NEPRERUŠENO! Všetky objednávkdy okamžite expedujeme!
Menu

Produkty z oficiálnej
slovenskej distribúcie

HOTLINE 8 - 18 hod.
0948 911 777

Menu

Nové rozdelenie pri voľne stojacich spotrebičoch LIEBHERR

V minulom roku došlo u vstavaných modelov chladničiek a mrazničiek LIEBHERR k rozdeleniu do 4 produktových kategórií. Tento rok na toto rozdelenie nadväzujú aj modely voľne stojacich spotrebičov, a tak sa novo v názvoch aj týchto modelov môžete stretnúť s označením Pure, Plus, Prime alebo Peak.

Séria Pure je základná trieda – triezva, jednoduchá a dokonale vybavená pre všetky hlavné požiadavky. Obmedzuje sa síce na podstatné funkcie a vybavenie, ale vždy v tej najvyššej kvalite LIEBHERR.

Liebherr Pure 

Séria Plus zaujme detailmi. Plus znamená predovšetkým viac komfortu. Spotrebiče nielen prvotriedne chladia a mrazia, ale sú tiež o niečo inteligentnejšie.

Liebherr Plus 

Séria Prime je znateľne noblesnejšia. Vyznačuje sa neprehliadnuteľným dizajnom i materiálom. Vo vnútornom priestore sa využívajú prémiové materiály ako je nerezová oceľ alebo sklo. Spotrebiče tohto radu okamžite upútajú pozornosť i riešením vnútorného osvetlenia – takzvaný LightTower.

Liebherr Prime 

Pomyselným vrcholom je potom séria Peak, u ktorej nájdete to najlepšie z LIEBHERR. Pri spotrebičoch tohto radu nejde o kompromisy – inovatívne technológie sa tu snúbia s vysoko kvalitným dizajnom a komfortnými riešeniami extra triedy. Tieto spotrebiče sú určené pre tých, ktorí túžia po dokonalosti.

Liebherr Peak