NEPRERUŠENO! Všetky objednávkdy okamžite expedujeme!
Menu

Produkty z oficiálnej
slovenskej distribúcie

HOTLINE 8 - 18 hod.
0948 911 777

Menu

Chladničky na víno liebherr - skutočná náhrada vínnej pivnice

Chladničky na víno Liebherr nie sú len upravené chladničky. Liebherr ako jeden z mála výrobcov ponúka "skutočné" vinotéky. Nejedná sa len o upravené chladiace skrine či bežné chladničky. Chladnicky na víno Liebherr disponujú mnohými užitočnými technológiami a technickými parametrami, ktorými sa odlišujú od väčšiny konkurenčných výrobkov. Tomu samozrejme zodpovedá aj cena zariadenia.

 

Špeciálna technológia a konštrukcia vinoték

Z konštrukčných prvkov môžeme menovať trebárs vystužený rám korpusu pomocou špeciálnych nosníkov tak, aby nedochádzalo k deformáciám pri celkovom naplnení vinotéky. 200 plných fliaš vína je už poriadna záťaž a je potrebné zabezpečiť, aby nedochádzalo k deformácii korpusu. Samozrejmosťou je tiež dimenzované vyváženie vinotéky. U vinoték Liebherr sa Vám nestane, že pri plnom vysunutí naplnených políc sa na Vás vinotéka prevráti.

Minimum vibrácií

Ďalšou podstatnou technickou vychytávkou je antivibračné uloženie kompresora, ktoré eliminuje prenášanie vibrácií do korpusu vinotéky a tým aj na samotné víno. Vibrácie sú pre dlhodobé skladovanie veľmi škodlivé.

Ideálna vlhkosť, žiadny zápach

Samozrejmosťou je tiež zabezpečenie optimálnej vlhkosti vnútri vinotéky. Nedochádza potom k vysušovaniu korkov uskladnených fliaš. Čerešničkou na torte je použitie uhlíkových filtrov, ktoré eliminujú pachy z okolia vinotéky, ktoré sa môžu prenášať do Vášho vína.

Možnosť vyhrievania

Za zmienku stojí tiež možnosť vyhrievania. Väčšina chladničiek na víno Liebherr je určená pre klimatickú triedu SN-T a môže sa teda stať, že teplota okolia klesne pod nastavenú hodnotu. Aby bola zaistená konštantná teplota vnútri vinotéky, je chladnička na víno Liebherr vybavená vyhrievacou odporovou patrónou.

Ďalšie vychytávky:

  • pokročilá digitálna regulácia
  • UV filter
  • možnosť zamykania aj otáčania dverí
  • signalizácia otvorených dverí
  • LED osvetlenie
  • uzamykateľné dvere

 

Kvalita chladničiek na víno Libherr

Vyzdvihli sme samozrejme iba niektoré technológie a konštrukčné prvky. Je potrebné brať do úvahy aj kvalitu značky, skúsenosti s použitými technológiami a celkové dielenské spracovanie produktov Liebherr a v neposlednom rade i ekologickosť idúca ruka v ruke s nízkou spotrebou.

Liebherr ponúka tieto typy chladničiek na víno:

Porovnanie chladničiek na víno Liebherr s ostatnými výrobcami vinoték nájdete napríklad na špecializovanom e-shope na chladničky na víno: www.chladnickanavino.sk