NEPRERUŠENO! Všetky objednávkdy okamžite expedujeme!
Menu

Produkty z oficiálnej
slovenskej distribúcie

HOTLINE Po - Pá: 8 - 18 hod
0948 911 777

Menu

Mrazničky LIEBHERR – kvalita v každom detaile

Zháňate novú mrazničku a točí sa Vám hlava zo všetkých tých názvov novo používaných technológií? Prinášame Vám jednoduchý prehľad tých, na ktoré môžete naraziť pri mrazničkách LIEBHERR.

Prvou z nich je technológia NoFrost, ktorá napomáha k dlhodobému zachovaniu nutričných hodnôt potravín pomocou veľmi rýchleho zmrazenia. NoFrost ponúka mraziaci výkon v profesionálnej kvalite. Z uložených produktov je vďaka tejto technológii odoberané teplo pomocou cirkulácie ľadového vzduchu a vzdušná vlhkosť je odvádzaná mimo úložného priestoru mrazničky. Uložené potraviny i úložný priestor mrazničky tak zostávajú vždy bez námrazy. S komfortom NoFrost už nebudete strácať čas s odmrazovaním.

Liebherr NoFrost

 

Ďalšou z technológií je takzvaný SmartFrost, s ktorým sa radikálne znižuje tvorba námrazy nielen vo vnútornom priestore mrazničky, ale i na samotných potravinách. Tým pádom takmer odpadá potreba odmrazovania. Výparník pri tejto technológii obtáča v špirálach vnútorný priestor mrazničky a tým umožňuje veľmi rýchlu teplotnú výmenu s veľmi nízkou spotrebou energie. Tento systém je oproti technológii NoFrost o niečo úspornejší a zároveň menej náročný na priestor.

Liebherr SmartFrost

 

Modernou funkciou pri pultových mrazničkách je StopFrost, ktorá eliminuje namŕzanie nielen  úložného priestoru, ale i v ňom uskladnených potravín. Tým sa znižujú i nároky na odmrazovanie. Okrem toho už po otvorení a zatvorení veka truhlice nevzniká žiadny podtlak a truhlicová mraznička tak môže byť kedykoľvek opakovane otvorená bez väčšej námahy.

Liebherr StopFrost

 

A ešte tu máme jednu technológiu – FrostProtect. Tástojí za tým, že môžu byť vybrané modely mrazničiek LIEBHERR použité i v nevykurovaných priestoroch (napríklad v garáži alebo pivnici). Vonkajšie teploty sa u mrazničiek s touto technológiou môžu pohybovať až do -15 °C. Hornú hranicu potom určuje klimatická trieda, do ktorej mraznička spadá.

Liebherr FrostProtect

 

Či už si vyberiete mrazničku s technológiou NoFrost, SmartFrost alebo SuperFrost, vždy Vám mraznička LIEBHERR ponúkne maximálne pohodlie a kvalitu v každom detaile. K dispozícii sú modely stojace i pultové, v rôznych veľkostiach, s rôznymi možnosťami vybavenia.