NEPRERUŠENO! Všetky objednávkdy okamžite expedujeme!
Menu

Produkty z oficiálnej
slovenskej distribúcie

HOTLINE Po - Pá: 8 - 18 hod
0948 911 777

Menu

Liebherr WPgbi 7483 Vinidor Selection

ZÁRUKA: 5 LET ZADARMO - Nutná registrácia tu

Rozmery (cm): 201.30/69.70/76.40, Čistý objem celkom (l): 562, Čistý objem chlad. časti celkom (l): 562, F, Spotreba el. energie za 365 dní (kW/h): 144, Hlučnosť (dB): 35, Počet chlad. okruhov: 3, Hmotnosť (kg): 156

Dostupnosť: Na ceste

4 699 €

Bez DPH: 3 915,83 €

 • EAN: 4016803088172
 • Výrobca: LIEBHERR
 • Záruka: 24 mesiacov

Popis produktu

Liebherr WPgbi 7483 Vinidor Selectiontemperovaná chladnička na víno s 3 zónami

Liebherr WPgbi 7483 je skvelou voľbou pre náročných milovníkov vína. S pôsobivými rozmermi 201,3 x 69,7 x 76,4 cm a pokročilou technológiou Vinidor Selection, táto vinotéka zaručuje optimálne uchovanie vašich najlepších vín. Vinotéka je vyrobená v elegantnom prevedení BlackSteel s dverným rámom GlassBlack, ktorý je odolný voči odreniu a poškriabaniu. Tento dizajn dodá priestoru nadčasovú eleganciu.

Vybavená je 11 policami, z ktorých 8 je na teleskopických koľajničkách pre ľahký prístup k fľašiam. Elegantný SommeliereBoard sofistikovane vystaví nielen vaše víno, ale aj poháre, karafu a ďalšie príslušenstvo. Jedná sa o integrovaný úložný box a špeciálnu pracovnú plochu na otváranie a servírovanie vína. Prezentačné osvetlenie, ktorého jas je možné individuálne nastaviť, zaistí dokonalú prezentáciu vašich vín.

Medzi ďalšie vybavenie patrí elektronický zámok dverí, filter FreshAir a integrovaný SmartDeviceBox, ktorý umožňuje ľahké pripojenie vinotéky k internetu, čím ju budete mať neustále pod kontrolou. Vinotéka pojme až 145 fliaš formátu Bordeaux, čím poskytuje dostatok priestoru pre vašu zbierku.

Liebherr WPgbi 7483 Vinidor Selection   Liebherr WPgbi 7483 Vinidor Selection

Vinotéky Liebherr Vinidor a Vinidor Selection disponujú viacerými teplotnými zónami, ktoré sú nezávislé a umožňujú presné nastavenie teplôt v rozmedzí od +5 °C do +20 °C, čo poskytuje maximálnu flexibilitu. Správna teplota podávania vína je kľúčom k plnému rozvinutiu jeho chuti. Teplotné preferencie sa môžu líšiť podľa druhu vína, osobného vkusu, sprievodných pokrmov a ročnej doby. Červené vína sa obvykle podávajú pri vyšších teplotách ako biele vína, zatiaľ čo šumivé vína a šampanské najlepšie chutia pri nižších teplotách.

Liebherr Vinidor a Vinidor Selection poskytujú viac teplotných zón, ktoré je možné nastaviť nezávisle, čo vám umožní prispôsobiť teplotu presne podľa vašich potrieb a zaistiť tak najlepšie možné podmienky pre vaše vína.

Hlavní parametre

 • Úspornosť: F
 • Farba: BlackSteel - (čierna oceľ)
 • Výška (cm): 201.30
 • Šírka (cm): 69.70
 • Hĺbka (cm): 76.40
 • Hmotnosť prístroja vrátane obalu (kg): 156.40
 • Spotreba elektrickej energie za 365 dní: 144.00
 • Hlučnosť (dB): 35.00
 • Počet chladiacich okruhov: 3
 • Čistý objem celkom (l): 562
 • Čistý objem chladničky (l): 562.00

VŠETKY PARAMETRE

VibrateSafe

VibrateSafe

Vaše víno potrebuje pokoj a ticho. Preto naše skladovacie chladničky na víno zaručujú šetrné skladovanie s mimoriadne tichými kompresormi špeciálne vyvinutými spoločnosťou Liebherr a pevnými drevenými poličkami vyrobenými z tvrdého bukového dreva. Vďaka tomu môže vaše víno dozrievať v tichu a pokoji

Pomoc pri nakladaní EasyFill

Pomoc pri nakladaní EasyFill

Nenamáhajte sa. Otvorte dvere skladovacej chladničky na víno nad 90° a vďaka mechanizmu EasyFill zostanú otvorené, čo vám uľahčí ukladanie fliaš. A keď ich otvoríte pod 90°, samozatvárací mechanizmus SelfClosing dvere pozvoľna zavrie a vaša hodnotná zbierka vín zostane nepoškodená.

Filter FreshAir z aktívneho uhlia

Filter FreshAir z aktívneho uhlia

Všetky skladovacie chladničky na víno Liebherr majú filter z aktívneho uhlia, ktorý odstraňuje pachy akéhokoľvek druhu a zároveň sa stará o to, že vaše víno bude dozrievať pri optimálnej kvalite vzduchu. Vaše víno si tak zachová čistý buket. A aby to tak zostalo aj naďalej, váš model Liebherr vás každých 6 mesiacov upozorní, aby ste filter vymenili, čo ľahko zvládnete aj sami.

GlassBlack

GlassBlack

Čelná strana s povrchom GlassBlack dodáva vašej kuchyni so spotrebičmi Liebherr nadčasovú krásu a prináša do vašej kuchyne elegantný vzhľad. Dizajn je jednoduchý, ale to však neplatí o všetkom ostatnom: Strieborné lakované bočné panely a zapustené rukoväte dodávajú celku vizuálny vzruch. Čierne sklo sa okrem toho vyznačuje vysokou odolnosťou proti oderu a poškriabaniu.

Ideálna vlhkosť vzduchu

Ideálna vlhkosť vzduchu

Správna vlhkosť vzduchu je dôležitým faktorom pri skladovaní vína. Korok tak ostane vláčny a nevyschne. Aby bol korok aj zvnútra maximálne vlhký, treba vína skladovať naležato. Chladničky na vína s vlhkosťou vzduchu vyše 50 % zaručujú tie najlepšie podmienky. Vlhkosť vzduchu v skladovacích chladničkách na víno sa dá podľa potreby regulovať s tlačidlom ventilátora.

2 výškovo nastaviteľné nožičky

2 výškovo nastaviteľné nožičky

Na maximálnu stabilitu. Vďaka výškovo nastaviteľným pätkám sa vaša chladnička na temperovanie vína optimálne zarovná a dokonale prispôsobí aj nerovným povrchom. Môžete si tak byť istí, že sa dvere vždy dokonale zavrú, dnu sa nedostane žiadne teplo, nevytvorí sa žiadna kondenzácia a podmienky temperovania zostanú rovnaké, takže nič neohrozí kvalitu vášho vína.

Interiér vo vyhotovení BlackSteel

Interiér vo vyhotovení BlackSteel

Ideálne pozadie pre vašu zbierku vín: zadný panel vo vyhotovení BlackSteel. Nápadne čierna nehrdzavejúca oceľ dodáva vnútru chladničky na temperovanie vína čaro. Vzhľad je však len jednou z predností tejto chladničky. Zadná stena navyše zaisťuje vyváženú cirkuláciu vzduchu a dokonalú kontrolu vlhkosti.

Detská poistka

Detská poistka

Detská poistka sa dá naprogramovať tak, aby zabránila neúmyselnému vypnutiu spotrebiča. Ak je detská poistka zapnutá, je zobrazená symbolom na ovládacom paneli.

Nastavenia jazyka

Nastavenia jazyka

Komunikácia s chladničkou na temperovanie vína je hračka. Jednoducho si na displeji Touch & Swipe vyberte jeden z dvanástich jazykov: DE, EN, FR, ES, IT, NL, CS, PL, PT, RU, BU, CH – a môžete svoj model Liebherr používať v jazyku, aký si vyberiete. Ganz einfach. Je to také jednoduché. C'est simple.

Zámok displeja s bezpečnostným kódom

Zámok displeja s bezpečnostným kódom

Majte všetko pod kontrolou. Zabránenie neoprávnenému prístupu k skladovacej chladničke na víno je rovnako dôležité ako zabezpečenie zbierky vín zámkom na dvere. Tento nový zámok displeja, ktorý sa aktivuje cez menu, prináša mimoriadne spoľahlivé riešenie. Trojmiestny PIN kód ochráni vaše nastavenia a tým udrží optimálne prostredie pre vaše vína.

Dverový alarm

Dverový alarm

Spustiť poplach hneď, ako sa otvoria. Ak dvere na vašej chladničke na temperovanie vína zostanú otvorené dlhšie ako 60 sekúnd, rozozvučí sa dverový alarm. Tento dostatočne hlasný alarm sprevádza aj pulzovanie osvetlenia spotrebiča. Vďaka tomu môžete okamžite zareagovať a udržať ideálne podmienky na temperovanie vín.

Drevené poličky FlexFit

Drevené poličky FlexFit

Jednoduché poličky na mieru: nastaviteľné drevené lemy odkladacích panelov FlexFit sa dokonalo prispôsobia každej fľaši – dokonca aj s veľkosťou Magnum. Zbierka vín bude vďaka tomu vyzerať upravenejšie a nebudete sa musieť obávať ani prípadného rozliatia červeného vína, pretože znečistené lemy možno jednoducho vymeniť.

Filter z aktívneho uhlia FreshAir

Filter z aktívneho uhlia FreshAir

Všetky chladničky na temperovanie vín Liebherr majú filter z aktívneho uhlia, ktorý odstraňuje pachy akéhokoľvek druhu a zároveň sa stará o to, aby vaše víno dozrievalo pri optimálnej kvalite vzduchu. Vaše víno si tak zachová čistý buket. A aby to tak zostalo aj naďalej, váš model Liebherr vás každých 6 mesiacov upozorní, aby ste filter vymenili, čo ľahko zvládnete aj sami.

Sklenený displej Touch & Swipe

Sklenený displej Touch & Swipe

Udržujte vo vinotéke dokonalé temperovacie podmienky bez toho, aby ste museli otvárať dvierka. Sklenený displej Touch & Swipe umožňuje jednoduchú navigáciu v elegantnom rozhraní, ako aj ovládanie teploty a vlhkosti na farebnom displeji. Aj keď sa nepoužíva, displej poskytuje aktuálne informácie o teplote v každej zóne.

Integrovaný SmartDeviceBox

Integrovaný SmartDeviceBox

Sledujte svoje vína, nech ste kdekoľvek. Chladnička na temperovanie vína Vinidor Selection sa dá hravo pripojiť do siete a vy tak môžete naplno využívať všetky výhody aplikácie SmartDevice. Pristupujte k svojmu spotrebiču odkiaľkoľvek a kontrolujte či meňte mnohé nastavenia vrátane teploty, aj keď práve nie ste doma. Naviac sa vám do smartfónu budú odosielať bezpečnostné informácie o spotrebiči a vašich vínach.

Ideálny spôsob uloženia pre maximálnu kapacitu

Ideálny spôsob uloženia pre maximálnu kapacitu

Maximálna kapacita. So skladovacou chladničkou na víno Liebherr je uloženie rastúcej zbierky vín hračka. Interiér má navrhnutý tak, že doň môžete na drevené poličky uložiť fľaše hrdlami vedľa seba, čím využijete jeho kapacitu naplno. Vďaka tomu máte vždy dostatok miesta na stále pribúdajúce kúsky. A vy tak môžete pokojne rozširovať svoju zbierku.

Alarm pri výpadku prúdu

Alarm pri výpadku prúdu

Dokonalá ochrana. Naše chladničky na temperovanie vína ponúkajú rovnaké ideálne podmienky na správne skladovanie cenných zbierok ako vínne pivnice. Kedykoľvek však môže dôjsť k výpadku elektrického prúdu, a preto majú všetky naše spotrebiče funkciu alarmu, ktorá vás na to upozorní. Ak sa stane niečo vážne, vždy o tom budete vedieť

Nastavenie presnej teploty

Nastavenie presnej teploty

Ak víno neskladujete pri správnej teplote, môže sa znehodnotiť a stratiť na kvalite. Elektronický systém presného riadenia sa stará o to, že si vaša chladnička na temperovanie vína Liebherr neprestajne udržiava požadovanú teplotu. Teplota sa dá nastaviť na presnú hodnotu medzi +5 °C a +20 °C. Aktuálna teplota sa zobrazuje na displeji.

Prezentačné osvetlenie

Prezentačné osvetlenie

Predveďte svoje vína v tom najlepšom svetle vďaka osvetleniu na prezentáciu chladničky na temperovanie vín. Pri modeloch so sklenenými dverami môžete svetlo nechať zapnuté aj po ich zatvorení. Vďaka tomu na seba vaša zbierka vín vždy upúta pozornosť. Intenzitu osvetlenia môžete manuálne upraviť na displeji, ako aj v aplikácii SmartDevice.

Vymeniteľné tesnenie dverí

Vymeniteľné tesnenie dverí

Každý detail spĺňa tie najvyššie štandardy a tesnenie dverí nie je výnimkou. Stará sa o vzduchotesné uzavretie dverí, aby malo vaše víno vždy ideálne podmienky temperovania. A ak ho budete musieť v budúcnosti vymeniť, zvládnete to aj sami pomocou niekoľkých jednoduchých krokov. Vďaka tomu zostane vaša chladnička na temperovanie vín dokonalá a hygienicky čistá.

SabbathMode

SabbathMode

Počas sabatu sa odpočíva, a to isté platí aj pre elektrické spotrebiče. Váš model Liebherr to berie do úvahy. V režime SabbathMode sú všetky svetlá v chladničke na temperovanie vína Vinidor vypnuté, rovnako ako všetky zvuky a displej. Po 80 hodinách sa režim SabbathMode automaticky deaktivuje.

Koľajnice SoftTelescopic

Koľajnice SoftTelescopic

Ešte príjemnejšie spoznávanie vašej zbierky vín. Premyslene navrhnuté hladké teleskopické koľajnice chladničiek Vinidor Selection zaisťujú jemné vyberanie a zasúvanie stojanov na víno, vďaka čomu nie je potrebné víno premiestňovať. Pohodlne ho tak dočiahnete – vďaka čomu sa môžete venovať iba potešeniu z rozhodovania, na ktoré víno máte práve chuť.

SommeliereBoard

SommeliereBoard

Dodajte svojej miestnosti viac elegancie vďaka panelom SommeliereBoard. Táto elegantná súprava sofistikovaným spôsobom prezentuje víno, poháre, karafu a doplnky. Nielenže úžasne vyzerá, ale je aj praktická vďaka integrovanému úložnému boxu a špeciálnej pracovnej ploche na otváranie a podávanie vína.

StorageZone

StorageZone

Vyhradená spodná časť zaisťuje skladovacie podmienky s dokonalou vlhkosťou. Pomocou funkcie StorageZone si môžete vybrať ideálnu vlhkosť podľa svojich potrieb. Vychutnajte si trvalú autentickosť s optimálnym ovládaním klímy.

SuperSilent

SuperSilent

Reklama na ticho. Nové chladničky na temperovanie vína od spoločnosti Liebherr sú navrhnuté tak, aby boli mimoriadne tiché. Pokojne môžete pri nich aj čítať, pretože počuť budete iba obracanie strán. Tento pokoj a ticho neoceníte iba vy, ale aj vaše vína, ktoré tak môžu v pokoji dozrievať.

Teplotný alarm

Teplotný alarm

Váš model Liebherr neustále monitoruje teplotu v spotrebiči a v prípade jej odchýlenia od nastavenej hodnoty vás na to teplotný alarm upozorní zvukom a pulzovaním osvetlenia. Na displeji uvidíte, o koľko nastavená teplota stúpla alebo klesla, aby ste ju mohli v prípade nepravdepodobného výkyvu opäť nastaviť na optimálnu hodnotu.

TempProtect Plus

TempProtect Plus

Dvojitá ochrana. Naše chladničky na temperovanie vín s funkciou TempProtect Plus a dvoma snímačmi neustále merajú teplotu v spotrebiči. Vďaka tomu máte dvojnásobnú istotu, že vaše vína sú chránené pred kolísaním teploty. Len čo jeden zo snímačov zachytí kritickú zmenu v teplote, okamžite dostanete upozornenie, aby ste mohli čo najskôr zareagovať.

UVProtect Plus

UVProtect Plus

Trojitá ochrana. Chladničky na temperovanie vín so sklenenými dverami ponúkajú bezkonkurenčnú ochranu pred UV žiarením: tri ochranné vrstvy pozostávajúce z tónovaného skla a dvojitej vrstvy vákuovo naneseného kovu. Táto vrstva známa ako Low-E ponúka vašim vínam vysokoúčinnú ochranu pred škodlivým slnečným žiarením.

VibrateSafe

VibrateSafe

Vaše víno potrebuje pokoj a ticho. Preto naše chladničky na temperovanie vín zaručujú šetrné skladovanie s mimoriadne tichými kompresormi špeciálne vyvinutými spoločnosťou Liebherr a pevnými drevenými poličkami vyrobenými z tvrdého bukového dreva. Vďaka tomu môže vaše víno dozrievať v tichu a pokoji.

Výškovo nastaviteľná drevená polica

Výškovo nastaviteľná drevená polica

Maximálna kapacita. S chladničkou na temperovanie vína Liebherr je organizovanie vašej rastúcej zbierky vín hračka. Interiér má navrhnutý tak, že doň môžete na drevené poličky uložiť fľaše hrdlami vedľa seba, čím využijete jeho kapacitu naplno. Vďaka tomu máte vždy dostatok miesta na stále pribúdajúce kúsky. A vy tak môžete pokojne rozširovať svoju zbierku.

Výškovo nastaviteľná drevená polica

Výškovo nastaviteľná drevená polica

Maximálna kapacita. S chladničkou na temperovanie vína Liebherr je organizovanie vašej rastúcej zbierky vín hračka. Interiér má navrhnutý tak, že doň môžete na drevené poličky ukladať fľaše hrdlami vedľa seba, čím využijete jeho kapacitu naplno. Vďaka tomu máte vždy dostatok miesta na stále pribúdajúce kúsky. A vy tak môžete pokojne rozširovať svoju zbierku.

Oddeľovač zón

Oddeľovač zón

Ešte väčšia flexibilita pri skladovaní fliaš vína. Modely Vinidor Selection sú vybavené drevenými tyčami FlexFit. Môžu byť použité ako príslušenstvo pre modely Vinidor s plastovými policami.

Všetky parametre - Liebherr WPgbi 7483 Vinidor Selection

 

Vonkajšie rozmery (V/Š/H) 201,3 / 69,7 / 76,4 cm
Maximálny počet fliaš Bordeaux 0,75 l 149
Teplotné zóny 3
Regulovateľné chladiace okruhy 3
Trieda energetickej efektivity F
Riešenie zosieťovania integrované, pevne zabudované

 

Všeobecné informácie o produkte

Skupina produktov Chladnička na temperovanie vína

Výkon a spotreba

Celkový objem 561 l
Napätie 220-240 V ~
Frekvencia 50/60 Hz
Prípojná hodnota 1,2 A
Trieda energetickej efektivity F
Spotreba energie za 24 hodín 0,394 kWh / 24 h
Spotreba energie za rok 144 kWh/ročne
Klimatická trieda SN-ST
Hladina hluku 35 dB
Trieda emisií hluku šíriaceho sa vzduchom B

Rozmery a hmotnosť

Vonkajšie rozmery (V/Š/H) 201,3 / 69,7 / 76,4 cm
Výška / šírka / hĺbka (s balením) 2.087,0 / 722,0 / 857,0 mm
Hmotnosť (bez balenia) 149,1 kg
Hmotnosť (s balením) 156,4 kg

Riadenie a funkcie

Ovládanie Touch & Swipe
Regulovateľné chladiace okruhy 3
Teplotné zóny 3
Varovný signál pri poruche Optický a zvukový
Dverový poplach priečinka na víno Optický a zvukový
Detská poistka
Tlmenie uzatvárania SoftSystem
Riešenie zosieťovania integrované, pevne zabudované

Priečinok na víno

Chladenie cirkulačným vzduchom
Maximálny počet fliaš Bordeaux 0,75 l 149
Osvetlenie obojstranný svetelný panel
Stmievateľné
Trvalo zapojiteľné
Počet odkladacích plôch 11
Z toho vysúvateľné na teleskopickom vyťahovaní 8
Z toho drevené sklopné poličky 0
Materiál políc drevená vyťahovacia polička
Zámok elektronický, bez diaľkového ovládania

Dizajn a materiály

Farba krytu BlackSteel
Materiál dverí izolačné sklenené dvere
Materiál bočných stien BlackSteel
Rukoväť Priehlbeň (obojstranná, zvislá, priama)

Postavenie a inštalácia

Doraz dverí vpravo s možnosťou výmeny
Uhol otvorenia dverí 115°
Prepravné valčeky vzadu

Špecifikácie

Objem chladiacich častí 562 l