NEPRERUŠENO! Všetky objednávkdy okamžite expedujeme!
Menu

Produkty z oficiálnej
slovenskej distribúcie

HOTLINE Po - Pá: 8 - 18 hod
0948 911 777

Menu

LIEBHERR Roadshow 2023

Už pred viac než 60-timi rokmi obchádzal LIEBHERR veľké nemecké mestá s prestavanou dodávkou L319. Zákazníci i predajcovia mali možnosť obzrieť si novinky, technológie a plne sa ponoriť do sortimentu domácich spotrebičov LIEBHERR. A inak to nie je ani dnes, i keď už nejde o malú dodávku,  ale 17 metrov dlhý a takmer 35 ton vážiaci „showroom na kolesách“. Na rozlohe 65 m2 skúsení odborníci predstavujú produkty, moderné technológie a kvalitu LIEBHERR – opäť na najnovších modeloch, ktoré sú na trhu k dispozícii. Nový vzhľad vozu LIEBHERR tak spája tradíciu s inováciami.

 

LIEBHERR Roadshow 2023

 

Monumentálny vzhľad auta priťahuje pozornosť už z diaľky. Kamión je v rámci akcie LIEBHERR Roadshow 2023 možné obdivovať v 36 mestách naprieč európskymi štátmi.

My sme ho navštívili a boli sme nadšení – na jednom mieste sme mohli vidieť voľne stojace i vstavané spotrebiče s tými najmodernejšími technológiami, ako automatické otváranie a zatváranie AutoDoor, permanentný prísun prefiltrovanej studenej vody s InfinitySpring alebo priehľadné zásuvky OpenStage, vďaka ktorým máte úplný prehľad o vložených potravinách. Vidieť bola i nová energeticky úsporná chladnička LIEBHERR v energetickej triede A.

 

Liebherr

 

4 modely kombinovaných chladničiek v tej najvyššej energetickej triede sú k dispozícii i v našom e-shope.

Liebherr CBNbda 5723 Plus

Liebherr CBNsda 5723 Plus

Liebherr CBNsda 5753 Prime

Liebherr CBNbsa 5753 Prime

 

Vidieť sa dal tiež jeden z modelov nových vinoték. Ich spoločnými rysmi sú kvalitné police vyrobené z bukového dreva, LED osvetlenie, aktívna regulácia vlhkosti, FreshAir filtr s aktívnym uhlím, tichý kompresor a zámok umiestnený v hornej lište. Celý aktuálny sortiment nájdete v sekcii LIEBHERR vinotéky.

 

Liebherr vinotéky

 

V neposlednom rade  boli k videniu i komerčné spotrebiče LIEBHERR, ktoré tiež prešli v posledných rokoch redizajnom a disponujú tými najmodernejšími technológiami.

Vydarená akcia pokračuje do ďalších miest a my môžeme len konštatovať, že LIEBHERR patrí k tej najvyššej kvalite, ktorá v sebe snúbi nielen najmodernejšie technológie, ale tiež nadčasový dizajn.