NEPRERUŠENO! Všetky objednávkdy okamžite expedujeme!
Menu

Produkty z oficiálnej
slovenskej distribúcie

HOTLINE Po - Pá: 8 - 18 hod
0948 911 777

Menu

Liebherr WPbli 5031 GrandCru Selection

ZÁRUKA: 5 LET ZADARMO - Nutná registrácia tu

Rozmery (cm): 168.40/59.70/76.30, Čistý objem celkom (l): 385, F, Spotreba el. energie za 365 dní (kW/h): 111, Hlučnosť (dB): 38, Počet chlad. okruhov: 1, Hmotnosť (kg): 90

Produkt WKes 4552 má nové označenie WPbli 5031

Dostupnosť: SKLADOM

1 779 €

Bez DPH: 1 470,25 €

 • EAN: 9005382243992
 • Výrobca: LIEBHERR
 • Záruka: 24 mesiacov
Liebherr WPbli 5031

Popis produktu

Liebherr WPbli 5031 GrandCru Selection - chladnička na víno s presklenými dverami

Táto čierna klimatizovaná vinotéka ponúka teplotný rozsah od +5 ° C do +20 ° C a je vhodná na skladovanie všetkých druhov vín. Požadovanú teplotu ľahko nastavíte pomocou intuitívneho dotykového displeja. Vďaka funkcii HumidityControl navyše môžete regulovať vlhkosť vo vnútri vinotéky v rozsahu 50 – 80 % s presnosťou na 5 %. Tým si môžete prispôsobiť klímu v reakcii na rôzne situácie a zaistiť optimálne podmienky na zrenie vín.

Stropné LED osvetlenie je doplnené prezentačným svetlom, ktoré môže zostať zapnuté aj pri zatvorených dverách. Vaša uložená zbierka vín tak zaujme každého, kto okolo prechádza. Teplotný alarm, filter FreshAir a antivibračný kompresor zaisťujú kvalitné skladovanie vašich vín, bez ohľadu na to, či ich chcete ihneď konzumovať, alebo ich nechávate dlhodobo zrieť. Presklené dvere z tónovaného skla a dve pokovované vrstvy vo vákuu poskytujú efektívnu ochranu pred škodlivým slnečným žiarením.

Police vinotéky sú vyrobené z vysoko kvalitného bukového dreva a je možné ich nastaviť podľa potreby. Celkový interiér je navrhnutý tak, aby fľaše mohli byť uskladnené s hrdlami k sebe, čo umožňuje plné využitie kapacity vinotéky, ktorá činí až 196 fliaš (Bordeaux 0,75 l).

Vinotéky Liebherr GrandCru Selection sú vybavené mechanickým dverným zámkom, ktorý vám poskytuje úplnú kontrolu nad tým, kto má prístup k uloženým vínam. Zároveň medzi ich vybavenie patrí modul SmartDevice, ktorý vám umožní jednoducho prepojiť vinotéku s internetom a mať ju neustále pod kontrolou.

Madlo z kartáčovaného hliníka je elegantným doplnkom, ktorý dotvára exkluzívny dojem.

 

Hlavní parametre

 • Úspornosť: F
 • Výška (cm): 168.40
 • Šírka (cm): 59.70
 • Hĺbka (cm): 76.30
 • Hmotnosť prístroja vrátane obalu (kg): 84.00
 • Spotreba elektrickej energie za 365 dní: 111.00
 • Hlučnosť (dB): 38.00
 • Počet chladiacich okruhov: 1
 • Čistý objem celkom (l): 385
 • Čistý objem chladničky (l): 386.00

VŠETKY PARAMETRE

Vybavení

Vinotéky: mechanický zámok dverí

Vinotéky: mechanický zámok dverí

Strážte svoje poklady. Zbierky vín zvyčajne predstavujú aj cenné investície a preto by ste ich tak aj mali chrániť. Mechanický zámok dverí sa stará o to, že sa do vašej skladovacej chladničky na víno GrandCru Selection nedostanú neoprávnené osoby. Je hladko integrovaný do spotrebiča a dokonale zapadá do celkového dizajnu
Vinotéky: LightColumn jednostranný

Vinotéky: LightColumn jednostranný

Svetelný stĺpec LED LightColumn vedie po celej dĺžke vášho spotrebiča so sklenenými dverami a ponúka dokonalý výhľad na vaše vína. Rovnomerne osvetľuje interiér vašej skladovacej chladničky na víno GrandCru Selection. Špeciálnou prednosťou spotrebiča je stmievateľné osvetlenie na prezentáciu, ktoré atraktívnym spôsobom predvádza vašu zbierku vín, aj keď sú dvere zavreté.
Vinotéky: SmartDevice integrovaný

Vinotéky: SmartDevice integrovaný

Sledujte svoje vína, nech ste kdekoľvek. Skladovacia chladnička na víno GrandCru Selection sa dá hravo zosieťovať a vy tak môžete naplno využívať všetky výhody aplikácie SmartDevice. Pristupujte k svojmu spotrebiču odkiaľkoľvek a kontrolujte či meňte mnohé nastavenia vrátane teploty, aj keď práve nie ste doma. Naviac sa vám do smartfónu budú odosielať bezpečnostné informácie o spotrebiči a vašich vínach.
Vinotéky: HumidityControl

Vinotéky: HumidityControl

Aktívna regulácia vlhkosti. Rad GrandCru Selection prináša funkciu HumidityControl, ktorá vám umožňuje regulovať vlhkosť po 5 % a nastaviť ju na optimálnu hodnotu medzi 50 % a 80 %. Vďaka tomu môžete upraviť vlhkosť podľa potreby a udržať ideálne prostredie, v ktorom vaše vína pokojne dozrejú.
Vinotéky: rukoväť leštený hliník

Vinotéky: rukoväť leštený hliník

<p><span>Vďaka tejto vysokokvalitnej rukoväti z lešteného hliníka môžete k svojej zbierke vín pristupovať štýlovo. Nielenže vyzerá skvele, ale tiež sa príjemne drží. Jej ergonomický tvar a hladká povrchová úprava sa starajú o to, že svoju skladovaciu chladničku na víno GrandCru môžete pohodlne otvoriť kedykoľvek.</span></p>
Vinotéky: UVProtect Plus

Vinotéky: UVProtect Plus

<p><span>Trojitá ochrana. Skladovacie chladničky na víno so sklenenými dverami ponúkajú pri dlhodobom skladovaní bezkonkurenčnú ochranu pred UV žiarením: tri ochranné vrstvy pozostávajúce z tónovaného skla a dvojitej vrstvy vákuovo naneseného kovu. Táto vrstva známa ako Low-E ponúka vašim vínam vysoko účinnú ochranu pred škodlivým slnečným žiarením.</span></p>
Vinotéky: osvetlenie na prezentáciu><noscript><img src=

Vinotéky: osvetlenie na prezentáciu

<p><span>Predveďte svoje vína v tom najlepšom svetle vďaka osvetleniu na prezentáciu skladovacej chladničky. Pri modeloch so sklenenými dverami môžete svetlo nechať zapnuté aj po ich zatvorení. Vďaka tomu na seba vaša zbierka vín vždy upúta pozornosť. Intenzitu osvetlenia môžete manuálne upraviť v aplikácii SmartDevice, ako aj na displeji.</span></p>
Vinotéky: drevená polička, výškovo nastaviteľná><noscript><img src=

Vinotéky: drevená polička, výškovo nastaviteľná

Elegantné a sofistikované. Tieto poličky z bukového dreva sú navrhnuté tak, aby minimalizovali vibrácie. Tiež umožňujú skladovať víno v horizontálnej polohe a vďaka ich ergonomickému tvaru sa fľaše ľahko ukladajú, prekladajú aj vyberajú. Ďalšou výhodou je skutočnosť, že drevo dýcha a dokáže v sebe uložiť menší objem vody, čo je ideálne na udržiavanie mikroklímy a dlhodobé skladovanie.
Vinotéky: miska na vodu><noscript><img src=

Vinotéky: miska na vodu

Získajte ideálnu vlhkosť vzduchu aj v suchých podmienkach vďaka miske na vodu, ktorá sa jednoducho inštaluje. Pomáha udržiavať optimálnu vlhkosť v spotrebiči tým, že zhromažďuje vodu z jeho vnútra, prípadne ju môžete podľa pokynov naplniť sami. Vďaka tomu vaša zbierka vín zostane v ideálnych podmienkach v akomkoľvek prostredí.
Vinotéky: VibrateSafe><noscript><img src=

Vinotéky: VibrateSafe

Vaše víno potrebuje pokoj a ticho. Preto naše skladovacie chladničky na víno zaručujú šetrné skladovanie s mimoriadne tichými kompresormi špeciálne vyvinutými spoločnosťou Liebherr a pevnými drevenými poličkami vyrobenými z tvrdého bukového dreva. Vďaka tomu môže vaše víno dozrievať v tichu a pokoji.
Vinotéky: dotykový displej><noscript><img src=

Vinotéky: dotykový displej

Ovládanie skladovacej chladničky na víno je ľahšie ako mladé víno. Vďaka vysokokvalitnému dotykovému LC displeju je výber funkcií hračka. Položky v ponuke sú prehľadne zoradené a vybrať sa dajú jemným ťuknutím. A ak chcete skontrolovať aktuálnu teplotu, stačí sa vám pozrieť na displej, kde je neustále zobrazená.
Vinotéky: TempProtect Plus><noscript><img src=

Vinotéky: TempProtect Plus

Dvojitá ochrana. Naše skladovacie chladničky na víno s funkciou TempProtect Plus a dvoma snímačmi neustále merajú teplotu v spotrebiči. Vďaka tomu máte dvojnásobnú istotu, že vaše vína sú chránené pred kolísaním teploty. Len čo jeden zo snímačov zachytí kritickú zmenu v teplote, okamžite dostanete upozornenie, aby ste mohli čo najskôr zareagovať.
Vinotéky: poplach v prípade zmeny teploty><noscript><img src=

Vinotéky: poplach v prípade zmeny teploty

Váš model Liebherr neustále monitoruje teplotu v spotrebiči a v prípade jej odchýlenia od nastavenej hodnoty vás na to vďaka poplachu upozorní výstražným zvukom a pulzovaním osvetlenia. Na displeji uvidíte, o koľko nastavená teplota stúpla alebo klesla, aby ste ju mohli v prípade nepravdepodobného výkyvu opäť nastaviť na optimálnu hodnotu.
Vinotéky: SelfClosing Door s uľahčeným ukladaním EasyFill><noscript><img src=

Vinotéky: SelfClosing Door s uľahčeným ukladaním EasyFill

Nenamáhajte sa. Otvorte dvere skladovacej chladničky na víno nad 90° a vďaka mechanizmu EasyFill zostanú otvorené, čo vám uľahčí ukladanie fliaš. A keď ich otvoríte pod 90°, samozatvárací mechanizmus SelfClosing pozvoľna zavrie a vaša hodnotná zbierka vín zostane nepoškodená.
Vinotéky: SabbathMode><noscript><img src=

Vinotéky: SabbathMode

Počas sabatu sa odpočíva, a to isté platí aj pre elektrické spotrebiče. Váš model Liebherr to berie do úvahy. Po aktivácii režimu SabbathMode sa všetky svetlá, zvuky, ako aj displej skladovacej chladničky na víno vypnú. Po 80 hodinách sa režim SabbathMode automaticky deaktivuje.
Vinotéky: vymeniteľné tesnenie dverí><noscript><img src=

Vinotéky: vymeniteľné tesnenie dverí

Každý detail spĺňa tie najvyššie štandardy a tesnenie dverí nie je výnimkou. Stará sa o vzduchotesné uzavretie dverí, aby malo vaše víno vždy ideálne podmienky skladovania. A ak ho budete musieť v budúcnosti vymeniť, zvládnete to aj sami pomocou niekoľkých jednoduchých krokov. Vďaka tomu zostane vaša skladovacia chladnička na víno dokonalá a hygienicky čistá.
Vinotéky: nastavenie presnej teploty><noscript><img src=

Vinotéky: nastavenie presnej teploty

Ak víno neskladujete pri správnej teplote, môže sa znehodnotiť a stratiť na kvalite. Elektronický systém presného riadenia sa stará o to, že si vaša skladovacia chladnička na víno Liebherr neprestajne udržiava požadovanú teplotu. Teplota sa dá nastaviť na presnú hodnotu medzi +5 °C a +20 °C. Aktuálna teplota sa zobrazuje na displeji.
Vinotéky: poplach v prípade výpadku elektrického prúdu><noscript><img src=

Vinotéky: poplach v prípade výpadku elektrického prúdu

Dokonalá ochrana. Naše skladovacie chladničky na víno ponúkajú rovnaké ideálne podmienky na správne skladovanie cenných zbierok ako vínne pivnice. Kedykoľvek však môže dôjsť k výpadku elektrického prúdu, a preto majú všetky naše spotrebiče funkciu poplachu, ktorá vás na to upozorní. Ak sa stane niečo vážne, vždy o tom budete vedieť.
Vinotéky: ideálny spôsob uloženia pre maximálnu kapacitu><noscript><img src=

Vinotéky: ideálny spôsob uloženia pre maximálnu kapacitu

Maximálna kapacita. So skladovacou chladničkou na víno Liebherr je uloženie rastúcej zbierky vín hračka. Interiér má navrhnutý tak, že doň môžete na drevené poličky uložiť fľaše hrdlami vedľa seba, čím využijete jeho kapacitu naplno. Vďaka tomu máte vždy dostatok miesta na stále pribúdajúce kúsky. A vy tak môžete pokojne rozširovať svoju zbierku.
Vinotéky: filter FreshAir z aktívneho uhlia><noscript><img src=

Vinotéky: filter FreshAir z aktívneho uhlia

Všetky skladovacie chladničky na víno Liebherr majú filter z aktívneho uhlia, ktorý odstraňuje pachy akéhokoľvek druhu a zároveň sa stará o to, že vaše víno bude dozrievať pri optimálnej kvalite vzduchu. Vaše víno si tak zachová čistý buket. A aby to tak zostalo aj naďalej, váš model Liebherr vás každých 6 mesiacov upozorní, aby ste filter vymenili, čo ľahko zvládnete aj sami.
Vinotéky: pomoc pri nakladaní EasyFill><noscript><img src=

Vinotéky: pomoc pri nakladaní EasyFill

Nenamáhajte sa. Otvorte dvere skladovacej chladničky na víno nad 90° a vďaka mechanizmu EasyFill zostanú otvorené, čo vám uľahčí ukladanie fliaš. A keď ich otvoríte pod 90°, samozatvárací mechanizmus SelfClosing dvere pozvoľna zavrie a vaša hodnotná zbierka vín zostane nepoškodená.
Vinotéky: zámok displeja s bezpečnostným kódom><noscript><img src=

Vinotéky: zámok displeja s bezpečnostným kódom

Majte všetko pod kontrolou. Zabránenie neoprávnenému prístupu k skladovacej chladničke na víno je rovnako dôležité ako zabezpečenie zbierky vín zámkom na dvere. Tento nový zámok displeja, ktorý sa aktivuje cez menu, prináša mimoriadne spoľahlivé riešenie. Trojmiestny PIN kód ochráni vaše nastavenia a tým udrží optimálne prostredie pre vaše vína.
Vinotéky: ideálna vlhkosť vzduchu><noscript><img src=

Vinotéky: ideálna vlhkosť vzduchu

Správna vlhkosť vzduchu je dôležitým faktorom pri skladovaní vína. Korok tak ostane vláčny a nevyschne. Aby bol korok aj zvnútra maximálne vlhký, treba vína skladovať naležato. Chladničky na vína s vlhkosťou vzduchu vyše 50 % zaručujú tie najlepšie podmienky. Vlhkosť vzduchu v skladovacích chladničkách na víno sa dá podľa potreby regulovať s tlačidlom ventilátora.
Vinotéky: poplach v prípade otvorených dverí><noscript><img src=

Vinotéky: poplach v prípade otvorených dverí

Zabudli ste zavrieť dvere? Ak dvere na vašej skladovacej chladničke na víno zostanú otvorené dlhšie ako 60 sekúnd, rozozvučí sa poplach. Tento dostatočne hlasný výstražný zvuk sprevádza aj pulzovanie osvetlenia spotrebiča. Vďaka tomu môžete okamžite zareagovať a udržať tak ideálne podmienky na uskladnenie svojich vín.
Vinotéky: 2 výškovo nastaviteľné pätky><noscript><img src=

Vinotéky: 2 výškovo nastaviteľné pätky

Pre maximálnu stabilitu. Vďaka výškovo nastaviteľným pätkám sa vaša skladovacia chladnička na víno optimálne zarovná a dokonale prispôsobí aj nerovným povrchom. Môžete si tak byť istí, že sa dvere vždy dokonale zavrú, dnu sa nedostane žiadne teplo, nevytvorí sa žiadna kondenzácia a podmienky skladovania zostanú rovnaké, takže nič neohrozí kvalitu vášho vína.
Vinotéky: skladovanie bez vibrácií><noscript><img src=

Vinotéky: skladovanie bez vibrácií

Dokonca aj malé otrasy môžu rušiť víno pri zrení a zabrániť usadeniu trieslovín. Špeciálne vyvinuté kompresory s mimoriadne nízkymi vibráciami sa pri všetkých chladničkách na víno postarajú o jeho šetrné uskladnenie.

Všetky parametre - Liebherr WPbli 5031 GrandCru Selection

Vonkajšie rozmery: výška / šírka / hĺbka 168,4 / 59,7 / 76,3 cm
Nastaviteľný rozsah teploty +5 °C až +20 °C
Maximálny počet fliaš Bordeaux 0,75 l 196
Hladina hluku 38 dB
Riešenie zosieťovania integrované, pevne zabudované

Všeobecné informácie o produkte

Skupina produktov Skladovacia chladnička na víno
Klasifikácia GrandCru Selection

Výkon a spotreba

Trieda energetickej efektivity F
Spotreba energie za 24 hodín 0,304 kWh / 24 h
Spotreba energie za rok 111 kWh/ročne
Klimatická trieda SN-ST
Trieda emisií hluku šíriaceho sa vzduchom C
Prípojná hodnota 1,5 A
Napätie 220-240 V ~
Frekvencia 50/60 Hz
Spotreba energie za 24 hodín 0,295 kWh / 24 h
Hladina hluku 38 dB

Rozmery a hmotnosť

Vonkajšie rozmery: výška / šírka / hĺbka 168,4 / 59,7 / 76,3 cm

Riadenie a funkcie

Ovládanie dotyk
Regulovateľné chladiace okruhy 1
Teplotné zóny 1
Varovný signál pri poruche Optický a zvukový
Poplach pri výpadku spotrebiča možnosť nastavenia na spotrebiči a prostredníctvom aplikácie
Elektronický zámok dverí
AlarmLightAmplifier možnosť nastavenia na spotrebiči a prostredníctvom aplikácie
Nastavenie jazyka možnosť nastavenia na spotrebiči a prostredníctvom aplikácie
SabbathMode možnosť nastavenia na spotrebiči a prostredníctvom aplikácie
Riešenie zosieťovania integrované, pevne zabudované
Nastaviteľný rozsah teploty v chladiacej časti +5 °C až +20 °C
Ukazovateľ teploty priečinok na víno
Dverový poplach priečinka na víno Optický a zvukový
Detská poistka

Priečinok na víno

Maximálny počet fliaš Bordeaux 0,75 l 196
Nastaviteľný rozsah teploty +5 °C až +20 °C
Anzeige Luftfeuchtigkeit
Regulácia vlhkosti HumidityControl (v rozsahu od 50 % do 80 %)
Osvetlenie jednostranné svetlo
Stmievateľné
Trvalo zapojiteľné
Skladovanie fliaš drevené poličky
Počet odkladacích plôch 5
Z toho drevené sklopné poličky 0
Z toho vysúvateľné na teleskopickom vyťahovaní 0
Počet odkladacích plôch 0
Výškovo nastaviteľné police
Nádrž na vodu
Sommeliere board
Flaschenpresenter
Art des Zonentrenners
Zámok mechanický
Filter FreshAir na zadnom paneli
Chladenie cirkulačným vzduchom

Dizajn a materiály

Suchá zadná stena
Farebný, suchý zadný panel Ušľachtilá oceľ
Materiál suchá zadná stena Ušľachtilá oceľ so SmartSteel
Farba krytu Čierny
Materiál bočných stien Oceľ
Farba dverí Čierny
Materiál dverí izolačné sklenené dvere
Materiál vnútornej nádoby Plastová, grafitová sivá
Materiál políc drevená vyťahovacia polička
Rukoväť Hliníková tyčová rukoväť

Postavenie a inštalácia

Samozatváracie dvere
SoftSystem
Doraz dverí vpravo s možnosťou výmeny
Zmena strany otvárania dverí možná samostatne
Uhol otvorenia dverí
Vymeniteľné tesnenie dverí
Prepravné rúčky Vzadu
Prepravné valčeky vzadu
Vetranie ppredné vetranie
Typ zástrčky Euro
Pripojovací kábel (dĺžka) 2.000 mm

Špecifikácie

Objem chladiacich častí 386 l
Vonkajšie rozmery: výška / šírka / hĺbka (s obalom) 1.742,0 / 615,0 / 850,0 mm
Hmotnosť (bez balenia) 84 kg
Hmotnosť (s balením) 90 kg
Celkový objem 385 l
Užitočný objem časť na víno 385 l