NEPRERUŠENO! Všetky objednávkdy okamžite expedujeme!
Menu

Produkty z oficiálnej
slovenskej distribúcie

HOTLINE Po - Pá: 8 - 18 hod
0948 911 777

Menu

Na čo sa hodí funkcia SuperCool?

Predstavte si, že chystáte rodinnú oslavu a chcete, aby bolo všetko úplne dokonalé a perfektné. Nechcete príbuzným ponúkať  okoralé chlebíčky a zákusky, ale chcete, aby i Vami podávané pochutiny boli v 100 %-nej kondícii. A práve k tomu sa hodí funkcia LIEBHERR SuperCool, ktorá sa tak stane Vaším nedoceniteľným pomocníkom.

Liebherr SuperCool  Liebherr SuperCool

Pri jej použití dochádza k plynulému zníženiu teploty v chladiacom priestore až na + 2 °C a to až na dobu 12 hodín, čo je úplne ideálne pre rýchle schladenie čerstvo vložených potravín. Pri tejto teplote jedlo nezmrzne, ale je čo najrýchlejšie vychladené, a tak si udrží svoju čerstvosť. Ideálne je zapnúť túto funkciu pred odchodom na nákup, chladnička tak v počas tej doby už zníži svoju teplotu a priestor vnútri bude pripravený na vloženie čerstvých potravín.

Medzi ďalšie výhody chladenia so systémom SuperCool patrí eliminácia väčších teplotných výkyvov pri vkladaní takzvane teplejšieho jedla. Teplota vnútri chladničky sa vďaka rýchlejšiemu vychladeniu takmer nezmení. Zároveň určite oceníte fakt, že hneď ako funkciu SuperCool aktivujete, nemusíte sa už o nič starať. Chladnička sa po uplynutí nastaveného časového intervalu automaticky vráti na svoju normálnu prevádzkovú teplotu. Nie je potrebné túto funkciu znovu vypínať.

Informáciu o tom, či chladnička touto funkciou disponuje, nájdete v technických parametroch jednotlivých modelov. 

LIEBHERR – záruka kvality, dizajnu a inovatívnych technológií.