NEPRERUŠENO! Všetky objednávkdy okamžite expedujeme!
Menu

Produkty z oficiálnej
slovenskej distribúcie

HOTLINE Po - Pá: 8 - 18 hod
0948 911 777

Menu

Liebherr WPgbi 7472 Vinidor Selection

ZÁRUKA: 2 + 3 ROKY ZADARMO - Nutná registrácia tu

Rozmery (cm): 201.30/69.70/76.4, Čistý objem celkom (l): 575, F, Spotreba el. energie za 365 dní (kW/h): 145, Hlučnosť (dB): 35, Počet chlad. okruhov: 2, Hmotnosť (kg): 149

Dostupnosť: SKLADOM

3 899 €

Bez DPH: 3 249,17 €

 • EAN: 4016803088134
 • Výrobca: LIEBHERR
 • Záruka: 24 mesiacov
Liebherr_WPgbi_7472

Popis produktu

Liebherr WPgbi 7472 Vinidor Selection - chladnička na temperovanie vína

Hlavní parametre

 • Úspornosť: F
 • Farba: Čierna
 • Výška (cm): 201.30
 • Šírka (cm): 69.70
 • Hĺbka (cm): 76.40
 • Hmotnosť prístroja vrátane obalu (kg): 148.80
 • Spotreba elektrickej energie za 365 dní: 145.00
 • Hlučnosť (dB): 35.00
 • Počet chladiacich okruhov: 2
 • Čistý objem celkom (l): 575

VŠETKY PARAMETRE

Vybavení

Vinotéky: dverový alarm

Vinotéky: dverový alarm

Spustiť poplach hneď, ako sa otvoria. Ak dvere na vašej chladničke na temperovanie vína zostanú otvorené dlhšie ako 60 sekúnd, rozozvučí sa dverový alarm. Tento dostatočne hlasný alarm sprevádza aj pulzovanie osvetlenia spotrebiča. Vďaka tomu môžete okamžite zareagovať a udržať ideálne podmienky na temperovanie vín.
Vinotéky: teplotný alarm

Vinotéky: teplotný alarm

Váš model Liebherr neustále monitoruje teplotu v spotrebiči a v prípade jej odchýlenia od nastavenej hodnoty vás na to teplotný alarm upozorní zvukom a pulzovaním osvetlenia. Na displeji uvidíte, o koľko nastavená teplota stúpla alebo klesla, aby ste ju mohli v prípade nepravdepodobného výkyvu opäť nastaviť na optimálnu hodnotu.
Vinotéky: výškovo nastaviteľná drevená polica

Vinotéky: výškovo nastaviteľná drevená polica

Maximálna kapacita. S chladničkou na temperovanie vína Liebherr je organizovanie vašej rastúcej zbierky vín hračka. Interiér má navrhnutý tak, že doň môžete na drevené poličky uložiť fľaše hrdlami vedľa seba, čím využijete jeho kapacitu naplno. Vďaka tomu máte vždy dostatok miesta na stále pribúdajúce kúsky. A vy tak môžete pokojne rozširovať svoju zbierku.
Vinotéky: oddeľovač zón

Vinotéky: oddeľovač zón

Ešte väčšia flexibilita pri skladovaní fliaš vína. Modely Vinidor Selection sú vybavené drevenými tyčami FlexFit. Môžu byť použité ako príslušenstvo pre modely Vinidor s plastovými policami.
Vinotéky: SuperSilent

Vinotéky: SuperSilent

Reklama na ticho. Nové chladničky na temperovanie vína od spoločnosti Liebherr sú navrhnuté tak, aby boli mimoriadne tiché. Pokojne môžete pri nich aj čítať, pretože počuť budete iba obracanie strán. Tento pokoj a ticho neoceníte iba vy, ale aj vaše vína, ktoré tak môžu v pokoji dozrievať.
Vinotéky: StorageZone

Vinotéky: StorageZone

Vyhradená spodná časť zaisťuje skladovacie podmienky s dokonalou vlhkosťou. Pomocou funkcie StorageZone si môžete vybrať ideálnu vlhkosť podľa svojich potrieb. Vychutnajte si trvalú autentickosť s optimálnym ovládaním klímy.
Vinotéky: koľajnice SoftTelescopic><noscript><img src=

Vinotéky: koľajnice SoftTelescopic

Ešte príjemnejšie spoznávanie vašej zbierky vín. Premyslene navrhnuté hladké teleskopické koľajnice chladničiek Vinidor Selection zaisťujú jemné vyberanie a zasúvanie stojanov na víno, vďaka čomu nie je potrebné víno premiestňovať. Pohodlne ho tak dočiahnete – vďaka čomu sa môžete venovať iba potešeniu z rozhodovania, na ktoré víno máte práve chuť.
Vinotéky: nastavenie presnej teploty><noscript><img src=

Vinotéky: nastavenie presnej teploty

Ak víno neskladujete pri správnej teplote, môže sa znehodnotiť a stratiť na kvalite. Elektronický systém presného riadenia sa stará o to, že si vaša chladnička na temperovanie vína Liebherr neprestajne udržiava požadovanú teplotu. Teplota sa dá nastaviť na presnú hodnotu medzi +5 °C a +20 °C. Aktuálna teplota sa zobrazuje na displeji.
Vinotéky: ideálny spôsob uloženia pre maximálnu kapacitu><noscript><img src=

Vinotéky: ideálny spôsob uloženia pre maximálnu kapacitu

Maximálna kapacita. So skladovacou chladničkou na víno Liebherr je uloženie rastúcej zbierky vín hračka. Interiér má navrhnutý tak, že doň môžete na drevené poličky uložiť fľaše hrdlami vedľa seba, čím využijete jeho kapacitu naplno. Vďaka tomu máte vždy dostatok miesta na stále pribúdajúce kúsky. A vy tak môžete pokojne rozširovať svoju zbierku.
Vinotéky: integrovaný SmartDeviceBox><noscript><img src=

Vinotéky: integrovaný SmartDeviceBox

Sledujte svoje vína, nech ste kdekoľvek. Chladnička na temperovanie vína Vinidor Selection sa dá hravo pripojiť do siete a vy tak môžete naplno využívať všetky výhody aplikácie SmartDevice. Pristupujte k svojmu spotrebiču odkiaľkoľvek a kontrolujte či meňte mnohé nastavenia vrátane teploty, aj keď práve nie ste doma. Naviac sa vám do smartfónu budú odosielať bezpečnostné informácie o spotrebiči a vašich vínach.
Vinotéky: sklenený displej Touch & Swipe><noscript><img src=

Vinotéky: sklenený displej Touch & Swipe

Udržujte vo vinotéke dokonalé temperovacie podmienky bez toho, aby ste museli otvárať dvierka. Sklenený displej Touch & Swipe umožňuje jednoduchú navigáciu v elegantnom rozhraní, ako aj ovládanie teploty a vlhkosti na farebnom displeji. Aj keď sa nepoužíva, displej poskytuje aktuálne informácie o teplote v každej zóne.
Vinotéky: filter z aktívneho uhlia FreshAir><noscript><img src=

Vinotéky: filter z aktívneho uhlia FreshAir

Všetky chladničky na temperovanie vín Liebherr majú filter z aktívneho uhlia, ktorý odstraňuje pachy akéhokoľvek druhu a zároveň sa stará o to, aby vaše víno dozrievalo pri optimálnej kvalite vzduchu. Vaše víno si tak zachová čistý buket. A aby to tak zostalo aj naďalej, váš model Liebherr vás každých 6 mesiacov upozorní, aby ste filter vymenili, čo ľahko zvládnete aj sami.
Vinotéky: drevené poličky FlexFit><noscript><img src=

Vinotéky: drevené poličky FlexFit

Jednoduché poličky na mieru: nastaviteľné drevené lemy odkladacích panelov FlexFit sa dokonalo prispôsobia každej fľaši – dokonca aj s veľkosťou Magnum. Zbierka vín bude vďaka tomu vyzerať upravenejšie a nebudete sa musieť obávať ani prípadného rozliatia červeného vína, pretože znečistené lemy možno jednoducho vymeniť.
Vinotéky: nastavenia jazyka><noscript><img src=

Vinotéky: nastavenia jazyka

Komunikácia s chladničkou na temperovanie vína je hračka. Jednoducho si na displeji Touch & Swipe vyberte jeden z dvanástich jazykov: DE, EN, FR, ES, IT, NL, CS, PL, PT, RU, BU, CH – a môžete svoj model Liebherr používať v jazyku, aký si vyberiete. Ganz einfach. Je to také jednoduché. C'est simple.
Vinotéky: detská poistka><noscript><img src=

Vinotéky: detská poistka

Detská poistka sa dá naprogramovať tak, aby zabránila neúmyselnému vypnutiu spotrebiča. Ak je detská poistka zapnutá, je zobrazená symbolom na ovládacom paneli.
Vinotéky: interiér vo vyhotovení BlackSteel><noscript><img src=

Vinotéky: interiér vo vyhotovení BlackSteel

Ideálne pozadie pre vašu zbierku vín: zadný panel vo vyhotovení BlackSteel. Nápadne čierna nehrdzavejúca oceľ dodáva vnútru chladničky na temperovanie vína čaro. Vzhľad je však len jednou z predností tejto chladničky. Zadná stena navyše zaisťuje vyváženú cirkuláciu vzduchu a dokonalú kontrolu vlhkosti.
Vinotéky: GlassBlack><noscript><img src=

Vinotéky: GlassBlack

Čelná strana s povrchom GlassBlack dodáva vašej kuchyni so spotrebičmi Liebherr nadčasovú krásu a prináša do vašej kuchyne elegantný vzhľad. Dizajn je jednoduchý, ale to však neplatí o všetkom ostatnom: Strieborné lakované bočné panely a zapustené rukoväte dodávajú celku vizuálny vzruch. Čierne sklo sa okrem toho vyznačuje vysokou odolnosťou proti oderu a poškriabaniu.
Vinotéky: UVProtect Plus><noscript><img src=

Vinotéky: UVProtect Plus

<p><span>Trojitá ochrana. Skladovacie chladničky na víno so sklenenými dverami ponúkajú pri dlhodobom skladovaní bezkonkurenčnú ochranu pred UV žiarením: tri ochranné vrstvy pozostávajúce z tónovaného skla a dvojitej vrstvy vákuovo naneseného kovu. Táto vrstva známa ako Low-E ponúka vašim vínam vysoko účinnú ochranu pred škodlivým slnečným žiarením.</span></p>
Vinotéky: osvetlenie na prezentáciu><noscript><img src=

Vinotéky: osvetlenie na prezentáciu

<p><span>Predveďte svoje vína v tom najlepšom svetle vďaka osvetleniu na prezentáciu skladovacej chladničky. Pri modeloch so sklenenými dverami môžete svetlo nechať zapnuté aj po ich zatvorení. Vďaka tomu na seba vaša zbierka vín vždy upúta pozornosť. Intenzitu osvetlenia môžete manuálne upraviť v aplikácii SmartDevice, ako aj na displeji.</span></p>
Vinotéky: VibrateSafe><noscript><img src=

Vinotéky: VibrateSafe

Vaše víno potrebuje pokoj a ticho. Preto naše skladovacie chladničky na víno zaručujú šetrné skladovanie s mimoriadne tichými kompresormi špeciálne vyvinutými spoločnosťou Liebherr a pevnými drevenými poličkami vyrobenými z tvrdého bukového dreva. Vďaka tomu môže vaše víno dozrievať v tichu a pokoji.
Vinotéky: TempProtect Plus><noscript><img src=

Vinotéky: TempProtect Plus

Dvojitá ochrana. Naše skladovacie chladničky na víno s funkciou TempProtect Plus a dvoma snímačmi neustále merajú teplotu v spotrebiči. Vďaka tomu máte dvojnásobnú istotu, že vaše vína sú chránené pred kolísaním teploty. Len čo jeden zo snímačov zachytí kritickú zmenu v teplote, okamžite dostanete upozornenie, aby ste mohli čo najskôr zareagovať.
Vinotéky: vymeniteľné tesnenie dverí><noscript><img src=

Vinotéky: vymeniteľné tesnenie dverí

Každý detail spĺňa tie najvyššie štandardy a tesnenie dverí nie je výnimkou. Stará sa o vzduchotesné uzavretie dverí, aby malo vaše víno vždy ideálne podmienky skladovania. A ak ho budete musieť v budúcnosti vymeniť, zvládnete to aj sami pomocou niekoľkých jednoduchých krokov. Vďaka tomu zostane vaša skladovacia chladnička na víno dokonalá a hygienicky čistá.
Vinotéky: filter FreshAir z aktívneho uhlia><noscript><img src=

Vinotéky: filter FreshAir z aktívneho uhlia

Všetky skladovacie chladničky na víno Liebherr majú filter z aktívneho uhlia, ktorý odstraňuje pachy akéhokoľvek druhu a zároveň sa stará o to, že vaše víno bude dozrievať pri optimálnej kvalite vzduchu. Vaše víno si tak zachová čistý buket. A aby to tak zostalo aj naďalej, váš model Liebherr vás každých 6 mesiacov upozorní, aby ste filter vymenili, čo ľahko zvládnete aj sami.
Vinotéky: pomoc pri nakladaní EasyFill><noscript><img src=

Vinotéky: pomoc pri nakladaní EasyFill

Nenamáhajte sa. Otvorte dvere skladovacej chladničky na víno nad 90° a vďaka mechanizmu EasyFill zostanú otvorené, čo vám uľahčí ukladanie fliaš. A keď ich otvoríte pod 90°, samozatvárací mechanizmus SelfClosing dvere pozvoľna zavrie a vaša hodnotná zbierka vín zostane nepoškodená.
Vinotéky: zámok displeja s bezpečnostným kódom><noscript><img src=

Vinotéky: zámok displeja s bezpečnostným kódom

Majte všetko pod kontrolou. Zabránenie neoprávnenému prístupu k skladovacej chladničke na víno je rovnako dôležité ako zabezpečenie zbierky vín zámkom na dvere. Tento nový zámok displeja, ktorý sa aktivuje cez menu, prináša mimoriadne spoľahlivé riešenie. Trojmiestny PIN kód ochráni vaše nastavenia a tým udrží optimálne prostredie pre vaše vína.
Vinotéky: ideálna vlhkosť vzduchu><noscript><img src=

Vinotéky: ideálna vlhkosť vzduchu

Správna vlhkosť vzduchu je dôležitým faktorom pri skladovaní vína. Korok tak ostane vláčny a nevyschne. Aby bol korok aj zvnútra maximálne vlhký, treba vína skladovať naležato. Chladničky na vína s vlhkosťou vzduchu vyše 50 % zaručujú tie najlepšie podmienky. Vlhkosť vzduchu v skladovacích chladničkách na víno sa dá podľa potreby regulovať s tlačidlom ventilátora.
Vinotéky: 2 výškovo nastaviteľné pätky><noscript><img src=

Vinotéky: 2 výškovo nastaviteľné pätky

Pre maximálnu stabilitu. Vďaka výškovo nastaviteľným pätkám sa vaša skladovacia chladnička na víno optimálne zarovná a dokonale prispôsobí aj nerovným povrchom. Môžete si tak byť istí, že sa dvere vždy dokonale zavrú, dnu sa nedostane žiadne teplo, nevytvorí sa žiadna kondenzácia a podmienky skladovania zostanú rovnaké, takže nič neohrozí kvalitu vášho vína.
Vinotéky: skladovanie bez vibrácií><noscript><img src=

Vinotéky: skladovanie bez vibrácií

Dokonca aj malé otrasy môžu rušiť víno pri zrení a zabrániť usadeniu trieslovín. Špeciálne vyvinuté kompresory s mimoriadne nízkymi vibráciami sa pri všetkých chladničkách na víno postarajú o jeho šetrné uskladnenie.

Všetky parametre - Liebherr WPgbi 7472 Vinidor Selection

Skupina produktov Chladnička na temperovanie vína
GTIN 4016803088134

 

Celkový objem * 575 l
Napätie 220-240 V ~
Frekvencia 50/60 Hz
Prípojná hodnota 1,2 A
Trieda energetickej efektivity F
Spotreba energie za 24 hodín 0,397 kWh / 24 h
Spotreba energie za 24 hodín 0,512 kWh / 24 h
Spotreba energie za rok 145 kWh/ročne
Klimatická trieda SN-ST
Hladina hluku 35 dB
Trieda emisií hluku šíriaceho sa vzduchom B

 

Vonkajšie rozmery (V/Š/H) 201,3 / 69,7 / 76,4 cm
Výška / šírka / hĺbka (s balením) 2.087,0 / 722,0 / 857,0 mm
Hmotnosť (bez balenia) 142 kg
Hmotnosť (s balením) 148,8 kg

 

Ovládanie Touch & Swipe
Regulovateľné chladiace okruhy 2
Teplotné zóny 2
Varovný signál pri poruche Optický a zvukový
Dverový poplach priečinka na víno Optický a zvukový
Detská poistka
Tlmenie uzatvárania SoftSystem
Riešenie zosieťovania ** integrované, pevne zabudované

 

Chladenie cirkulačným vzduchom
Maximálny počet fliaš Bordeaux 0,75 l *** 204
Osvetlenie obojstranný svetelný panel
Stmievateľné
Trvalo zapojiteľné
Počet odkladacích plôch 10
Z toho vysúvateľné na teleskopickom vyťahovaní 8
Z toho drevené sklopné poličky 0
Materiál políc drevená vyťahovacia polička
Zámok elektronický, bez diaľkového ovládania

 

Farba krytu BlackSteel
Materiál dverí izolačné sklenené dvere
Materiál bočných stien BlackSteel
Rukoväť Priehlbeň (obojstranná, zvislá, priama)

 

Doraz dverí vpravo s možnosťou výmeny
Uhol otvorenia dverí 115°
Prepravné valčeky vzadu

 

Objem chladiacich častí 575 l