NEPRERUŠENO! Všetky objednávkdy okamžite expedujeme!
Menu

Produkty z oficiálnej
slovenskej distribúcie

HOTLINE Po - Pá: 8 - 18 hod
0948 911 777

Menu

Navrhnite si svoju vlastnú chladničku LIEBHERR – individuálnu, osobitú, jedinečnú!

Liebherr MyStyle

Túžba mať na mieru navrhnutý interiér a v ňom výrobky, ktoré zodpovedajú individuálnemu životnému štýlu. To je hlavný trend súčasnosti. Spoločnosť LIEBHERR patrila vždy medzi priekopníkov a inovátorov, a preto teraz prichádza s možnosťou, ktorá poskytuje zákazníkom jedinečnú príležitosť navrhnúť si chladničku presne podľa ich vlastného vkusu a preferencií.  

V kategórii LIEBHERR MyStyle nájdete ponuku modelov, pri ktorých si môžete pomocou online konfigurátora navrhnúť svoju vlastnú individuálnu, osobitú a jedinečnú chladničku presne podľa svojich požiadaviek.

Či už s firemnými motívmi a logom ako unikátny darček, alebo ako dizajnový prvok do vášho interiéru, navrhnite si svoju vlastnú chladničku LIEBHERR MyStyle. Online konfigurátor je jednoduchý na pochopenie a poskytuje zákazníkom širokou škálu možností v oblasti farieb, použitých materiálov a dokonca v doplnkoch, ako sú dverové police, odkladač na vajíčka alebo maselnička. Okrem toho si môžete tiež vybrať zo širokej škály obrázkov a dizajnov alebo použiť svoje vlastné fotografie a texty.

Pri tvorbe dizajnu neexistujú žiadne obmedzenia pre vašu vlastnú kreativitu a predstavivosť! Ceny všetkých dostupných funkcií a dizajnov sú zahrnuté v konfiguračnom programe, preto môžete náklady na výrobu svojho unikátneho modelu priebežne sledovať.