NEPRERUŠENO! Všetky objednávkdy okamžite expedujeme!
Menu

Produkty z oficiálnej
slovenskej distribúcie

HOTLINE Po - Pá: 8 - 18 hod
0948 911 777

Menu

LIEBHERR AutoDoor. Zasa o jeden úchyt menej.

Funkcia LIEBHERR AutoDoor umožňuje automatické otváranie a zatváranie spotrebičov LIEBHERR.

Vďaka tejto funkcii si môžete chladničku otvoriť jednoduchým poklopaním alebo hlasovým príkazom – záleží len od vás, čo vám bude viac vyhovovať. V prípade potreby ju môžete rovnako jednoducho i zatvoriť. Koniec pochytaných dverí, koniec špinavých úchytiek. LIEBHERR Vám ponecháva voľné ruky…

 

Pre ovládanie poklopaním len dvakrát zaťukáte na dvere a chladnička či mraznička sa automaticky otvoria alebo zatvoria. Touto funkciou disponuje vonkajšia i vnútorná časť dverí a citlivosť tlakového snímača si môžete podľa priania nastaviť pomocou posúvača priamo na spotrebiči. A mimochodom, pokiaľ budete mať plné ruky, môžete poklopať trebárs i nohou.  

 

 

Pre použitie hlasového príkazu spolupracujú spotrebiče LIEBHERR s programom Amazon Alexa alebo Google Assistant.Stačí len vysloviť hlasový príkaz a dvere sa samy otvoria. Spotrebič a reproduktor SmartSpeaker musia byť prepojené s aplikáciou Liebherr SmartDevice, ktorá je voľne k dispozícii v AppStore nebo na GooglePlay.

 

 

Ovládať spotrebič môžete i cez váš inteligentný telefón. Pomocou aplikácie Liebherr SmartDevice sa dajú dvere automaticky otvárať i zatvárať, a okrem hlasového ovládania sa dajú v aplikácii nastaviť tiež ďalšie funkcie systému AutoDoor, ako sú zvuková signalizácia pri otváraní a zatváraní, doba do zatvorenia dverí alebo uhol, do ktorého sa majú dvere otvoriť (aspoň 70°).

 

 

V prípade výpadku prúdu je možné spotrebič samozrejme otvárať aj zatvárať ručne. Vitajte vo svete inteligentných domácností…

 

Chladničky LIEBHERR s funkciou AutoDoor

Liebherr SIFNAe 5188 001 Peak

Liebherr SIFNAe 5188 617 Peak

Liebherr IRBAd 4170 001 Peak

Liebherr IRBAd 4170 617 Peak

Liebherr IRBAd 5190 001 Peak

Liebherr IRBAd 5190 617 Peak