NEPRERUŠENO! Všetky objednávkdy okamžite expedujeme!
Menu

Produkty z oficiálnej
slovenskej distribúcie

HOTLINE 8 - 18 hod.
0948 911 777

Menu

Liebherr WSbli 7731 GrandCru Selection

ZÁRUKA: 2 + 3 ROKY ZADARMO - Nutná registrácia tu

Rozmery (cm): 204.40/74.70/76.30, Čistý objem celkom (l): 628, E, Spotreba el. energie za 365 dní (kW/h): 102, Hlučnosť (dB): 38, Počet chlad. okruhov: 1, Hmotnosť (kg): 95

Produkt WKt 6451 má nové označenie WSbli 7731

Dostupnosť: SKLADOM

2 079 €

Bez DPH: 1 732 €

 • EAN: 9005382244173
 • Výrobca: LIEBHERR
 • Záruka: 24 mesiacov
AKCIE
Liebherr WSbli 7731

Popis produktu

Liebherr wine Liebherr sklenicky

Zažite príjemné chvíle s chladničkami na víno Liebherr a zabezpečte si exkluzívnu súpravu pohárov na biele víno od Villeroy & Boch.

Ako získať sadu 2 pohárov na biele víno ZADARMO?

 1. Kúpte si niektorý z vybraných akčných modelov chladničiek na víno v čase od 15. 9. 2023 do 31. 12. 2023.
 2. Po zakúpení a dodaní tovaru nahrajte faktúru na tomto odkaze, a to najneskôr do 29. 2. 2024.
 3. Po kontrole vašich údajov zašle LIEBHERR sadu pohárov na víno značky Villeroy & Boch do dvoch týždňov od potvrdenia registrácie priamo k vám domov.

 

Liebherr WSbli 7731 GrandCru Selection - chladnička na víno s plnými dverami

Táto čierna klimatizovaná vinotéka s teplotným rozsahom +5 ° C až +20 ° C je ideálna pre skladovanie všetkých druhov vín. Požadovanú teplotu ľahko nastavíte pomocou intuitívneho dotykového displeja. Vďaka funkcii HumidityControl navyše môžete regulovať vlhkosť vo vnútri vinotéky v rozsahu 50 – 80 % s presnosťou na 5 %. Tým si môžete prispôsobiť klímu v reakcii na rôzne situácie a zaistiť optimálne podmienky na zrenie vín.

Stropné LED osvetlenie dokonale osvieti celý interiér vinotéky, takže svoje obľúbené víno ľahko nájdete. Teplotný alarm, filter FreshAir a antivibračný kompresor zaisťujú kvalitné skladovanie vín ako pre okamžitú konzumáciu, tak pre dlhodobé zrenie.

Police vinotéky sú vyrobené z vysoko kvalitného bukového dreva a sú výškovo nastaviteľné. Celkový interiér je navrhnutý tak, aby fľaše mohli byť uložené s hrdlami k sebe, čo umožňuje plné využitie kapacity až 324 fliaš (Bordeaux 0,75 l).

Vinotéky Liebherr GrandCru Selection sú vybavené mechanickým dverným zámkom, ktorý vám poskytuje plnú kontrolu nad tým, kto má prístup k uloženým vínam. Navyše sú už vybavené modulom SmartDevice, ktorý umožňuje ľahké pripojenie vinotéky k internetu a neustálu kontrolu.

Madlo z kartáčovaného hliníka pridáva na exkluzivite tohto modelu.

 

Hlavní parametre

 • Úspornosť: E
 • Farba: Čierna
 • Výška (cm): 204.40
 • Šírka (cm): 74.70
 • Hĺbka (cm): 76.30
 • Hmotnosť prístroja vrátane obalu (kg): 95.00
 • Spotreba elektrickej energie za 365 dní: 102.00
 • Hlučnosť (dB): 38.00
 • Počet chladiacich okruhov: 1
 • Čistý objem celkom (l): 628

VŠETKY PARAMETRE

Vybavení

Vinotéky: mechanický zámok dverí

Vinotéky: mechanický zámok dverí

Strážte svoje poklady. Zbierky vín zvyčajne predstavujú aj cenné investície a preto by ste ich tak aj mali chrániť. Mechanický zámok dverí sa stará o to, že sa do vašej skladovacej chladničky na víno GrandCru Selection nedostanú neoprávnené osoby. Je hladko integrovaný do spotrebiča a dokonale zapadá do celkového dizajnu
Vinotéky: SmartDevice integrovaný

Vinotéky: SmartDevice integrovaný

Sledujte svoje vína, nech ste kdekoľvek. Skladovacia chladnička na víno GrandCru Selection sa dá hravo zosieťovať a vy tak môžete naplno využívať všetky výhody aplikácie SmartDevice. Pristupujte k svojmu spotrebiču odkiaľkoľvek a kontrolujte či meňte mnohé nastavenia vrátane teploty, aj keď práve nie ste doma. Naviac sa vám do smartfónu budú odosielať bezpečnostné informácie o spotrebiči a vašich vínach.
Vinotéky: HumidityControl

Vinotéky: HumidityControl

Aktívna regulácia vlhkosti. Rad GrandCru Selection prináša funkciu HumidityControl, ktorá vám umožňuje regulovať vlhkosť po 5 % a nastaviť ju na optimálnu hodnotu medzi 50 % a 80 %. Vďaka tomu môžete upraviť vlhkosť podľa potreby a udržať ideálne prostredie, v ktorom vaše vína pokojne dozrejú.
Vinotéky: rukoväť leštený hliník

Vinotéky: rukoväť leštený hliník

<p><span>Vďaka tejto vysokokvalitnej rukoväti z lešteného hliníka môžete k svojej zbierke vín pristupovať štýlovo. Nielenže vyzerá skvele, ale tiež sa príjemne drží. Jej ergonomický tvar a hladká povrchová úprava sa starajú o to, že svoju skladovaciu chladničku na víno GrandCru môžete pohodlne otvoriť kedykoľvek.</span></p>
Vinotéky: drevená polička, výškovo nastaviteľná

Vinotéky: drevená polička, výškovo nastaviteľná

Elegantné a sofistikované. Tieto poličky z bukového dreva sú navrhnuté tak, aby minimalizovali vibrácie. Tiež umožňujú skladovať víno v horizontálnej polohe a vďaka ich ergonomickému tvaru sa fľaše ľahko ukladajú, prekladajú aj vyberajú. Ďalšou výhodou je skutočnosť, že drevo dýcha a dokáže v sebe uložiť menší objem vody, čo je ideálne na udržiavanie mikroklímy a dlhodobé skladovanie.
Vinotéky: miska na vodu

Vinotéky: miska na vodu

Získajte ideálnu vlhkosť vzduchu aj v suchých podmienkach vďaka miske na vodu, ktorá sa jednoducho inštaluje. Pomáha udržiavať optimálnu vlhkosť v spotrebiči tým, že zhromažďuje vodu z jeho vnútra, prípadne ju môžete podľa pokynov naplniť sami. Vďaka tomu vaša zbierka vín zostane v ideálnych podmienkach v akomkoľvek prostredí.
Vinotéky: VibrateSafe><noscript><img src=

Vinotéky: VibrateSafe

Vaše víno potrebuje pokoj a ticho. Preto naše skladovacie chladničky na víno zaručujú šetrné skladovanie s mimoriadne tichými kompresormi špeciálne vyvinutými spoločnosťou Liebherr a pevnými drevenými poličkami vyrobenými z tvrdého bukového dreva. Vďaka tomu môže vaše víno dozrievať v tichu a pokoji.
Vinotéky: dotykový displej><noscript><img src=

Vinotéky: dotykový displej

Ovládanie skladovacej chladničky na víno je ľahšie ako mladé víno. Vďaka vysokokvalitnému dotykovému LC displeju je výber funkcií hračka. Položky v ponuke sú prehľadne zoradené a vybrať sa dajú jemným ťuknutím. A ak chcete skontrolovať aktuálnu teplotu, stačí sa vám pozrieť na displej, kde je neustále zobrazená.
Vinotéky: TempProtect Plus><noscript><img src=

Vinotéky: TempProtect Plus

Dvojitá ochrana. Naše skladovacie chladničky na víno s funkciou TempProtect Plus a dvoma snímačmi neustále merajú teplotu v spotrebiči. Vďaka tomu máte dvojnásobnú istotu, že vaše vína sú chránené pred kolísaním teploty. Len čo jeden zo snímačov zachytí kritickú zmenu v teplote, okamžite dostanete upozornenie, aby ste mohli čo najskôr zareagovať.
Vinotéky: poplach v prípade zmeny teploty><noscript><img src=

Vinotéky: poplach v prípade zmeny teploty

Váš model Liebherr neustále monitoruje teplotu v spotrebiči a v prípade jej odchýlenia od nastavenej hodnoty vás na to vďaka poplachu upozorní výstražným zvukom a pulzovaním osvetlenia. Na displeji uvidíte, o koľko nastavená teplota stúpla alebo klesla, aby ste ju mohli v prípade nepravdepodobného výkyvu opäť nastaviť na optimálnu hodnotu.
Vinotéky: SelfClosing Door s uľahčeným ukladaním EasyFill><noscript><img src=

Vinotéky: SelfClosing Door s uľahčeným ukladaním EasyFill

Nenamáhajte sa. Otvorte dvere skladovacej chladničky na víno nad 90° a vďaka mechanizmu EasyFill zostanú otvorené, čo vám uľahčí ukladanie fliaš. A keď ich otvoríte pod 90°, samozatvárací mechanizmus SelfClosing pozvoľna zavrie a vaša hodnotná zbierka vín zostane nepoškodená.
Vinotéky: SabbathMode><noscript><img src=

Vinotéky: SabbathMode

Počas sabatu sa odpočíva, a to isté platí aj pre elektrické spotrebiče. Váš model Liebherr to berie do úvahy. Po aktivácii režimu SabbathMode sa všetky svetlá, zvuky, ako aj displej skladovacej chladničky na víno vypnú. Po 80 hodinách sa režim SabbathMode automaticky deaktivuje.
Vinotéky: vymeniteľné tesnenie dverí><noscript><img src=

Vinotéky: vymeniteľné tesnenie dverí

Každý detail spĺňa tie najvyššie štandardy a tesnenie dverí nie je výnimkou. Stará sa o vzduchotesné uzavretie dverí, aby malo vaše víno vždy ideálne podmienky skladovania. A ak ho budete musieť v budúcnosti vymeniť, zvládnete to aj sami pomocou niekoľkých jednoduchých krokov. Vďaka tomu zostane vaša skladovacia chladnička na víno dokonalá a hygienicky čistá.
Vinotéky: nastavenie presnej teploty><noscript><img src=

Vinotéky: nastavenie presnej teploty

Ak víno neskladujete pri správnej teplote, môže sa znehodnotiť a stratiť na kvalite. Elektronický systém presného riadenia sa stará o to, že si vaša skladovacia chladnička na víno Liebherr neprestajne udržiava požadovanú teplotu. Teplota sa dá nastaviť na presnú hodnotu medzi +5 °C a +20 °C. Aktuálna teplota sa zobrazuje na displeji.
Vinotéky: poplach v prípade výpadku elektrického prúdu><noscript><img src=

Vinotéky: poplach v prípade výpadku elektrického prúdu

Dokonalá ochrana. Naše skladovacie chladničky na víno ponúkajú rovnaké ideálne podmienky na správne skladovanie cenných zbierok ako vínne pivnice. Kedykoľvek však môže dôjsť k výpadku elektrického prúdu, a preto majú všetky naše spotrebiče funkciu poplachu, ktorá vás na to upozorní. Ak sa stane niečo vážne, vždy o tom budete vedieť.
Vinotéky: ideálny spôsob uloženia pre maximálnu kapacitu><noscript><img src=

Vinotéky: ideálny spôsob uloženia pre maximálnu kapacitu

Maximálna kapacita. So skladovacou chladničkou na víno Liebherr je uloženie rastúcej zbierky vín hračka. Interiér má navrhnutý tak, že doň môžete na drevené poličky uložiť fľaše hrdlami vedľa seba, čím využijete jeho kapacitu naplno. Vďaka tomu máte vždy dostatok miesta na stále pribúdajúce kúsky. A vy tak môžete pokojne rozširovať svoju zbierku.
Vinotéky: stropné LED osvetlenie><noscript><img src=

Vinotéky: stropné LED osvetlenie

Nájdite svoje obľúbené víno raz-dva. Naše modely s plnými dverami majú stropné LED osvetlenie, ktoré osvetľuje celý interiér a vašu zbierku vín predvádza v ideálnom svetle. LED diódy sú umiestnené hneď vpredu, aby žiadna fľaša nezostala v tieni. A modely so sklenenými dverami majú osvetlenie na prezentáciu, vďaka ktorému vaše vína vyniknú aj pri zatvorených dverách.
Vinotéky: filter FreshAir z aktívneho uhlia><noscript><img src=

Vinotéky: filter FreshAir z aktívneho uhlia

Všetky skladovacie chladničky na víno Liebherr majú filter z aktívneho uhlia, ktorý odstraňuje pachy akéhokoľvek druhu a zároveň sa stará o to, že vaše víno bude dozrievať pri optimálnej kvalite vzduchu. Vaše víno si tak zachová čistý buket. A aby to tak zostalo aj naďalej, váš model Liebherr vás každých 6 mesiacov upozorní, aby ste filter vymenili, čo ľahko zvládnete aj sami.
Vinotéky: pomoc pri nakladaní EasyFill><noscript><img src=

Vinotéky: pomoc pri nakladaní EasyFill

Nenamáhajte sa. Otvorte dvere skladovacej chladničky na víno nad 90° a vďaka mechanizmu EasyFill zostanú otvorené, čo vám uľahčí ukladanie fliaš. A keď ich otvoríte pod 90°, samozatvárací mechanizmus SelfClosing dvere pozvoľna zavrie a vaša hodnotná zbierka vín zostane nepoškodená.
Vinotéky: zámok displeja s bezpečnostným kódom><noscript><img src=

Vinotéky: zámok displeja s bezpečnostným kódom

Majte všetko pod kontrolou. Zabránenie neoprávnenému prístupu k skladovacej chladničke na víno je rovnako dôležité ako zabezpečenie zbierky vín zámkom na dvere. Tento nový zámok displeja, ktorý sa aktivuje cez menu, prináša mimoriadne spoľahlivé riešenie. Trojmiestny PIN kód ochráni vaše nastavenia a tým udrží optimálne prostredie pre vaše vína.
Vinotéky: ideálna vlhkosť vzduchu><noscript><img src=

Vinotéky: ideálna vlhkosť vzduchu

Správna vlhkosť vzduchu je dôležitým faktorom pri skladovaní vína. Korok tak ostane vláčny a nevyschne. Aby bol korok aj zvnútra maximálne vlhký, treba vína skladovať naležato. Chladničky na vína s vlhkosťou vzduchu vyše 50 % zaručujú tie najlepšie podmienky. Vlhkosť vzduchu v skladovacích chladničkách na víno sa dá podľa potreby regulovať s tlačidlom ventilátora.
Vinotéky: poplach v prípade otvorených dverí><noscript><img src=

Vinotéky: poplach v prípade otvorených dverí

Zabudli ste zavrieť dvere? Ak dvere na vašej skladovacej chladničke na víno zostanú otvorené dlhšie ako 60 sekúnd, rozozvučí sa poplach. Tento dostatočne hlasný výstražný zvuk sprevádza aj pulzovanie osvetlenia spotrebiča. Vďaka tomu môžete okamžite zareagovať a udržať tak ideálne podmienky na uskladnenie svojich vín.
Vinotéky: 2 výškovo nastaviteľné pätky><noscript><img src=

Vinotéky: 2 výškovo nastaviteľné pätky

Pre maximálnu stabilitu. Vďaka výškovo nastaviteľným pätkám sa vaša skladovacia chladnička na víno optimálne zarovná a dokonale prispôsobí aj nerovným povrchom. Môžete si tak byť istí, že sa dvere vždy dokonale zavrú, dnu sa nedostane žiadne teplo, nevytvorí sa žiadna kondenzácia a podmienky skladovania zostanú rovnaké, takže nič neohrozí kvalitu vášho vína.
Vinotéky: skladovanie bez vibrácií><noscript><img src=

Vinotéky: skladovanie bez vibrácií

Dokonca aj malé otrasy môžu rušiť víno pri zrení a zabrániť usadeniu trieslovín. Špeciálne vyvinuté kompresory s mimoriadne nízkymi vibráciami sa pri všetkých chladničkách na víno postarajú o jeho šetrné uskladnenie.

Všetky parametre - Liebherr WSbli 7731 GrandCru Selection

 

Skupina produktov Skladovacia chladnička na víno
GTIN 9005382244173
Klasifikácia GrandCru Selection

 

Trieda energetickej efektivity E
Spotreba energie za 24 hodín 0,279 kWh / 24 h
Spotreba energie za rok 102 kWh/ročne
Klimatická trieda SN-T
Trieda emisií hluku šíriaceho sa vzduchom C
Prípojná hodnota 1,5 A
Napätie 220-240 V ~
Frekvencia 50/60 Hz
Spotreba energie za 24 hodín 0,265 kWh / 24 h
Klimatická trieda SN-T
Hladina hluku 38 dB

 

Vonkajšie rozmery: výška / šírka / hĺbka 204,4 / 74,7 / 76,3 cm

 

Ovládanie dotyk
Regulovateľné chladiace okruhy 1
Teplotné zóny 1
Varovný signál pri poruche Optický a zvukový
Poplach pri výpadku spotrebiča možnosť nastavenia na spotrebiči a prostredníctvom aplikácie
Elektronický zámok dverí
AlarmLightAmplifier možnosť nastavenia na spotrebiči a prostredníctvom aplikácie
Nastavenie jazyka možnosť nastavenia na spotrebiči a prostredníctvom aplikácie
SabbatdMode možnosť nastavenia na spotrebiči a prostredníctvom aplikácie
Riešenie zosieťovania * integrované, pevne zabudované
Nastaviteľný rozsah teploty v chladiacej časti +5 °C až +20 °C
Ukazovateľ teploty priečinok na víno
Dverový poplach priečinka na víno Optický a zvukový
Detská poistka

 

Maximálny počet fliaš Bordeaux 0,75 l ** 324
Nastaviteľný rozsah teploty +5 °C až +20 °C
Anzeige Luftfeuchtigkeit
Regulácia vlhkosti HumidityControl (v rozsahu od 50 % do 80 %)
Osvetlenie LED stropné osvetlenie
Stmievateľné
Trvalo zapojiteľné
Skladovanie fliaš drevené poličky
Počet odkladacích plôch 7
Z toho drevené sklopné poličky 0
Z toho vysúvateľné na teleskopickom vyťahovaní 0
Počet odkladacích plôch 0
Výškovo nastaviteľné police
Nádrž na vodu
Sommeliere board
Art des Zonentrenners
Zámok mechanický
Filter FreshAir na zadnom paneli
Chladenie cirkulačným vzduchom

 

Suchá zadná stena
Farebný, suchý zadný panel Ušľachtilá oceľ
Materiál suchá zadná stena Ušľachtilá oceľ
Farba krytu Čierny
Materiál bočných stien Oceľ
Farba dverí Čierny
Materiál dverí plné dvere
Materiál vnútornej nádoby Kunststoff, graphitgrau
Materiál políc drevená vyťahovacia polička
Rukoväť Hliníková tyčová rukoväť

 

Samozatváracie dvere
SoftSystem
Doraz dverí vpravo s možnosťou výmeny
Zmena strany otvárania dverí možná samostatne
Uhol otvorenia dverí
Vymeniteľné tesnenie dverí
Prepravné rúčky Vzadu
Prepravné valčeky vzadu
Vetranie ppredné vetranie
Typ zástrčky Euro
Pripojovací kábel (dĺžka) 2.000 mm

 

Objem chladiacich častí 628 l
Vonkajšie rozmery: výška / šírka / hĺbka (s obalom) 2.102,0 / 765,0 / 850,0 mm
Hmotnosť (bez balenia) 86 kg
Hmotnosť (s balením) 95 kg
Celkový objem *** 628 l
Užitočný objem časť na víno 627 l