NEPRERUŠENO! Všetky objednávkdy okamžite expedujeme!
Menu

Produkty z oficiálnej
slovenskej distribúcie

HOTLINE 8 - 18 hod.
0948 911 777

Menu

Liebherr FFFsg 4001 Performance

ZÁRUKA: 3 ROKY ZADARMO

Smartfrost, Rozmery (cm): 188.40/59.70/65.40, Čistý objem celkom (l): 237, Čistý objem mraz. časť (l): 237, Spotreba el. energie za 365 dní (kW/h): 976, Hlučnosť (dB): 49, Systém chladenia: statický, Hmotnosť (kg): 81

Produkt GG 4010 má nové označenie FFFsg 4001

Dostupnosť: SKLADOM

2 074,8 €

Bez DPH: 1 729 €

 • EAN: 9005382241578
 • Výrobca: LIEBHERR
 • Záruka: 24 mesiacov
Liebherr FFFsg 4001

Popis produktu

Liebherr FFFsg 4001 Performance - voľne stojaca mraznička so SmartFrost

Hlavní parametre

 • SmartFrost: ano
 • Farba: Biela
 • Výška (cm): 188.40
 • Šírka (cm): 59.70
 • Hĺbka (cm): 65.40
 • Hmotnosť prístroja vrátane obalu (kg): 81.00
 • Spotreba elektrickej energie za 365 dní: 976.00
 • Hlučnosť (dB): 49.00
 • Systém chladenia: statický
 • Čistý objem celkom (l): 237
 • Čistý objem mrazničky (l): 237.00

VŠETKY PARAMETRE

Vybavení

Gastro: vhodné pre boxy spĺňajúce európske normy (len gastronomické mrazničky)

Gastro: vhodné pre boxy spĺňajúce európske normy (len gastronomické mrazničky)

Otvorte dvere, vložte nádobu, pekne a úhľadne: Profesionálne spotrebiče pre catering sú špeciálne navrhnuté tak, aby spĺňali požiadavky kuchýň a pekární, a sú preto vhodné na používanie s boxmi spĺňajúcimi európske normy.
Gastro: LightAlarm (svetelný alarm)

Gastro: LightAlarm (svetelný alarm)

V prípade nekontrolovaného zvýšenia teploty, ak zostali otvorené dvere alebo sa vyskytli iné problémy, začne blikať vnútorné osvetlenie spotrebiča. Pri spotrebičoch so sklenenými dverami tak rýchlo zistíte, kde treba zakročiť. Pri spotrebičoch s plnými dverami vás blikajúci interiér upozorní, aby ste dvere okamžite zatvorili, nech zostane zachovaná kvalita skladovania.
Gastro: skrytá servisná ponuka

Gastro: skrytá servisná ponuka

Skrytá servisná ponuka ponúka individuálnu konfiguráciu spotrebiča, ako napr. vypínanie/zapínanie alarmu, prispôsobovanie rozsahov cieľových hodnôt alebo zmeny automatického odmrazovania. Vďaka jemným technickým úpravám možno spotrebič prispôsobiť vašim špecifickým potrebám.
Gastro: SmartFrost

Gastro: SmartFrost

Kde nie je námraza, tam ani nie je potrebné rozmrazovanie: Systém SmartFrost výrazne znižuje tvorbu námrazy v interiéri a na skladovaných produktoch. Rozmrazovanie je potrebné menej často a keď naň dôjde, ide to oveľa ľahšie vďaka hladkým a ľahko čistiteľným vnútorným stenám. Výparník je zabudovaný v penovej izolácii a zabezpečuje vysokú úroveň energetickej účinnosti, ako aj rovnomerné chladenie.
Gastro: vymeniteľný doraz dverí

Gastro: vymeniteľný doraz dverí

Zariadenia sú v závode vybavené s s pravým dorazom dverí. S možnosťou zmeny dorazu dverí sa dá zariadenie na svojom mieste vždy optimálne umiestniť a nastaviť podľa individuálnych potrieb.
Gastro: ekologické chladiace prostriedky

Gastro: ekologické chladiace prostriedky

Zariadenia spoločnosti Liebherr sú optimalizované na najlepšiu možnú energetickú efektívnosť a nízke prevádzkové náklady. Používajú sa výlučne prírodné a ekologické chladivá R 600a a R 290. V spojení s vysoko účinnými kompresormi sú tieto chladivá mimoriadne výkonné a vďaka nízkemu potenciálu vzhľadom na tvorbu skleníkového efektu sú tiež bezpečné do budúcnosti.
Gastro: efektívny chladiaci systém><noscript><img src=

Gastro: efektívny chladiaci systém

Na základe desaťročí skúseností v oblasti chladiacej techniky spojených s neustálym výskumom zaručuje Liebherr vynikajúcu kvalitu chladiaceho systému. Používanie kvalitných kompresorov, kondenzátorov, odparovačov a ďalších komponentov chladiacej techniky sa postará nielen o značný pokles v spotrebe energie, ale aj o pokles prevádzkových nákladov zariadení Liebherr.
Gastro: kondenzátor z dutých drôtov><noscript><img src=

Gastro: kondenzátor z dutých drôtov

Špinavé kondenzátory sa draho čistia a spôsobujú vyššiu poruchovosť chladničiek. Naše odolné kondenzátory z dutých drôtov bránia usadzovaniu mastnoty a špiny, nevyžadujú údržbu a po mnoho rokov zaručujú výborný chladiaci výkon aj efektivitu chladničky. A môžete sa tiež tešiť z nízkych prevádzkových nákladov.
Gastro: dodatočne doplniteľné rozhranie Wi-Fi_LAN><noscript><img src=

Gastro: dodatočne doplniteľné rozhranie Wi-Fi_LAN

Zapojenie spotrebiča Liebherr do siete je jednoduché: Pomocou dodatočne doplniteľného rozhrania Wi-Fi a LAN možno spotrebiče bezproblémovo pripájať k externým systémom, ako je napríklad SmartMonitoring od spoločnosti Liebherr. Po nastavení rozhrania je vďaka tomuto digitálnemu monitorovaciemu riešeniu možné skladovaciu teplotu monitorovať a dokumentovať pohodlne a bezpečne.
Gastro: intuitívna navigácia v ponuke><noscript><img src=

Gastro: intuitívna navigácia v ponuke

Pohodlie na dosah ruky: Stav spotrebiča môžete skontrolovať na ovládacom paneli integrovanom do dverí bez toho, aby ste ich museli otvárať. Navigácia v ponuke je zrozumiteľná a prebieha pomocou troch dotykových tlačidiel.
Gastro: teplotná stabilita spĺňa požiadavky normy DIN EN 16825:2015_Chladenie><noscript><img src=

Gastro: teplotná stabilita spĺňa požiadavky normy DIN EN 16825:2015_Chladenie

Na zachovanie kvality potravín musí byť kolísanie teploty minimálne. Chladničky Liebherr majú pôsobivo stabilnú teplotu v rozpätí od −1 °C do 5 °C. Tým sa zachováva nielen skladovacia klíma, ale aj hodnota uskladneného tovaru a prísad.
Gastro: rošt so zarážkou proti vysunutiu><noscript><img src=

Gastro: rošt so zarážkou proti vysunutiu

Stabilné, trvácne, ventilované: Robustné nosné rošty z lakovanej ocele, ktoré nepodliehajú korózii, udržia aj ťažký tovar. Zároveň zaručujú stálu cirkuláciu vzduchu a s ňou aj dobrú teplotnú stabilitu. Výsuvná zarážka zabraňuje vysunutiu police počas vykladania položiek zo spotrebiča.
Gastro: súprava Side-by-side><noscript><img src=

Gastro: súprava Side-by-side

Súprava príslušenstva ponúka elegantné a bezpečné riešenie na zoradenie viacerých spotrebičov vedľa seba. Spotrebiče sú pevne spojené pomocou profilových koľajničiek, takže pri pohľade spredu pôsobia ucelene a navyše sa neposúvajú. Ich upevnenie zároveň zaručuje dodržanie odporúčanej vzdialenosti a zabraňuje tvorbe kondenzátu medzi spotrebičmi.
Gastro: vymeniteľný záves dverí><noscript><img src=

Gastro: vymeniteľný záves dverí

Profesionálne spotrebiče Liebherr sú štandardne vybavené pravým závesom dverí. Ten možno bez väčšej námahy a bez akýchkoľvek ďalších dielov zmeniť na ľavý. Vďaka tomu sa môžete maximálne flexibilne rozhodnúť, kam spotrebič nainštalujete.
Gastro: samozatvárajúce sa dvere < 90°_automatické zatváranie dvier pri uhle menej ako 90°><noscript><img src=

Gastro: samozatvárajúce sa dvere < 90°_automatické zatváranie dvier pri uhle menej ako 90°

Vykonávajte bežné práce v pohodlí – buďte si istí, že na nič nezabudnete: Od uhla približne 90° zostávajú dvere spotrebiča otvorené a uľahčujú nakladanie a vykladanie, ako aj čistenie. Pri uhlom menšom ako 90° sa samy zatvoria, aby spotrebič náhodou neostal otvorený. Vďaka tomu sa zachováva stabilná teplota a s ňou aj kvalita vašich potravín.
Gastro: ľahko čistiteľný interiér><noscript><img src=

Gastro: ľahko čistiteľný interiér

Vnútorná plastová nádoba je vyrobená z polystyrénu: plne recyklovateľného a odolného plastu bez zápachu. Pozostáva z jedného kusa, takže nemá žiadne skryté záhyby, v ktorých by sa zachytávali nečistoty, a jeho široké rohy sa dajú vyčistiť rýchlo a jednoducho. Dokonalá kombinácia udržateľnosti a hygieny.
Gastro: dodržiavanie súladu s normou DIN EN 60335 pre bezpečnosť spotrebičov><noscript><img src=

Gastro: dodržiavanie súladu s normou DIN EN 60335 pre bezpečnosť spotrebičov

Okrem zákonne požadovaného označovania UKCA/CE sú všetky oblasti súvisiace s bezpečnosťou od používateľskej príručky až po zariadenie hodnotené a testované externým nezávislým laboratóriom. To vám zaručuje najlepšiu možnú bezpečnosť produktov.
Gastro: informácie o výpadku elektrického prúdu><noscript><img src=

Gastro: informácie o výpadku elektrického prúdu

Ak bolo napájanie prerušené pre poruchu, po nabehnutí elektrického prúdu sa zobrazia informácie o tomto výpadku. Bude v nich uvedené, že spotrebič bol dočasne bez napájania, a to, aká maximálna teplota sa počas toho dosiahla. Vďaka tomu budete môcť posúdiť, či hrozí pre výpadok elektrického prúdu strata kvality.
Gastro: mechanický zámok><noscript><img src=

Gastro: mechanický zámok

Všetky materiály v spotrebičoch Liebherr určených pre pekárne a catering sú vybavené mechanickým zámkom s dvoma kľúčmi. Budete tak mať istotu, že sa k vášmu skladovanému tovaru nedostane nikto nepovolaný.
Gastro: bezúdržbové><noscript><img src=

Gastro: bezúdržbové

Šetrí čas, energiu aj peniaze: Profesionálne voľne stojace spotrebiče Liebherr pracujú bez filtrov alebo iných komponentov a dielov, ktoré si vyžadujú pravidelnú výmenu. Nevyžaduje sa žiadne ďalšie čistenie.
Gastro: interiér vyhovujúci pre potraviny><noscript><img src=

Gastro: interiér vyhovujúci pre potraviny

Všetky materiály v zariadeniach Liebherr určených pre pekárne a catering sú vyhovujúce pre potraviny a vhodné na skladovanie nebalených potravín.
Gastro: skrytá zákaznícka ponuka><noscript><img src=

Gastro: skrytá zákaznícka ponuka

Ochrana, bezpečnosť, jednoduchosť: Skrytá zákaznícka ponuka poskytuje používateľom informácie o stave spotrebiča alebo im umožňuje vykonať jeho podrobné nastavenia, napríklad obnovenie výrobných nastavení. Keďže sa tieto informácie a nastavenia nachádzajú na samostatnej a kódom chránenej úrovni ponuky, nehrozí, že by došlo k nežiaducim zmenám alebo manipulácii s nimi.
Gastro: SafetyStop><noscript><img src=

Gastro: SafetyStop

Nosný rošt s výsuvnou zarážkou zaisťuje stabilitu a bezpečné pracovné prostredie: Nosný rošt nemožno vytiahnuť omylom, ani keď sa so zariadením začne zaobchádzať trochu hekticky. Pri napĺňaní či vyprázdňovaní ostáva spotrebič spoľahlivo stabilne stáť, čím si ušetríte prípadné nehody.
Gastro: zámok displeja><noscript><img src=

Gastro: zámok displeja

Ak sa chcete vyhnúť náhodnému nastavovaniu, používateľská ponuka sa dá zamknúť. Zvukové alarmy možno tiež potvrdiť, keď je funkcia uzamknutia aktivovaná. To zaručuje, že všetky potrebné nastavenia vykonať možno a tie nechcené nemožno – na väčšiu bezpečnosť pri používaní spotrebičov Liebherr.
Gastro: predvádzací režim><noscript><img src=

Gastro: predvádzací režim

Pri školení či vystavovaní možno funkcie spotrebiča simulovať v predvádzacom režime bez toho, aby ho bolo potrebné obsluhovať. Šetrí to čas a peniaze, pretože nie je potrebné používať funkciu chladenia.
Gastro: dizajn komponentov s 15-ročnou životnosťou><noscript><img src=

Gastro: dizajn komponentov s 15-ročnou životnosťou

Trvalá udržateľnosť znamená, že spotrebič je nielen úsporný, ale aj odolný. Vysokokvalitné materiály a solídne spracovanie spolu s minimálne desaťročnou dostupnosťou náhradných dielov aj potom, ako sa daná séria prestane vyrábať, robia zo spotrebičov Liebherr robustné, spoľahlivé a mimoriadne dlhotrvajúce špičkové zariadenia, ktoré zvládnu každodenné náročné používanie.
Gastro: vymeniteľné tesnenie dverí><noscript><img src=

Gastro: vymeniteľné tesnenie dverí

Šetrite čas aj peniaze: Zásuvné tesnenia dverí od spoločnosti Liebherr sa dajú jednoducho vymeniť. Ak je tesnenie poškodené, vymeníte ho aj sami a bez použitia náradia.
Gastro: robustné kolieska><noscript><img src=

Gastro: robustné kolieska

Vďaka kolieskam, ktoré sa dajú namontovať dodatočne, zostávajú profesionálne zariadenia Liebherr mimoriadne mobilné. Kedykoľvek teda môžete zmeniť miesto inštalácie spotrebiča alebo ho jednoducho premiestniť a uľahčiť si tak upratovanie a čistenie.
Gastro: jasné informácie o spotrebiči><noscript><img src=

Gastro: jasné informácie o spotrebiči

Všetky informácie o spotrebiči by ste mali mať k dispozícii presne vtedy, keď ich potrebujete. Každý spotrebič Liebherr má preto vlastné sériové a servisné číslo, ako aj označenie modelu, ktoré sa nachádzajú na displeji, odkiaľ ich možno ľahko odčítať. Márne hľadanie alebo dokonca nutnosť vypratať spotrebič, aby ste si mohli pozrieť potrebné informácie, sú už minulosťou.
Gastro: náhradné diely dostupné desať rokov><noscript><img src=

Gastro: náhradné diely dostupné desať rokov

Udržateľnosť znamená, že spotrebič je nielen ekologický a úsporný, ale aj odolný. Aby ste sa zo spotrebiča Liebherr mohli tešiť dlho, garantuje spoločnosť Liebherr dostupnosť náhradných dielov minimálne desať rokov potom, ako sa daná séria prestane vyrábať. Robíme však všetko pre to, aby sme zabezpečili, že ich ani nebudete potrebovať.
Gastro: teplotný alarm><noscript><img src=

Gastro: teplotný alarm

Integrovaný teplotný alarm uvádza, či sa dosiahla spodnej alebo hornej prahové hodnoty. Používa akustické i vizuálne signály pre zaistenie maximálnej bezpečnosti uloženého tovaru.

Všetky parametre - Liebherr FFFsg 4001 Performance

Skupina produktov Voľne stojaca mraznička so SmartFrost
GTIN 9005382241578
Klasifikácia Performance

 

Užitočný objem celkom 237 l
Mraziaca časť 237 l
Čistý objem mraziaceho priestoru 237 l
Celkový čistý objem 237 l
Spotreba energie za 24 hodín 2,674 kWh / 24 h
Metodika merania spotreby energie EN 16825
Spotreba energie za rok 976 kWh/ročne
Klimatická trieda 7
Sicherheitsklasse 5
Výkon hluk/zvuk 49 dB
Chladiaci prostriedok R 290
Okolitá teplota +10 °C až 40 °C
Prípojná hodnota 2,0 A
Napätie 220-240 V ~
Frekvencia 50 Hz

 

Ovládanie Elektronické riadenie
Ovládanie dotyk
Poplach pri výpadku spotrebiča možnosť nastavenia na spotrebiči a prostredníctvom aplikácie
Varovný signál pri poruche Optický a zvukový
Ukazovateľ teploty Vonkajšie digitálne
Dverový poplach, chladenie
Dverový poplach, zmrazovanie možnosť nastavenia na spotrebiči a prostredníctvom aplikácie
AlarmLightAmplifier
SuperCool
SuperFrost možnosť nastavenia na spotrebiči a prostredníctvom aplikácie
Nastavenie jazyka
Zámok displeja možnosť nastavenia na spotrebiči
Elektronický zámok dverí
Vernetzbarkeit dodatočne vybaviteľné
Trvalo zapojiteľné
Stmievateľné

 

Teplotný rozsah -9 °C až -26 °C
Technológia chladenia SmartFrost
Chladiaci systém Statický
Proces odmrazovania manuálne
Zásuvky v mraziacej časti 0
Počet odkladacích plôch 6
Z toho nastaviteľné 0

 

Farba krytu Biely
Materiál bočných stien Oceľ
Farba dverí Biely
Materiál dverí/krytu plné dvere
Rukoväť Hliníková tyčová rukoväť
Materiál vnútornej nádoby Plast biely
Materiál odkladacích plôch rošty s plastovou povrchovou úpravou
Materiál nastavovacích pätiek Oceľ pozinkovaná
Hmotnosť (bez balenia) 75 kg

 

Samozatváracie dvere
SoftSystem
Zasúvanie
Doraz dverí vpravo s možnosťou výmeny
Vymeniteľné tesnenie dverí
Nastaviteľné nožičky 2
Prepravné rúčky
Valčeky
Typ valčekov
Chladenie cirkulačným vzduchom
Dĺžka pripojovacieho kábla 3.000 mm

 

Zámok mechanický

 

Vonkajšie rozmery: výška / šírka / hĺbka (s obalom) 188,4 / 59,7 / 65,4 cm
Výška / šírka / hĺbka (s balením) 1.920,0 / 615,0 / 725,0 mm
Hmotnosť (s balením) 81 kg
Hrubý objem spolu 316 l
Hrubý objem mraziaceho priestoru 316 l
Zaťažiteľnosť odkladacích plôch v mraziacej časti 45 kg