NEPRERUŠENO! Všetky objednávkdy okamžite expedujeme!
Menu

Produkty z oficiálnej
slovenskej distribúcie

HOTLINE 8 - 18 hod.
0948 325 037

Menu

LIEBHERR vracia peniaze za nákup

Kúpte si chladničku LIEBHERR a časť jej ceny sa vám vráti späť na účet. Znie to nepravdepodobne, ale je to tak!!!

Spoločnosť LIEBHERR prichádza od 1. 5. 2021 s akciou CASHBACK, ktorá platí na vybrané voľne stojace i vstavané spotrebiče disponujúce technológiou BioFresh.

Prečo práve na tieto spotrebiče? LIEBHERR sa dlhodobo  zaujíma o technológie smerujúce k predĺženiu čerstvosti potravín. BioFresh je jednou z tých kľúčových. Využíva sa pri nej nastavenie ideálnej vlhkosti, ktorá je rozdielna pre rôzne kategórie potravín ako sú ovocie, zelenina, ryby, morské plody, mäso alebo mliečne produkty. Ich čerstvosť sa vďaka tejto technológii dokážete udržať oveľa dlhšie, a to znamená i viac vitamínov a minerálov pri ich konzumácii. Zároveň sa tým významne podieľate na boji proti plytvaniu potravín, čo je jedna z aktuálnych veľkých tém.

Akcia zároveň platí na vybrané spotrebiče z GASTRO zariadení. Liebherr je už niekoľko desaťročí silným partnerom v oblasti gastronómie - s chladničkami a mrazničkami, ktoré spoľahlivo a presne spĺňajú vysoké požiadavky kladené na komerčné zariadenia. A z rovnakého dôvodu podporuje Liebherr gastronómii aj v tejto ťažkej dobe prostredníctvom CASHBACK akcie nesúci názov "Restart Gastro".

Úplný zoznam spotrebičov a čiastku na vrátenie nájdete na domovskej stránke v sekcii CASHBACK.

 

Ako na vrátenie peňazí?

  1. Kúpte si niektorý z vybraných modelov tohto akciového programu v dobe od 1. 5. 2021 do 31. 7. 2021.
  2. Po zakúpení zaregistrujte online sériové číslo svojho spotrebiča na stránke https://www.markenmehrwert.com/campaign/liebherr/biofresh2021/sk/, a to najneskôr do 31. 10. 2021.
  3. Peniaze vám budú vyplatené do 3 týždňov od potvrdenia registrácie prostredníctvom spoločnosti LIEBHERR.

 

GASTRO RESTART S prémiou späť k podnikaniu!

  1. Kúpte si v období od 19.05. do 31.07.2021 model Liebherr z akčného programu GASTRO RESTART.
  2. Po nákupe nového modelu Liebherr sa najneskôr do 31.08.2021 zaregistrujte online pomocou sériového čísla na https://home.liebherr.com/sk/svk/servis/akcie/restartgastro/restartgastro.html.
  3. Prémia bude vyplatená do 3 týždňov od potvrdenia registrácie.

S cieľom zjednodušiť užívateľom používať naše webové stránky využívame cookies. Používaním našich stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na vašom počítači / zariadení.

Spracovanie osobných údajov. Rozumiem