NEPRERUŠENO! Všetky objednávkdy okamžite expedujeme!
Menu

Produkty z oficiálnej
slovenskej distribúcie

HOTLINE Po - Pá: 8 - 18 hod
0948 911 777

Menu

Dva spotrebiče Liebherr získali cenu za dizajn!

Dva spotrebiče značky Liebherr boli ocenené za dizajn. Skvelé spracovanie, dizajn a celkový vzhľad oslovil porotcov, ktorí ho následne ocenili prestížnou cenou Interior Innovation Award.

Užívatelia chladničiek na víno očakávajú vysoko komfortnú prevádzku, elegantný dizajn a možnosť dokonalého skladovania a temperovania vína. Spotrebiče Liebherr predstavujú čerstvosť a pôžitok a ideálne pre každého, kto si chce potraviny vychutnať vo veľkom štýle.

Chladnička na víno WTes 5872 a kombinácia Side-by-Side SBSes 8283 bola vyznamenaná cenou Interior Innovation Award 2013 v kategórii "Kuchyňa a domácnosť".


Toto ocenenie zaviedla Rada pre dizajn v roku 2002 na veľtrhu IMM COLOGNE a dnes sa celosvetovo považuje za jedno z najznámejších vyznamenaní.

Cena za inovácie Interior Innovation Award sa udeľuje za pokrokové nápady a optimálne riešenie vo všetkých oblastiach vybavenia domácností. Tohtoročné odovzdávanie bolo naplánované na 13. januára v Kolíne nad Rýnom. Porota hodnotila nasledujúce kritériá: úžitkovú hodnotu, ergonómiu, celkovú koncepciu, funkčnosť a jednoduchosť obsluhy, kvalitu prevedenia, mieru inovácie, životnosť, marketingový koncept a inováciu, ohľaduplnosť k životnému prostrediu a ekologickej kvality, vzhľad výrobku, jeho bezpečnosť a tiež bezbariérovosť.

Inovatívna chladnička na víno WTes 5872 je vďaka optimalizovanej technike ešte efektívnejšia, tichšia a poskytuje viac miesta na fľaše. Špeciálne tlmené pokrokové súčasti a kompresor s uložením potláčajúcim chvenie prispievajú k mimoriadne tichej prevádzke prístroja. Vďaka rozdielnej veľkosti troch priestorov na víno používateľ dostatok miesta pre svoje obľúbené odrody. Víno má neustále najlepšiu teplotu vhodnú na podávanie. Teplotu je možné podľa želania nastaviť v rozsahu +5 °C +20 °C.

Kombinácia Side-by-Side SBSes 8283 PremiumPlus ponúka celý rad inovatívnych detailov, štyri klimatické zóny a zariadenia na prípravu ľadu IceCenter v dvierkach. Užívateľ ocení superdlhú čerstvosť potravín uložených vo veľkorysom chladiacom oddiele s technológiou BioFresh-Plus. V každej z troch priehradiek BioFresh uložených na výsuvných koľajničkách možno skladovať veľa potravín a dlhšie ako v bežnom chladiacom oddiele. Technológia NoFrost ponúka profesionálnu chladiarenskú kvalitu, vďaka ktorej nie je nutné odmrazovanie. Prístroje sa tak pri každodennom používaní vyznačujú výnimočným komfortom.