NEPRERUŠENO! Všetky objednávkdy okamžite expedujeme!
Menu

Produkty z oficiálnej
slovenskej distribúcie

HOTLINE 8 - 18 hod.
0948 911 777

Menu

Liebherr IKB 3560

ZÁRUKA: 2 + 3 ROKY ZADARMO - Nutná registrácia tu

Doprava ZADARMO

BioFresh, Rozmery (cm): 177.20/56.00/55.00, Čistý objem celkom (l): 309, Čistý objem chlad. časti celkom (l): 309, E, Spotreba el. energie za 365 dní (kW/h): 156, Hlučnosť (dB): 37, Počet chlad. okruhov: 1, Systém chladenia: dynamický, Hmotnosť (kg): 77

Dostupnosť: SKLADOM

1 799 €

Bez DPH: 1 499 €

 • EAN: 4016803063858
 • Výrobca: LIEBHERR
 • Záruka: 24 mesiacov
Liebherr_IKB_203560

Hlavní parametre

 • Biofresh: ano
 • Úspornosť: E
 • Farba: Variabilná
 • Výška (cm): 177.20
 • Šírka (cm): 56.00
 • Hĺbka (cm): 55.00
 • Hmotnosť prístroja vrátane obalu (kg): 76.50
 • Spotreba elektrickej energie za 365 dní: 155.86
 • Hlučnosť (dB): 37.00
 • Počet chladiacich okruhov: 1
 • Systém chladenia: dynamický
 • Čistý objem celkom (l): 309
 • Čistý objem chladničky (l): 309.00

VŠETKY PARAMETRE

Vybavení

BioFresh

BioFresh

V oddiele BioFresh si potraviny uchovajú svoje zdravé vitamíny, arómu a lákavý vzhľad až trikrát dlhšie než v bežnej chladničke. Vďaka pokročilej technológii je teplota presne udržiavaná tesne nad bodom mrazu. Tiež je možné aktívne regulovať vzdušnú vlhkosť v priestore BioFresh.
PowerCooling

PowerCooling

Výkonný systém smerovo riadenej cirkulácie vzduchu PowerCooling zabezpečuje rýchle ochladenie práve uložených potravín (bez nežiaduceho teplotného šoku pre potraviny) a rovnomernú teplotu udržiavanú vo vnútri celého priestoru chladničky. Kontakt na dverách vypína ventilátor keď sú dvere otvorené, čím bráni strate chladu a šetrí elektrickú energiu. LIEBHERR - kvalita, dizajn a inovácie.
SoftTelescopic

SoftTelescopic

U všetkých chladničiek LIEBHERR vo výbave Premium sú BioFresh úložné boxy usadené na teleskopických plnovýsuvoch SoftTelescopic, so samočinným vtiahnutím a jemným tlmením uzatváranie, čo je pri dennom používaní bezpečné, praktické a komfortné. Boxy možno plne vysunúť a vybrať pri otvorení dverí na 90 ° a väčším. Prehľadnosť je vyriešená centrálne integrovaným LED osvetlením.
Detská poistka

Detská poistka

Detská poistka sa spúšťa na ovládacej elektronike, vďaka ktorej sa zamedzí nežiaducemu vypnutie spotrebiča. Aktivácia detskej poistky je zobrazená pomocou symbolu v MagicEye.
Dverový alarm

Dverový alarm

K spusteniu upozornenie otvorených dverí v podobe akustického alarmu dochádza 60 sekúnd od otvorenia dverí. Dverový alarm tak zaistí ochranu pred nežiadúcimi teplotami, ktoré by mohli narušiť kvalitu uskladňovanie potravín.
Výsuvy na teleskopických koľajničkách

Výsuvy na teleskopických koľajničkách

Teleskopické výsuvy zabezpečí pohodlnú manipuláciu s úložnými boxmi. Výsuvy ľahko vyberiete pri uhle otvorení dverí aspoň 90 °.
Nádoba na maslo><noscript><img src=

Nádoba na maslo

Priehľadná nádoba na maslo sa ľahko otvára, je netrieštivá a môžete ju pohodlne umývať v umývačke. Ďalšou výhodou je, že pasuje na všetky regály Liebherr chladničky.
Možnosť zmeny smeru otvárania dverí><noscript><img src=

Možnosť zmeny smeru otvárania dverí

Prístroje sa z výrobných závodov vyrábajú štandardne s otváraním dverí doprava. Možnosť zmeny smeru otvárania dverí vám pomôže k dokonalej priestorovej integrácii a zladenie s interiérom kuchyne. Pozor, existujú ale výnimky. Napríklad pri modeloch ECBN, kde je umiestnenie pántov iba trvalé ľavej alebo trvalé pravé.
Automatika SuperCool><noscript><img src=

Automatika SuperCool

K rýchlemu schladenie čerstvo uložených potravín na ideálnu teplotu slúži automatická funkcia SuperCool. Pri jej spustení dochádza k plynulému zníženie teploty vo vnútornom priestore chladničky na + 2 ° C po dobu 12 hodín.
Zatvárací mechanizmus SoftSystem><noscript><img src=

Zatvárací mechanizmus SoftSystem

Technológia SoftSystem jednoducho tlmí pohyb prí zatváranie dverí. Zatvárací mechanizmus je umiestnený na dverách a zaisťuje aj pri plnom naložení vnútrajšku dverí jemné zatváranie. U vstavaných spotrebičov sa od uhla otvorenia približne 30 ° dvere automaticky zatvoria.
Osvetlenie oddielu BioFresh><noscript><img src=

Osvetlenie oddielu BioFresh

LED osvetlenie perfektne osvetlí priehradky BioFresh vo vašej chladničke. LED svetlo je umiestnené do deliacej časti a zásuvky sú tak zhora efektívne osvetlené.
VarioSafe><noscript><img src=

VarioSafe

Dvojstupňovo výškovo nastaviteľný VarioSafe vám pomôže urobiť poriadok vo vašej Liebherr chladničke. S VarioSafe môžete prehľadne a spoľahlivo skladovať drobnejšie potraviny. Je tiež veľmi variabilní - stačí ho umiestniť, kde je potreba.
Pevné uchytenie dverí><noscript><img src=

Pevné uchytenie dverí

Montovanie pántov je minulosťou. Teraz dvere nábytku drží celou svojou váhou iba na dverách spotrebiča. Ide tak o uľahčenie pri montáži.
Regál na vajcia><noscript><img src=

Regál na vajcia

Univerzálny regál na vajcia vám poskytne priestor pre uloženie 20 slepačích a zároveň 28 prepeličích vajec. Ak regál uložíte do FlexSystému zásuvky BioFresh alebo vajcia uchováte špicatejším koncom dolu, môžete si vajíčka vychutnávať dlhšiu dobu.
GlassLine vo vnútornom priestore><noscript><img src=

GlassLine vo vnútornom priestore

GlassLine, vysoko kvalitná sklenená výbava, dodáva vášmu Liebherr šmrnc! GlassLine úložné sklenené plochy z bezpečnostného skla sú veľmi odolné proti akémukoľvek poškodeniu - či už malé škrabance alebo neúmyselné rozbitie. Celkový vzhľad spotrebiče zdokonalia kvalitné ochranné lišty z nerezovej ocele. GlassLine vybavenie je navyše ľahko čistiť.
Výškovo nastaviteľné nohy><noscript><img src=

Výškovo nastaviteľné nohy

Výškovo nastaviteľné nohy vám umožní perfektne nastaviť stabilitu vášho Liebherr, zaistiť jeho technickú funkčnosť a ladiť spotrebič s okolitým nábytkom.
Vyrovnávacie tyčky><noscript><img src=

Vyrovnávacie tyčky

Vyrovnávacie tyčky slúži k ideálnemu nastavenie polohy spotrebiča a na odstránenie nakláňanie, vďaka čomu je možné úplné zatvorenie dverí a optimálny chladiaci výkon. Dve vyrovnávacie tyčky nájdete pri spotrebičoch vyšších ako 140 cm po ľavej a pravej strane spodnej časti.
Integrované vstavané spotrebiče><noscript><img src=

Integrované vstavané spotrebiče

Chcete zachovať jednotný vzhľad kuchynskej linky? Spotrebiče možno ľahko schovať za nábytkové dvere a zaistiť tak nič nenarúšajúcu vzhľad vašej kuchyne. Vybrať si navyše môžete z dvoch technických riešení nábytkových dverí na spotřebič. První možnosťou je montáž s pevným uchytením dverí: Toto riešenie spočíva v montáži priskrutkovaním nábytkových dverí priamo na dvere spotrebiča, na ktorých drží celou svojou váhou, výhodou tejto montáže je absencia montáže pántov do korpusu nábytku.Druhou možnosťou je montáž s pohyblivým uchytením dverí: Vďaka spojeniu dverí spotrebiča sa dverami nábytku iba za pomocou vodiacej lišty sa dvere ladne pohybujú po tejto lište zároveň s dverami nábytku. Súčasne je celá hmotnosť nábytkových dverí nesená na samostatných pántoch zaskrutkovaných v korpuse nábytku.

viac
Hladké vnútorné steny><noscript><img src=

Hladké vnútorné steny

Typickou vlastnosťou pre vnútorné priestory chladničiek je veľká nosnosť a flexibilita vertikálne umiestňovaných sklenených úložných políc, ktorú zabezpečujú štyri delené nosné stĺpiky. Ďalšou skvelou vlastnosťou je jednoduché čistenie a to vďaka veľmi hladkým stenám spotrebiča.
Deliteľný sklenený regál><noscript><img src=

Deliteľný sklenený regál

Deliteľný sklenený regál umožňuje zasunutie jednej polovice pod druhou, čo je veľkou výhodou napríklad pri uskladnení vysokých nádob, či potravín. Ďalšou výhodou je, že všetky regály vyrobené z bezpečnostného skla môžu byť podľa závislosti od situácie výškovo nastavované.
Variabilný regál na fľaše><noscript><img src=

Variabilný regál na fľaše

V produktovej rade Premium sa nad boxy BioFresh nachádza regál na fľaše interpretující variabilné a pokrokové príslušenstvo. Podľa priania koncového používateľa môže byť použitý vložený sklenený panel či regál na fľaše uložený pod panelom.
FlexSystem><noscript><img src=

FlexSystem

Prehľadný usporiadaný priestor pre uloženie potravín v boxoch BioFresh a BioCool zabezpečuje funkčný systém FlexSystem. Už žiadne miešanie hrušiek s jablkami, všetky potraviny možno ľahko oddeliť. Potraviny môžu byť uložené napríklad aj podľa minimálneho dátumu spotreby, takže sa vám už nestane, že v chladničke niečo zabudnete. Ak sa to aj tak stane, možno ľahko všetky súčasti systému FlexSystem vybrať a ľahko vyčistit - napríklad aj v umývačke.
Stĺpec LED osvetlenie><noscript><img src=

Stĺpec LED osvetlenie

LED diódy radené v stĺpcoch, vložené po oboch stranách stien, zaisťujú súmerné vnútorné osvetlenie. Pri nočných nájazdoch na chladničku oceníte, že osvetlenie postupne po otvorení dverí naberá na intenzite. Ladný svetelný dojem zaisťuje saténová povrchová úprava svetiel. Vďaka radenie svetiel v stĺpcoch, si môžete usporiadať sklenené regály podľa vašich potrieb.
Regulácia vlhkosti DrySafe _ HydroSafe><noscript><img src=

Regulácia vlhkosti DrySafe _ HydroSafe

V úložných boxoch BioFresh a BioFresh-Plus je možné si nastaviť jednotlivé úrovne vlhkosti vzduchu, a to za pomoci plochého plata obsahujúceho posuvný regulátor vzdušnej vlhkosti. Pre uloženie zabalených más, rýb a mliečnych výrobkov je najvhodnejšie nastavenie mikroklíma DrySafe s nižšou vzdušnou vlhkosťou. Ak však uchovávate nezabalenou zeleninu a ovocie, ideálne v boxe BioFresh, mikroklíma HydroSafe umožňujúce vlhkosť vzduchu až 90% je pre vás jasná voľba.
Ovládací panel s dotykovým displejom><noscript><img src=

Ovládací panel s dotykovým displejom

O stále, vami zvolené teploty, v jednotlivých sekciách pre fľaše s vínom sa postará pokrokový ovládací panel s dotykovým LCD displejom. Tento displej spoľahlivo a presne zobrazuje zaokrúhlenú teplotu k aktuálnemu najbližšiemu stupni. Jednoduchým dotykom prsta na ovládacom paneli je možné ľahko a rýchlo meniť elektronicky ovládané funkcie. Nič nerušené chladenie vína na večer zaručí dverné signalizácie a teplotný alarm. Ten vás za včas upozorní na prípadné problémy- napríklad zmena teploty vplyvom otvorených dverí. O nechcené zmeny v nastavení, spôsobené dotykom, sa postará detská poistka.

viac

Všetky parametre - Liebherr IKB 3560

Skupina produktov Integrovateľná chladnička s BioFresh
GTIN 4016803063858
Series Peak
Energetický štítok
Trieda energetickej efektivity E
Spotreba energie za 24 hodín 0,427 kWh / 24 h
Spotreba energie za rok 155,86 kWh/ročne
Klimatická trieda SN-T
Hladina hluku 37 dB
Trieda emisií hluku šíriaceho sa vzduchom C
Napätie 220-240 V ~
Frekvencia 50 Hz
Prípojná hodnota 1,2 A
Ovládanie MagicEye s LCD a digitálnym ukazovateľom teploty
Ovládanie Touch
Varovný signál pri poruche
Anzahl Temperaturzonen 2
Počet regulovateľných chladiacich okruhov 1
Detská poistka
Ukazovateľ teploty chladiaca časť
Nastaviteľný rozsah teploty v chladiacej časti +3 °C až +9 °C
Technológia udržania čerstvosti BioFresh
Počet priečinkov BioFresh 3
Vysúvateľné na teleskopickom vyťahovaní
So SoftTelescopic
Možnosť variabilného použitia ako priečinok na ovocie a zeleninu alebo priečinok na mäso a mliečne výrobky 2
Vnútorné osvetlenie priečinku BioFresh LED osvetlenie
Proces odmrazovania automatické
Chladenie cirkulačným vzduchom
SoftSystem SoftSystem
Vnútorné osvetlenie chladiacej časti obojstranný LED svetelný stĺp
Počet odkladacích plôch chladiacej časti 8
z toho predeliteľné 1
Z toho výškovo nastaviteľné 7
VarioSafe
Počet priestorov na odkladanie fliaš 2
Počet odkladacích plôch na konzervy 2
VarioBox vysúvateľné
Počet VarioBoxov 2
Dóza na maslo
Priehradka na vajíčka variabilné
Počet FlexSystémov 1
Zarážka dverí odkladacie police s držiakom na fľaše
Vysúvateľné vozíky
Dizajn odkladacieho priečinku vo dverách Premium GlassLine
Materiál odkladacie regály dverí sklo s lištou z nehrdzavejúcej ocele
Materiál odkladacích plôch chladiacej časti sklo
Materiál dverí oceľ
Typ zabudovania Integrovateľné
Montáž dverí Pevné dvere
Doraz dverí vpravo s možnosťou výmeny
Uhol otvorenia dverí 115°
Výškovo nastavovacie pätky 2
Nivelačné koľajničky
Počet nivelačných koľajničiek 2
Vetranie vetranie nábytku
Rozmery výklenku výška/šírka/hĺbka 177,2 - 178,8 / 56 - 57 / 55,0 cm
Výška / šírka / hĺbka (s balením) 1.829,0 / 572,0 / 622,0 mm
Hmotnosť (bez balenia) 73,00 kg
Hmotnosť (s balením) 76,50 kg
Celkový objem 309 l
Objem chladiacich častí 309 l
Z toho BioFresh 94,1 l
Objem mraziacich častí 0 l