NEPRERUŠENO! Všetky objednávkdy okamžite expedujeme!
Menu

Produkty z oficiálnej
slovenskej distribúcie

HOTLINE Po - Pá: 8 - 18 hod
0948 911 777

Menu

Kamera v chladničke nie je žiadna rozmaznanosť

Dôvody, prečo budete HNGRYnsite milovať sú jasné – odkiaľkoľvek a kedykoľvek budete schopní skontrolovať, čo všetko v chladničke LIEBHERR máte a čo je potrebné dokúpiť. I preto bude dochádzať k menšiemu plytvaniu potravinami, a tým pádom vašimi peniazmi.

 

Vidíte obsah chladničky odkiaľkoľvek

Či už cestou z práce plánujete večeru alebo ste priamo v supermarkete – s HNGRYnsite máte obsah svojej chladničky vždy pred očami. Na fotografii vo svojom mobilnom telefóne dostanete vždy aktuálne informácie o tom, čo sa deje vo vašej chladničke.

Menej plytváte jedlom

Vaša chladnička je plná jedla, ale neviete presne, čo chýba? S HNGRYnsite žiadny problém! Odteraz už vždy nakúpite iba to, čo naozaj potrebujete. Šetríte tak nielen jedlom, ale aj svojimi peniazmi.

Liebherr HNGRYnsite  Liebherr HNGRYnsite

 

Ako to funguje?

Do svojho mobilného zariadenia si stiahnete aplikáciu HNGRY, ktorá jevoľne k dispozícii na App Store i v Google Play. Inštaláciou vás aplikácia prevedie krok za krokom a potom už zostáva len umiestniť kameru do dverového stojanu vašej chladničky. Kamera a aplikácia spolu komunikujú cez Wi-Fi. Akonáhle je kamera na svojom mieste a pripojená k HNGRY, automaticky urobí fotografiu vždy keď chladničku zatvoríte. Spúšťací mechanizmus je aktivovaný senzormi pri otvorení dverí a spúšťa sa, keď sú dvere zatvorené v optimálnej pozícii pre vytvorenie snímky – približne pri 45°. Obrázok chladničky je potom bezproblémovo prenesený do HNGRY Cloudu a zobrazený v oblasti úložiska aplikácie. Tu uvidíte vždy najnovšiu a najaktuálnejšiu fotografiu vašej chladničky.

S HNGRYnsite tak môžete premeniť AKÚKOĽKVEK chladničku – veľkú, malú, starú alebo novú – na inteligentnú chladničku, ktorá vždy sleduje vaše jedlo. Kamera sa vďaka rôznym veľkostiam držiaka vojde do každého spotrebiča.

Či už na cestách alebo pohodlne z pohovky – s kamerou HNGRYnsite máte vždy prehľad o obsahu vašej chladničky.