objednávkdy okamžite expedujeme!
Menu

Produkty z oficiálnej
slovenskej distribúcie

HOTLINE Po - Pá: 8 - 18 hod
0948 911 777

Menu

SmartDevice váš vstup do inteligentnej domácnosti

SmartDeviceBox je vaša vstupenka do inteligentnej domácnosti so spotrebičmi Liebherr. Jednoducho pripojíte chladničku alebo mrazničku k internetu, do telefónu si stiahnete intuitívnu aplikáciu SmartDevice a príbeh inteligentného ovládania môže začať.

Užite si viacej pohodlia s aplikáciou Liebherr SmartDevice, ktorá sastane vaším každodenným spoločníkom a umožní vám pohodlné ovládanie spotrebiča takmer odkiaľkoľvek.

Vďaka tomuto a ďalším prepojeniam s rôznymi systémami inteligentnej domácnosti sú spotrebiče deň odo dňa kompatibilnejšie. Inteligentnú chladničku tak možno bez problémov integrovať do vášho inteligentného domova a ovládať ju inteligentnejšie, s individuálne definovanými pravidlami nastavenými podľa vašich prianí.

Medzi kľúčové funkcie aplikácie SmartDevice patrí možnosť nastavenia teploty chladenia, prístup k stavu zariadenia, aktivácia a deaktivácia funkcií SuperCool a SuperFrost, správa alarmov a pripomenutí, prístup k informáciám o jednotlivých funkciách spotrebiča alebo možnosť prepojenia s ďalšími platformami SmartHome.  

Vybrané modely majú SmartDeviceBox už ako súčasť vybavenia, iné majú možnosť jeho samostatného dokúpenia – k dispozícii sú 2 druhy podľa typu spotrebiča Liebherr SmartDeviceBox pre voľne stojace modely a Liebherr SmartDeviceBox pre vstavané modely.

Liebherr SmartDevice pre váš inteligentný domov.

 

Liebherr