NEPRERUŠENO! Všetky objednávkdy okamžite expedujeme!
Menu

Produkty z oficiálnej
slovenskej distribúcie

HOTLINE 8 - 18 hod.
0948 911 777

Menu

LIEBHERR kvalitné kombinované chladničky v energetickej triede C

LIEBHERR CNPef 4833, LIEBHERR CNPef 4333 - kombinované chladničky s mrazničkou, technológiou NoFrost, energetickou triedou C, 5-ročnou zárukou a výhodnou cenou!

Liebherr CNPef 4833   Liebherr CNPef 4333

Liebherr CNPef 4833 za akčnú cenu 799 

Liebherr CNPef 4333 za akčnú cenu 759 

 

Obidva modely disponujú technológiou NoFrost, ktorá je nielen praktická, ale v konečnom dôsledku vedie i k značným úsporám energie. V rámci tejto technológie je z uložených produktov odoberané teplo pomocou cirkulácie ľadového vzduchu a vzdušná vlhkosť je odvádzaná mimo úložného priestoru mrazničky. Uložené potraviny i úložný priestor tak zostávajú vždy bez námrazy, a tým pádom dochádza k uchovaniu nutričných hodnôt zmrazených potravín. S komfortom NoFrost od LIEBHERR už teraz netreba strácať čas s odmrazovaním.

Ďalším benefitom týchto chladničiek je systém DuoCooling alebo dvojokruhové chladenie, ktoré umožňuje presné a navzájom úplne nezávislé nastavenie teploty v chladiacej a mraziacej časti. Nedochádza tak ku žiadnej cirkulačnej výmene vzduchu a tak ani ku vzájomnému prenosu pachov, nežiadúcemu teplotnému vlneniu a vysušovaniu uskladnených potravín.

Praktickým riešením je tiež povrchová úprava SmartSteel na predných dverách, ktorá redukuje viditeľnosť otlačkov prstov, dá sa jednoducho čistiť a navyše na nej nie sú tak zreteľné prípadné škrabance.

Oba modely spadajú do energetickej triedy C, teda spotrebiče s vysokou úspornosťou.

LIEBHERR ponúka prémiové chladničky a mrazničky, ktoré spĺňajú i tie najvyššie nároky, a nakoľko si za svojimi výrobkami stoja, ponúkajú ku všetkým spotrebičom určeným na súkromné použitie predĺženú záruku 2 + 3 roky. Stačí sa len zaregistrovať a využívať i ďalšie výhody spojené so zárukou WarrantyPlus.