NEPRERUŠENO! Všetky objednávkdy okamžite expedujeme!
Menu

Produkty z oficiálnej
slovenskej distribúcie

HOTLINE Po - Pá: 8 - 18 hod
0948 911 777

Menu

Prečo je výhodná povrchová úprava SmartSteel?

Chladničky a mrazničky LIEBHERR sú svojím nadčasovým dizajnom pútavé, a preto by ste nemali nikoho obviňovať u toho, že sa ich chce dotknúť a vyskúšať ich. Navyše pokiaľ v nej máte uložené dobré jedlo a pitie, ide priamo o nutnosť... Ale čo tie odtlačky prstov? Spoločnosť LIEBHERR pozná riešenie, a tým je LIEBHERR SmartSteel.

Ide o špeciálnu povrchovú úpravu, ktorá výrazne redukuje viditeľnosť akýchkoľvek šmúh, odtlačkov prstov alebo škrabancov na zakúpenom spotrebiči. Poskytuje tak celkove čistejší vzhľad pri jeho bežnom používaní. Preč s pocitom, že sa Vaša chladnička nedá očistiť.

Liebherr SmartSteel

Pokiaľ predsa len, tak je potrebné čistiť veľmi šetrne. V prípade ľahkého zašpinenia stačí povrch jednoducho zotrieť čistou, suchou a mäkkou handričkou z mikrovlákna. Na väčšie nečistoty použite vodu s trochou prostriedku na umývanie riadu. V žiadnom prípade však nepoužívajte čistiace prostriedky na nerezovú oceľ. Môžete nezvratne narušiť povrchovú úpravu a spôsobiť tak poškodenie, ktoré síce nemá vplyv na funkčnosť, ale chladnička už nebude vyzerať ako po jej zakúpení.

SmartSteel úprava vzniká zušľachtením nerezovej ocele a jej špeciálnym povrchovým zdrsnením. Tým je dosiahnuté potlačenie  zanechávania odtlačkov na chladničke alebo mrazničke LIEBHERR.

Vybrať si môžete hneď z niekoľkých modelov. Informáciu o tom, či chladnička alebo mraznička túto povrchovú úpravu má alebo nie, získate v technických parametroch uvedených pri každom modeli.

Liebherr logo