NEPRERUŠENO! Všetky objednávkdy okamžite expedujeme!
Menu

Produkty z oficiálnej
slovenskej distribúcie

HOTLINE Po - Pá: 8 - 18 hod
0948 911 777

Menu

Liebherr ZKes 453

ZÁRUKA: 5 LET ZADARMO - Nutná registrácia tu

(1)

Rozmery (cm): 61.20/42.50/47.80, Čistý objem celkom (l): 39, Počet chlad. okruhov: 1, Systém chladenia: dynamický, Hmotnosť (kg): 34

Dostupnosť: SKLADOM

2 899 €

Bez DPH: 2 395,87 €

  • EAN: 9005382100837
  • Výrobca: LIEBHERR
  • Záruka: 24 mesiacov
Liebherr_ZKes_20453

Hlavní parametre

  • Počet chladiacich okruhov: 1
  • Systém chladenia: dynamický
  • Čistý objem celkom (l): 39

VŠETKY PARAMETRE

Vybavení

SmartSteel

SmartSteel

SmartSteel - už žiadne zložité udržiavanie nerezu! Technológia SmartSteel od Liebherr eliminuje zanechávanie odtlačkov na nerezovom povrchu spotrebičov Liebherr.   Jedná sa o zvláštnu, dizajnovo podarenú úpravu povrchu. Zušľachtením nerezovej ocele a špeciálnym povrchovým zdrsnením je dosiahnuté potlačenie zachytávania odtlačkov na povrchu Vašej chladničky, či mrazničky Liebherr.   Už nikdy nebudete musieť stále dookola utierať odtlačky z Vášho spotrebiča.
Detská poistka

Detská poistka

Detská poistka sa spúšťa na ovládacej elektronike, vďaka ktorej sa zamedzí nežiaducemu vypnutie spotrebiča. Aktivácia detskej poistky je zobrazená pomocou symbolu v MagicEye.
Dverový alarm

Dverový alarm

K spusteniu upozornenie otvorených dverí v podobe akustického alarmu dochádza 60 sekúnd od otvorenia dverí. Dverový alarm tak zaistí ochranu pred nežiadúcimi teplotami, ktoré by mohli narušiť kvalitu uskladňovanie potravín.
Montáž na stenu

Montáž na stenu

Kompaktné prístroje WKES 653, ZKes 453, CMES 502 je možné inštalovať priamo na stenu, čo vytvorí veľkolepý dojem. Primontovanie na stenu je tiež pohodlné a praktické, vďaka ľahkému prístupu.
Humidor: LED osvetlenie

Humidor: LED osvetlenie

Dokonalú prezentáciu cigár zaistí Humidor s LED nastaviteľným osvetlením. LED diódy, integrované v izolačnom skle dverí, sú vhodné na dlhodobé predstavenie cigár, pretože vytvára minimum tepla.
Humidor: Prezentačný box

Humidor: Prezentačný box

Ľahko vyberateľný prezentačný box humidor zaistí ideálne podmienky pre uskladnenie jednotlivých cigár.
Humidor: Vnútorné vybavenie z cédrového dreva><noscript><img src=

Humidor: Vnútorné vybavenie z cédrového dreva

Dva elegantné úložné boxy rozdielnych veľkostí spolu s úložnými rošty sú vyrobené zo španielskeho cédrového dreva.
Humidor: Presné riadenie><noscript><img src=

Humidor: Presné riadenie

Vďaka presnej riadiacej elektronike môžete nastavovať teplotu vnútorného priestoru v rozmedzí + 16 ° C do + 20 ° C. V úložnom priestore Humidor môžete nastaviť vlhkosť vzduchu pomocou presnej riadiacej elektroniky v rozmedzí 68% až 75%. Pokiaľ dôjde k výkyvu nastavenej vnútornej teploty, teplotný alarm vám dá signál. Ďalšie signalizáciu môžete zaznamenať v prípade, kedy bude zásobník na destilovanú vodu potreba doplniť.
Humidor: Optimálna vlhkosť vzduchu><noscript><img src=

Humidor: Optimálna vlhkosť vzduchu

Optimálna vlhkosť vzduchu zaistí u vášho Liebherr senzory, ktoré ustavične merajú výške vlhkosti vo vnútri úložného priestoru Humidor. Keď bude potreba doplniť zásobník pre destilovanú vodu, vizuálne ukazovateľ na displeji vám dá včas vedieť. Zásobník je možné naplniť až jedným litrom destilovanej vody.
Humidor: Najlepšia klíma pre dútnikov><noscript><img src=

Humidor: Najlepšia klíma pre dútnikov

K dokonalému chuťovému zážitku dútnikov sú pred distribúciou ukladané do špeciálnych klimatizovaných komôr na to určených, kde zrejú ešte určitú dobu pri vlhkosti vzduchu v rozmedzí 68% až 75%. Ak sú dútniky skladované pri príliš nízkej vzdušnej vlhkosti, tabak vysychá, stráca svoju vôňu, kvalitu a môže dôjsť k napadnutiu plesňami. Okrem vlhkosti vzduchu hrá v dozrievaní dútnikov veľkú úlohu skladovacia teplota, ktorá by sa mala udržiavať medzi + 16 ° C až + 20 ° C. K dodržaní požadovanej teploty a vlhkosti vzduchu vám pomôže kvalitná dotyková elektronika s digitálnym LCD displejom, ktorá zahŕňa teplotné a vzdušné senzory. Humidor zaistí, že vaše dútniky môžu bezpečne zrieť dlhú dobu za najvhodnejších podmienok.

viac

Všetky parametre - Liebherr ZKes 453

Recenzia Liebherr ZKes 453

Celkové hodnotenie: (známka: 5 / zákazníkov: 1

Ověřený zákazník

Recenzie sú hodnotením zákazníkov a používateľov. Autenticitu recenzií neoverujeme.

+Pridať hodnotenie

Hodnotenie bolo odoslané.

Známka:
1 2 3 4 5

Súbory na stiahnutie