NEPRERUŠENO! Všetky objednávkdy okamžite expedujeme!
Menu

Produkty z oficiálnej
slovenskej distribúcie

HOTLINE Po - Pá: 8 - 18 hod
0948 911 777

Menu

LIEBHERR vstavané spotrebiče

Chladničky a mrazničky sa postupom času stali neoddeliteľnou súčasťou našich životov. A ten by mal byť čo najjednoduchší a najpohodlnejší. Preto je pri vývoji spotrebičov LIEBHERR kladený dôraz na pohodlné ovládanie, prehľadnosť a flexibilitu – od prvého otvorenia dverí až po najmenší detail výbavy. Pre dobrý prehľad v sortimente LIEBHERR vstavané spotrebiče dochádza v tomto roku k ich rozdeleniu do štyroch produktových radov podľa vybavenia. Najnovšie sa tak v názve produktov môžete stretnúť s označením Pure, Plus, Prime a Peak

Séria Pure je základná trieda – triezva, jednoduchá a dokonale vybavená pre všetky hlavné požiadavky. Obmedzuje sa síce na podstatné funkcie a vybavenie, ale vždy v tej najvyššej kvalite LIEBHERR.

Séria Plus zaujme detailmi. Plus znamená predovšetkým viac komfortu. Spotrebiče nielen prvotriedne chladia a mrazia, ale sú tiež o niečo inteligentnejšie.

Séria Prime je znateľne noblesnejšia. Vyznačuje sa neprehliadnuteľným dizajnom i materiálom. Vo vnútornom priestore sa využívajú prémiové materiály ako je nerezová oceľ alebo sklo. Spotrebiče tohto radu okamžite upútajú pozornosť i riešením vnútorného osvetlenia – takzvaný LightTower.

Pomyselným vrcholom je potom séria Peak, u ktorej nájdete to najlepšie z LIEBHERR. Pri spotrebičoch tohto radu nejde o kompromisy – inovatívne technológie sa tu snúbia s vysoko kvalitným dizajnom a komfortnými riešeniami extra triedy. Tieto spotrebiče sú určené pre tých, ktorí túžia po dokonalosti.

Veríme, že zo širokej ponuky LIEBHERR si  vyberie naozaj každý.