NEPRERUŠENO! Všetky objednávkdy okamžite expedujeme!
Objednajte do 20.12. - DORUČÍME DO VIANOC
Menu

Produkty z oficiálnej
slovenskej distribúcie

HOTLINE 8 - 18 hod.
0948 911 777

Menu

LIEBHERR opäť vracia peniaze za nákup

LIEBHERR opäť prichádza s obľúbenou akciou LIEBHERR CASHBACK, v rámci ktorej sa vám po zakúpení chladničky alebo mrazničky vráti časť jej ceny späť na účet.

Akcia LIEBHERR CASHBACK – ENERGETICKÝ BONUS pobeží od 1.3.2023 do 31.8.2023 a platí na vybrané modely voľne stojacich i vstavených spotrebičov LIEBHERR zaradených do energetickej triedy A, B, C a D.

Úplný zoznam spotrebičov a čiastku na vrátanie nájdete na domovskej stránke v sekcii CASHBACK.

 

Ako na vrátenie peňazí?

  1. Kúpte si niektorý z vybraných modelov tohoto akciového programu v dobe od 1. 3. 2023 do 31. 8. 2023.
  2. Po zakúpení zaregistrujte online sériové číslo svojho spotrebiča na tomto odkaze, a to najneskôr do 30. 11. 2023.
  3. Peniaze vám budú vyplatené do 3 týždňov od potvrdenia registrácie prostredníctvom spoločnosti LIEBHERR.

Liebherr CashBack

 

A prečo práve tieto spotrebiče?

V súvislosti s udržateľným životným štýlom zohráva pri nákupných rozhodnutiach zásadnú úlohu tiež kritérium energetickej účinnosti. Preto je cieľom spoločnosti LIEBHERR vyrábať spotrebiče, ktoré dosahujú najvyšších tried dostupných na trhu. Tie sú z technického hľadiska dosiahnuté napríklad použitím vákuových izolačných panelov, které spotrebujú menej miesta a zároveň prispievajú okrem iného k tomu, že nízka spotreba energie zostane zachovaná počas mnohých rokov používania.

Energetická účinnosť. Dlhá životnosť spotrebičov.

Vakuová izolácia v čase

 

LIBHERR sa však snaží spĺňať i ďalšie požiadavky zákazníkov, ako je nízka hlučnosť, optimálne využiteľný vnútorný priestor, nároky na chladiaci výkon, kvalita použitých materiálov a samozrejme i dizajn. Zároveň sa spoločnosť dlhodobo zaujíma o technológie smerujúce k predĺženiu čerstvosti potravín a ich optimálnemu skladovaniu. LIEBHERR BioFresh je jednou z tých kľúčových. Využíva sa pri nej nastavenie ideálnej vlhkosti, ktorá je rozdielna pre rôzne kategórie potravín, ako sú ovocie, zelenina, ryby, morské plody, mäso alebo mliečne produkty. Ich čerstvosť si vďaka tejto technológii dokážete udržať oveľa dlhšie, a to znamená i viacej vitamínov a minerálov pri ich konzumácii. Zároveň sa tým výrazne podieľate na boji proti plytvaniu potravinami, čo je jedna z aktuálnych veľkých tém.

Viac pôžitku. Menej plytvania.

Fakty k zbytočnému plýtvaniu potravín