NEPRERUŠENO! Všetky objednávkdy okamžite expedujeme!
Menu

Produkty z oficiálnej
slovenskej distribúcie

HOTLINE 8 - 18 hod.
0948 911 777

Menu

LIEBHERR DuoCooling pre samostatnú reguláciu teploty

Vybrané modely kombinovaných chladničiek LIEBHERR disponujú technológiou DuoCooling, čo v praxi znamená dva úplne nezávislé systémy chladiacich okruhov, keď jeden z nich je určený pre chladiacu časť a druhý pre priestor mrazničky.

Nedochádza tak k žiadnej výmene zápachu z jedla medzi chladničkou a mrazničkou, zároveň sa minimalizuje nežiaduce vysušovanie potravín, alebo zamŕzanie čerstvého ovocia a zeleniny v chladničke. Najväčšou výhodou je potom fakt, že chladničku a mrazničku možno zapínať alebo vypínať nezávisle od seba. To oceníte napríklad pri odchode na dovolenku.

Väčšina kombinovaných chladničiek stále funguje iba s jedným chladiacim okruhom. Keď teda začne teplota v tradičnej chladničke stúpať, chladný vzduch z mraziacej časti je tlačený vzduchovým otvorom do priestoru chladničky, aby sa teplota čo najrýchlejšie vrátila späť na zvolený stupeň. Výsledkom je, že chladené jedlo môže v dôsledku prívalu chladného vzduchu vyschnúť, alebo i ľahko namrznúť. K tomu prichádza predovšetkým po tom, ako bývajú dvere chladničky veľakrát otvorené v krátkom časovom období, napríklad pri ukladaní potravín po nákupe.

Spomenuté vzduchové otvory zároveň umožňujú prenos potravinových pachov medzi chladničkou a mrazničkou. Preto keď otvoríte dvere mrazničky, môžete cítiť morské plody, ktoré ste chvíľu predtým uložili do chladničky.

V prípade zaobstarania si chladničky LIEBHERR s technológiou DuoCooling sa Vám nič z vyššie uvedeného nestane! Dôvodom je to, že neexistujú žiadne otvory, ktoré by akokoľvek prepájali priestor chladničky a mrazničky. Obe časti sú od seba úplne nezávislé.

LIEBHERR – kvalita v každom detaile…