NEPRERUŠENO! Všetky objednávkdy okamžite expedujeme!
Menu

Produkty z oficiálnej
slovenskej distribúcie

HOTLINE 8 - 18 hod.
0948 911 777

Menu

IFA 2014 - Chladničky Liebherr novo v niekoľkých farebných prevedeniach

IFA 2014 -Liebherr predstavuje "Sviežosť vo farbách"
 

  • Liebherr vystavuje na ploche väčšej ako 1.700 m².
  • Exkluzívny dizajn v kombinácii s najnovšou paletou farebných odtieňov, ktorá je stvorená špeciálne pre dokonalú technológiu Liebherr.
  • Jedna z najširších ponúk chladenia vôbec.
  • Nové dizajnové trendy Liebherr.
  • Rozšírenie ponuky modelov A +++ -20%.

Ochsenhausen (Nemecko) 30. júna 2014 -Liebherr-Hausgeräte je celosvetovo uznávaným špecialistom na poli profesionálneho i domáceho chladenia a mrazenia. Úspech značky je založený na neustálom vývoji a realizácii nových technológií a opiera sa o príslovečnú nemeckú kvalitu. Liebherr uvádza na trh spotrebiče v klasickom dizajne, vybavené nadčasovou technológiou, ale hlavným cieľom firmy je maximálna ústretovosť a prívetivosť ku konečnému užívateľovi. 

Svieže trendy kombinované s energetickou úspornosťou spotrebičov budú hlavným predmetom prezentácie od 5. do 10. septembra 2014 v oboch sekciách - v sekcii pre verejnosť aj v sekcii pre predajcu. Návštevníkom medzinárodného veľtrhu bezpochyby stojí za návštevu stánok č. 201 v hale 2.1.

"Vidíme, myslíme a cítime vo farbách." Dostatočný dôvod preskúmať vplyv a význam farieb a predviesť širokú škálu farebných spotrebičov na veľtrhu IFA. Dopyt po energeticky úsporných chladničkách a mrazničkách neustále rastie. ColourLine zaujme modernými farbami a pohodlím dokonalého chladenia v energetickej triede A ++. Či už sa Vám páči teplé odtiene alebo svieže farby -Liebherr predstavuje trendy spotrebiče pre modernú domácnosť, ktoré dokážu upútať pozornosť.

Sekcia pre predajcu Liebherr je pripravená zoznámiť zákazníkov s podrobnými informáciami a odbornými radami k novým produktom. V sekcii pre verejnosť bude Liebherr prezentovať zaujímavú dizajnovú štúdiu s dôrazom na technológiu BioFresh.
Na vašu návštevu sa teší Liebherr.

Farby a ich symbolika sú úzko späté s každodenným životom a teraz sa presúvajú aj do našich kuchýň. Liebherr spája exkluzívny dizajn s módnymi farbami a modernými technológiami chladenia.