NEPRERUŠENO! Všetky objednávkdy okamžite expedujeme!
Menu

Produkty z oficiálnej
slovenskej distribúcie

HOTLINE 8 - 18 hod.
0948 911 777

Menu

Chcete len chladničku alebo radšej LIEBHERR?

Zariaďujete si nové bývanie alebo potrebujete vymeniť starý spotrebič za nový? Existuje veľa dobrých dôvodov, prečo si vybrať práve LIEBHERR.

Hneď na úvod je dobré spomenúť, že ide o výrobcu s viac ako 60-ročnou skúsenosťou v oblasti chladenia. Ako špecialista na chladničky a mrazničky vyvíja inovatívne produktové riešenia, ktoré sú evidentné v každom z vyrobených produktov. V Európe existuje len málo výrobcov domácich spotrebičov, ktorí majú toľko verných zákazníkov ako práve LIEBHERR.

Liebherr

Pre zabezpečenie spoľahlivosti sú u LIEBHERR používané materiály a komponenty tej najvyššej kvality. Navyše každý spotrebič prejde v priebehu výroby skúškami testujúcimi ich plnú funkčnosť tak, aby sa k zákazníkovi dostal spotrebič, ktorý ho bude sprevádzať počas dlhých rokov. Pokiaľ však budete nejaký náhradný diel predsa len potrebovať, môžete sa spoľahnúť, že Vám bude dodaný originál od LIEBHERR. Väčšina náhradných dielov je dostupná až 10 rokov po ukončení výroby, niektoré dokonca oveľa dlhšie. Optimálnu starostlivosť o zákazníka a bezproblémový servis vníma LIEBHERR ako úplný základ svojho záručného i pozáručného servisu.

Ich spotrebiče sa pýšia inovatívnym dizajnom, ktorý im dodáva nadčasovú eleganciu. Tá je pravidelne oceňovaná tiež v rámci prestížnych cien ako je Red Dot Design Award slebo iF Design Award. Ich zariadenia sú prezentované nielen v klasickej bielej farbe, trendových farebných variantoch, ale tiež v moderných povrchových úpravách SmartSteel alebo BlackSteel. Spoločne s elektronickými ovládacími prvkami, inovatívnymi technológiami a vnútorným usporiadaním povyšujú klasický spotrebič na pomocníka, bez ktorého sa jen tak nezaobídete. Kombináciou najmodernejšej elektroniky a vysoko účinných chladiacich systémov ponúka LIEBHERR nielen atraktívny, ale  zároveň ekonomický sortiment spotrebičov v najvyšších triedach energetickej účinnosti naprieč všetkými skupinami produktov.

Liebherr

A na záver to najlepšie – originálna technológia čerstvosti v podaní LIEBHERR BioFresh. Tá poskytuje perfektnú skladovaciu klímu na dlhodobú čerstvosť potravín. Pri ideálnej vlhkosti si ovocie, zelenina, mäso, ryby a mliečne výrobky uchovávajú všetky svoje vitamíny i chuť oveľa dlhšie ako v bežnej chladničke. Nezávislé výsledky testu potvrdzujú, že určité jedlá môžu byť skladované až trikrát dlhšie v chladničke s touto technológiou.

Voľba je len na Vás. Chcete len chladničku alebo radšej LIEBHERR?