NEPRERUŠENO! Všetky objednávkdy okamžite expedujeme!
Menu

Produkty z oficiálnej
slovenskej distribúcie

HOTLINE Po - Pá: 8 - 18 hod
0948 911 777

Menu

Liebherr Rdi 1621 Plus

ZÁRUKA: 2 + 3 ROKY ZADARMO - Nutná registrácia tu

Rozmery (cm): 85.00/60.00/60.70, Čistý objem celkom (l): 125, Čistý objem chlad. časti celkom (l): 109, Čistý objem mraz. časť (l): 17, D, Spotreba el. energie za 365 dní (kW/h): 116, Hlučnosť (dB): 35, Počet chlad. okruhov: 1, Doba skladovania pri výpadku prúdu (h): 10, Hmotnosť (kg): 37

Dostupnosť: SKLADOM

549 €

Bez DPH: 457,5 €

 • EAN: 4016803094814
 • Výrobca: LIEBHERR
 • Záruka: 24 mesiacov
Liebherr Rdi 1621

Popis produktu

Liebherr Rdi 1621 Plus - chladnička s EasyFresh

Hlavní parametre

 • Úspornosť: D
 • Farba: Biela
 • Výška (cm): 85.00
 • Šírka (cm): 60.00
 • Hĺbka (cm): 60.70
 • Hmotnosť prístroja vrátane obalu (kg): 36.80
 • Spotreba elektrickej energie za 365 dní: 116.00
 • Hlučnosť (dB): 35.00
 • Počet chladiacich okruhov: 1
 • Doba skladovania pri výpadku prúdu (h): 10
 • Čistý objem celkom (l): 125
 • Čistý objem chladničky (l): 109.00
 • Čistý objem mrazničky (l): 17.00
 • Zmrazovacia kapacita za 24 h(kg): 2

VŠETKY PARAMETRE

Priečinok EasyFresh

Priečinok EasyFresh

Priečinok EasyFresh-Safe je garantom maximálnej čerstvosti vo vašej domácnosti. Máte nebalené ovocie či zeleninu? V tomto priečinku optimálne uskladníte všetko. Vďaka hermetickému uzáveru potraviny prispievajú k zvýšeniu vlhkosti v priečinku. Takto zostanú dlho čerstvé.

SuperCool

SuperCool

Chcete, aby si vaša chladnička udržala optimálnu teplotu, aj keď ste práve vložili slnkom zohriate nákupy z trhu? To je úloha pre funkciu SuperCool. Po jej aktivácii zvýši spotrebič Liebherr mieru chladenia, kým sa čerstvé potraviny neschladia na úroveň zvyšného obsahu. Potom sa funkcia SuperCool automaticky vypne – najneskôr však po 12 hodinách.

LED osvetlenie vnútri

LED osvetlenie vnútri

Bočné osvetlenie LED osvetľuje interiér zboku. Poskytuje tým dobrý prehľad o potravinách. Ďalšia prednosť: LED diódy sú umiestnené pred sklenenými poličkami, takže aj plná chladnička je dobre osvetlená.

TouchControl

TouchControl

Stačí jemne poklepať prstom a pomocou funkcie TouchControl nastavíte teplotu chladničky Liebherr na 3, 5, 7 alebo 9 °C. Je to jednoduché a efektívne, pretože elegantné tlačidlo je integrované do interiéru, vďaka čomu majú čerstvé potraviny viac priestoru.

Integrované zariadenie SmartDeviceBox

Integrované zariadenie SmartDeviceBox

Vaša chladnička Liebherr je síce umiestnená v kuchyni, ale keď chcete, dostane sa tiež kedykoľvek na internet. Integrované zariadenie SmartDeviceBox otvára bránu ku všetkým výhodám systému Smarthome. Stačí zariadenie strčiť do zásuvky, zapnúť a pripojiť k sieti prostredníctvom WLAN siete chladničky Liebherr.

Úzka tyčová rukoväť s integrovaným otváracím mechanizmom

Úzka tyčová rukoväť s integrovaným otváracím mechanizmom

Pevné elegantné rukoväte s integrovanou mechanikou otvárania a prémiovým vzhľadom umožňujú pohodlné otváranie dverí bez námahy.

Pracovná doska s dlhou životnosťou

Pracovná doska s dlhou životnosťou

Pri varení nie je nikdy dosť miesta na pracovnej doske. Preto sa naše podstavné spotrebiče dodávajú s pevným a odolným povrchom, ktorý odolá aj poškriabaniu, a tým slúži ako rozšírenie pracovnej dosky.

Výbava vhodná do umývačiek riadu

Výbava vhodná do umývačiek riadu

Výbava vášho Liebherr je praktická dvojnásobne: Na jednej strane vám pomáha pri každodennom používaní a na druhej strane sa ľahko čistí. Potrebujete umyť dózu na maslo, FlexSystem alebo misku na kocky ľadu? Vložte ich pohodlne do umývačky riadu. Ostane vám viac času na iné veci.

3-dielny priečinok na odkladanie fliaš

3-dielny priečinok na odkladanie fliaš

Vaše fľaše teraz zostanú tam, kde chcete. S 3-dielnym priečinkom na odkladanie fliaš v chladničke bezpečne naležato môžu čakať na svoje použitie tri fľaše. Priečinok na odkladanie fliaš je vhodný na každú sklenenú poličku a vďaka tomu je veľmi flexibilný. A pokiaľ bude potrebovať miesto na iné účely, priečinok jednoducho vyberiete z chladničky.

Nastaviteľné nožičky

Nastaviteľné nožičky

Vďaka dvom nastaviteľným nožičkám sa spotrebič dá optimálne vyrovnať a prispôsobiť okoliu, napríklad na nerovnom povrchu. Takto si môžete byť istí, že dvere chladničky sa budú zatvárať absolútne natesno a do zariadenia nevnikne žiadne teplo ani sa nevytvorí kondenzát. Šetrí to tiež energiu a peniaze.

Zámok displeja

Zámok displeja

Svietiaci displej je magnet pre detské rúčky – to vie aj vaša chladnička Liebherr. Preto existuje zámok displeja. Spoľahlivo bráni tomu, aby došlo k neúmyselnej zmene nastavení na vašej chladničke. Zámok displeja môžete tiež jednoducho deaktivovať.

Poličky GlassLine, jedna deliteľná

Poličky GlassLine, jedna deliteľná

Keď v chladničke skladujete karafu alebo vysoké nádoby, nemusíte pre to hneď vyberať celú sklenenú poličku. Prečo aj? Existuje predsa deliteľná sklenená polička. Jednoducho zasuňte prednú polovicu sklenenej poličky pod zadnú polovicu. Takto môžete umiestniť vyššie nádoby dopredu a stále budete mať dostatok miesta na iné potraviny.

Dverový alarm

Dverový alarm

Dverový alarm vašej chladničky Liebherr stráži, aby ste zbytočne neplytvali energiou a potravinami. Keď sú dvere chladničky otvorené príliš dlho, upozorní na to alarm – pulzujúce svetlo a výstražný tón. O tom, čo je príliš dlho, však rozhodnete vy. V závislosti od nastavenia sa dverový alarm spustí po 1, 2 alebo 3 minútach.

Polička vo dverách

Polička vo dverách

Želáte si bezpečnú úložnú plochu pre svoje nápoje alebo potraviny? A chcete k nim mať aj ľahký prístup? Naše dverové poličky vám poskytnú oboje. Sú výškovo nastaviteľné a vďaka tomu sa prispôsobia vašim potrebám. Praktický je tiež posuvný a vyberateľný držiak na fľaše. Vaše fľaše tak vždy bezpečne stoja.

FlexCube

FlexCube

Chcete bezpečne skladovať malé tuby, otvorené dózy s krémom alebo prepeličie vajíčka? FlexCube vám s tým môže pomôcť: Jeho rôzne veľké otvory poskytujú priestor pre rôzne malé predmety. Kompaktná veľkosť držiakov FlexCube znamená, že ich do chladničky umiestnite niekoľko. FlexCube je možné umývať v umývačke riadu a zmestí sa do všetkých stojanov na fľaše a konzervy Liebherr.

Výškovo nastaviteľné odkladacie poličky vo dverách

Výškovo nastaviteľné odkladacie poličky vo dverách

Využite celý priestor svojho spotrebiča Liebherr podľa vlastných potrieb. Pomôžu vám pritom výškovo nastaviteľné poličky vo dverách: Kedykoľvek môžete rýchlo a jednoducho zmeniť výšku zavesenia odkladacích plôch – a celkom flexibilne tak využiť priestor na skladovanie rôznych nádob a potravín.

Vymeniteľné tesnenie dverí

Vymeniteľné tesnenie dverí

Potrebujete po niekoľkých rokoch vymeniť tesnenie dverí chladničky Liebherr? Môžete to urobiť úplne jednoducho sami. Vymeniteľné tesnenie dverí je možné odobrať v niekoľkých jednoduchých krokoch – a nové tesnenie nasadíte rovnako ľahko. Aj táto súčasť chladničky je tak vždy bezchybná a hygienicky čistá.

Vymeniteľný doraz dverí

Vymeniteľný doraz dverí

Zariadenia sú v závode vybavené s pravým dorazom dverí. S možnosťou výmeny dorazu dverí sa dá zariadenie na svojom mieste vždy optimálne používať.

SabbathMode

SabbathMode

V režime SabbathMode ustanú všetky aktivity – to platí aj elektrické spotrebiče. Váš spotrebič Liebherr to berie do úvahy. V režime SabbathMode je vypnuté kompletné osvetlenie chladničky, tiež sú vypnuté všetky tóny, zvuky a displej. Po 80 hodinách sa režim SabbathMode automaticky deaktivuje.

Priehradka na vajcia

Priehradka na vajcia

Chcete vo svojej chladničke uskladniť vajíčka bezpečne a bez použitia obalu? S priehradkou na vajcia to nie je žiadny problém. Tu uskladníte až do 10 slepačích vajec, ktoré budú stabilne chránené a dobre chladené. Priehradka na vajcia pasuje do vnútorných dverí aj na sklenené poličky.

Vyhladené sklenené poličky s ozdobnými lištami z nehrdzavejúcej ocele

Vyhladené sklenené poličky s ozdobnými lištami z nehrdzavejúcej ocele

Zažite čistú radosť po každom otvorení vďaka vyhladeným poličkám z bezpečnostného skla s lištami z nehrdzavejúcej ocele. Ich výškové uloženie môžete upraviť komfortne a jednoducho v jednom kroku. Vďaka vyhladeniu škrabance na sklenej poličke prakticky nie sú viditeľné a polička má hodnotný a elegantný vzhľad aj po rokoch.

Všetky parametre - Liebherr Rdi 1621 Plus

 

Vonkajšie rozmery: výška / šírka / hĺbka 85 / 60 / 60,7 cm
Celkový objem 125 l
Hladina hluku 35 dB
Riešenie zosieťovania integrované, pevne zabudované

 

Všeobecné informácie o produkte

Skupina produktov Tischkühlschrank mit EasyFresh
Series Plus

Výkon a spotreba

Trieda energetickej efektivity D
Spotreba energie za 24 hodín 0,317 kWh / 24 h
Spotreba energie za rok 116 kWh/ročne
Klimatická trieda SN-T
Hladina hluku 35 dB
Trieda emisií hluku šíriaceho sa vzduchom B
Prípojná hodnota 1,2 A
Napätie 220-240 V ~
Frekvencia 50 Hz

Riadenie a funkcie

Ovládanie low cost UI
Počet teplotných zón 1
Ukazovateľ teploty chladiaca časť
SuperCool možnosť nastavenia na spotrebiči a prostredníctvom aplikácie
Dverový poplach, chladenie možnosť nastavenia na spotrebiči a prostredníctvom aplikácie
NightMode
Zámok displeja možnosť nastavenia na spotrebiči
Ovládanie dotyk
Varovný signál pri poruche Optický a zvukový
BottleTimer
Riešenie zosieťovania integrované, pevne zabudované

Chladiaca časť

Nastaviteľný rozsah teploty v chladiacej časti +3 °C až +9 °C
Klimatické zóny chladiacej časti EasyFresh
Proces odmrazovania automatické
Systém vysúvania zásuvky, chladiaca časť
Vnútorné osvetlenie chladiacej časti LED-Beleuchtung, rechts, im UI integriert
Počet odkladacích plôch chladiacej časti 3
z toho predeliteľné 1
Z toho výškovo nastaviteľné 2
Skladovanie fliaš priečinok na odkladanie 3 fliaš
Anzahl EasyFresh-Safe(s) 1
Počet priestorov na odkladanie fliaš 1
Počet odkladacích plôch na konzervy 2
Priehradka na vajíčka 10 vajec
Anzahl FlexCubes 1
Zarážka dverí Priestor na fľaše a konzervy
Výškovo nastaviteľné odkladacie priečinky vo dverách s možnosťou postupného nastavenia

Mraziaca časť

Mraziaca kapacita 24 hod podľa GS 2,00 kg / 24 h
Hviezdičkové označenie 4
Doba skladovania pri poruche podľa GS 10 h

Dizajn a materiály

Materiál odkladacie regály dverí plast
Materiál odkladacích plôch chladiacej časti sklo
Materiál dverí oceľ
Farba krytu Biely
Farba dverí Biely
Materiál bočných stien Oceľ
Rukoväť Páková rukoväť

Postavenie a inštalácia

Doraz dverí vpravo s možnosťou výmeny
Zmena strany otvárania dverí možná samostatne
Uhol otvorenia dverí 213°
Tesnenie dverí vymeniteľné
Výškovo nastavovacie pätky 2
Vetranie ppredné vetranie
Typ zástrčky Euro
Pripojovací kábel (dĺžka) 2.000 mm

Špecifikácie

Z toho 4-hviezdičkový mraziaci box 16,7 l
Vonkajšie rozmery: výška / šírka / hĺbka 85 / 60 / 60,7 cm
Výška / šírka / hĺbka (s balením) 911,0 / 617,0 / 711,0 mm
Hmotnosť (bez balenia) 36,8 kg
Hmotnosť (s balením) 39,5 kg
Celkový objem 125 l
Objem chladiacich častí 109 l
Objem mraziacich častí 17 l