NEPRERUŠENO! Všetky objednávkdy okamžite expedujeme!
Menu

Produkty z oficiálnej
slovenskej distribúcie

HOTLINE 8 - 18 hod.
0948 911 777

Menu

Mrazničky LIEBHERR – technológie a vybavenosť, ktoré sa Vám oplatia

V dnešnej dobe je na trhu celý rad výrobcov i rôzne vybavených spotrebičov. Navyše vďaka rozdielnym názvom odborných funkcií je niekedy zložitejšie vybrať si taký spotrebič, ktorý by celkom vyhovoval všetkým požiadavkám. Pre ľahšiu orientáciu pre Vás, prinášame aspoň prehľad podľa nás tých najdôležitejších technológií a vybaveností, ktorými disponujú mrazničky Liebherr.

V prvom rade je treba spomenúť technológiu Liebherr NoFrost, s ktorou môžete zabudnúť na odmrazovanie. Pravidelné odmrazovanie síce šetrí výdavky za elektrinu, vďaka technológii NoFrost však bude toto odmrazovanie prebiehať automaticky. Hneď ako sa na výparníku začne vytvárať vrstva ľadu, spustí riadiaca jednotka odmrazovanie, pri ktorom roztopená voda stečie do odtokového žliabku, odkiaľ sa postupne vyparí. Preto mraznička zostáva neustále bez ľadu, spotreba energie sa nemení a Vy už nikdy nemusíte Váš spotrebič odmrazovať manuálne.

Ďalšou za zmienku stojí technológia Liebherr FrostSafe, vďaka ktorej po otvorení priestoru mrazničky zostáva chlad vnútri a neuniká toľko von. Mrazničky vybavené technológiou FrostSafe totiž disponujú plne uzatvárateľnými priehradkami, vďaka čomu z nich pri otvorení uniká oveľa menej chladu. Priehradky majú priehľadné čelá, takže je do nich vidieť i bez nutnosti ich otvárania. To všetko navyše prispieva k zníženiu spotreby elektrickej energie.

Liebherr FrostSafe

Výhodou zabezpečujúcou jednoduché vysúvanie šuplíkov/boxov pri spotrebičoch Liebherr sú plynulé TelescopicRails. Tými sú vybavené mrazničky s technológiou NoFrost so šírkou 70 cm.

Čím ďalej, tým viac žiadanou výbavou je výrobník ľadu, ktorý v mrazničkách Liebherr nájdete pri výrobkoch s označením IceMaker. Kocky ľadu sú vďaka nemu pripravené na počkanie.

Ste vášnivým zberateľom byliniek, húb alebo iných lesných plodov? V tom prípade oceníte špeciálnu priehradku na bylinky a lesné plody, ktorá je doplnkom vybraných modelov. V tejto priehradke môžete jednoducho zmraziť ostružiny alebo bazalku samostatne a po desiatich až dvanástich hodinách ich premiestniť do mraziacich sáčkov alebo uzatvárateľných plastových boxov. Vyhnete sa tak ich primrznutiu k sebe, ktoré potom nielen vyzerá nevzhľadne, ale zároveň je následne ťažké z nich oddeliť potrebné množstvo.

Za spomenutie stojí tiež funkcia Liebherr SuperFrost, ktorá zabezpečuje jednoduché a rýchle rozmrazenie uložených potravín. vďaka nej ste schopní prudko znížiť teplotu v priestore mrazničky až na profesionálnych – 32 °C. Týmto procesom dokážete zachovať v potravinách vyšší podiel živín. Vo chvíli, keď dôjde k ich zmrazeniu, prechádza spotrebič opäť do bežného módu, ktorý zabezpečuje zníženie potreby energie.