NEPRERUŠENO! Všetky objednávkdy okamžite expedujeme!
Menu

Produkty z oficiálnej
slovenskej distribúcie

HOTLINE 8 - 18 hod.
0948 911 777

Menu

French Door chladnička – všetko, čo potrebujete vedieť

LIEBHERR French Door alebo tiež americké chladničky so šuplíkom sú ďalším variantom multifunkčného spotrebiča, ktorý v sebe skrýva ako chladiacu, tak i mraziacu časť. Charakteristickým prvkom sú dvojkrídlové dvere na chladiacej časti, ktoré dávajú tomuto typu chladničiek názov. Najnovšie sa však môžete stretnúť s variantom jednodverového otvárania, ktoré zaberá ešte menej priestoru. Mraziaca časť je potom vyriešená výsuvnými zásuvkami, ktoré ponúkajú dokonalý prehľad o vložených potravinách.

 

Liebherr Frenchdoor

 

Hlavný rozdiel medzi French Door chladničkou a americkou chladničkou, respektíve v prípade LIEBHERR Side by Side modelov,je v rozvrhnutí priestoru. Zatiaľ čo pri Side-by-Side modeloch sú chladnička a mraznička umiestnené vedľa seba ako dva samostatné spotrebiče, French Door chladničky sú štruktúrované ako klasické kombinované chladničky s mrazničkou umiestnenou v spodnej časti. Ide o praktické a rokmi overené rozmiestnenie – chladiaca časť je väčšinou používaná oveľa častejšie než tá mraziaca, a preto je vhodné mať ju umiestnenú vo vyššej úrovni, než sa k nej neustále skláňať. Ďalšou ich výhodou je ich menšia náročnosť na priestor.

French Door chladničky však nevynikajú iba svojím dizajnom, ale i použitými technológiami a funkciami. Ponúkajú perfektnú čerstvosť vložených potravín a skladovanie na vysokej úrovni. Disponujú dvoma vysoko výkonnými, energeticky účinnými kompresormi a na sebe úplne nezávislými chladiacimi okruhmi, ktoré umožňujú vypnúť chladničku pri ponechaní mraziaceho priestoru v chode a naopak. BioFresh zóna v chladiacej časti zabezpečuje predĺženie trvanlivosti a čerstvosti potravín a NoFrost systém v mraziacich zásuvkách Vás zbaví nutnosti ručného odmrazovania. French Door chladničky skrátka predstavujú to najlepšie, čo je v súčasnej dobe na trhu k dispozícii. Vyberať si môžete ako medzi voľne stojacimi modelmi, tak vstavanými, pri ktorých si môžete dizajn predných dvierok celkom prispôsobiť dizajnu kuchynskej linky.

 

Liebherr Frenchdoor 

 

Výhody LIEBHERR French Door chladničiek:

  • dostatočný priestor v chladiacej i mraziacej časti
  • praktické vnútorné usporiadanie
  • mraziaca časť s integrovaným výrobníkom ľadu (IceMaker)
  • integrovaný vodný filter zabezpečujúci dokonalú kvalitu vody
  • výsuvné mraziace zásuvky so samozatváracím mechanizmom a systémom NoFrost
  • teleskopické koľajnice uľahčujúce používanie BioFresh zóny
  • prémiový dizajn radu HardLine, vďaka ktorému sa spotrebič stáva štýlovým doplnkom kuchyne

 

Liebherr