NEPRERUŠENO! Všetky objednávkdy okamžite expedujeme!
Menu

Produkty z oficiálnej
slovenskej distribúcie

HOTLINE 8 - 18 hod.
0948 911 777

Menu

Liebherr BRFvg 5511 Performance

ZÁRUKA: 3 ROKY ZADARMO

Rozmery (cm): 168.40/74.70/76.90, Čistý objem celkom (l): 360, Čistý objem chlad. časti celkom (l): 360, D, Spotreba el. energie za 365 dní (kW/h): 881, Hlučnosť (dB): 49, Systém chladenia: dynamický, Hmotnosť (kg): 103

Dostupnosť: SKLADOM

2 338 €

Bez DPH: 1 949 €

 • EAN: 9005382241554
 • Výrobca: LIEBHERR
 • Záruka: 24 mesiacov
Liebherr BRFvg 5511 Performance

Popis produktu

Liebherr BRFvg 5511 Performance - chladnička s obehových vzduchovým chladením zodpovedajúca pekárenským normám

Hlavní parametre

 • Úspornosť: D
 • Farba: Biela
 • Výška (cm): 168.40
 • Šírka (cm): 74.70
 • Hĺbka (cm): 76.90
 • Hmotnosť prístroja vrátane obalu (kg): 103.00
 • Spotreba elektrickej energie za 365 dní: 881.00
 • Hlučnosť (dB): 49.00
 • Systém chladenia: dynamický
 • Čistý objem celkom (l): 360
 • Čistý objem chladničky (l): 360.00

VŠETKY PARAMETRE

Vybavení

Gastro: vymeniteľný doraz dverí

Gastro: vymeniteľný doraz dverí

Zariadenia sú v závode vybavené s s pravým dorazom dverí. S možnosťou zmeny dorazu dverí sa dá zariadenie na svojom mieste vždy optimálne umiestniť a nastaviť podľa individuálnych potrieb.
Gastro: ekologické chladiace prostriedky

Gastro: ekologické chladiace prostriedky

Zariadenia spoločnosti Liebherr sú optimalizované na najlepšiu možnú energetickú efektívnosť a nízke prevádzkové náklady. Používajú sa výlučne prírodné a ekologické chladivá R 600a a R 290. V spojení s vysoko účinnými kompresormi sú tieto chladivá mimoriadne výkonné a vďaka nízkemu potenciálu vzhľadom na tvorbu skleníkového efektu sú tiež bezpečné do budúcnosti.
Gastro: efektívny chladiaci systém

Gastro: efektívny chladiaci systém

Na základe desaťročí skúseností v oblasti chladiacej techniky spojených s neustálym výskumom zaručuje Liebherr vynikajúcu kvalitu chladiaceho systému. Používanie kvalitných kompresorov, kondenzátorov, odparovačov a ďalších komponentov chladiacej techniky sa postará nielen o značný pokles v spotrebe energie, ale aj o pokles prevádzkových nákladov zariadení Liebherr.
Gastro: chladenie cirkulačným vzduchom

Gastro: chladenie cirkulačným vzduchom

Vysokovýkonné ventilátory sa starajú o rýchle vychladenie čerstvo uloženého tovaru a rovnomernú teplotu chladenia v celom interiéri.
Gastro: digitálny ukazovateľ teploty

Gastro: digitálny ukazovateľ teploty

Digitálny ukazovateľ teploty ukazuje na stupeň presne teplotu v interiéri chladiaceho zariadenia. Prevádzkovateľ aj používateľ tak majú rýchlo prehľad o teplote zariadenia.
Gastro: vhodné na plechy na pečenie spĺňajúce európske normy

Gastro: vhodné na plechy na pečenie spĺňajúce európske normy

Zapadnú dokonale: Plechy na pečenie spĺňajúce európske normy sa dajú perfektne umiestniť na robustné koľajničky roštov v tvare L a možno ich aj ľahko vybrať. Napokon, každý spotrebič Liebherr určený pre pekárne bol vyslovene navrhnutý na používanie štandardizovaných plechov na pečenie.
Gastro: kondenzátor z dutých drôtov><noscript><img src=

Gastro: kondenzátor z dutých drôtov

Špinavé kondenzátory sa draho čistia a spôsobujú vyššiu poruchovosť chladničiek. Naše odolné kondenzátory z dutých drôtov bránia usadzovaniu mastnoty a špiny, nevyžadujú údržbu a po mnoho rokov zaručujú výborný chladiaci výkon aj efektivitu chladničky. A môžete sa tiež tešiť z nízkych prevádzkových nákladov.
Gastro: dodatočne doplniteľné rozhranie Wi-Fi_LAN><noscript><img src=

Gastro: dodatočne doplniteľné rozhranie Wi-Fi_LAN

Zapojenie spotrebiča Liebherr do siete je jednoduché: Pomocou dodatočne doplniteľného rozhrania Wi-Fi a LAN možno spotrebiče bezproblémovo pripájať k externým systémom, ako je napríklad SmartMonitoring od spoločnosti Liebherr. Po nastavení rozhrania je vďaka tomuto digitálnemu monitorovaciemu riešeniu možné skladovaciu teplotu monitorovať a dokumentovať pohodlne a bezpečne.
Gastro: intuitívna navigácia v ponuke><noscript><img src=

Gastro: intuitívna navigácia v ponuke

Pohodlie na dosah ruky: Stav spotrebiča môžete skontrolovať na ovládacom paneli integrovanom do dverí bez toho, aby ste ich museli otvárať. Navigácia v ponuke je zrozumiteľná a prebieha pomocou troch dotykových tlačidiel.
Gastro: teplotná stabilita spĺňa požiadavky normy DIN EN 16825:2015_Chladenie><noscript><img src=

Gastro: teplotná stabilita spĺňa požiadavky normy DIN EN 16825:2015_Chladenie

Na zachovanie kvality potravín musí byť kolísanie teploty minimálne. Chladničky Liebherr majú pôsobivo stabilnú teplotu v rozpätí od −1 °C do 5 °C. Tým sa zachováva nielen skladovacia klíma, ale aj hodnota uskladneného tovaru a prísad.
Gastro: rozsah teplôt +1 °C_+15 °C><noscript><img src=

Gastro: rozsah teplôt +1 °C_+15 °C

Spotrebiče Liebherr pre pekárne a catering majú pôsobivo stabilný teplotný rozsah od 1 °C do 15 °C, čím sa zaručuje ešte dlhšie trvajúca čerstvosť a chutnosť jedla.
Gastro: rošt so zarážkou proti vysunutiu><noscript><img src=

Gastro: rošt so zarážkou proti vysunutiu

Stabilné, trvácne, ventilované: Robustné nosné rošty z lakovanej ocele, ktoré nepodliehajú korózii, udržia aj ťažký tovar. Zároveň zaručujú stálu cirkuláciu vzduchu a s ňou aj dobrú teplotnú stabilitu. Výsuvná zarážka zabraňuje vysunutiu police počas vykladania položiek zo spotrebiča.
Gastro: SuperCool><noscript><img src=

Gastro: SuperCool

Chceli by ste, aby si vaša chladnička zachovala optimálnu teplotu, aj keď ste práve do nej vložili nákup izbovej teploty? Tak to je úloha pre funkciu SuperCool: Po aktivácii zvýši spotrebič Liebherr mieru chladenia, kým sa čerstvé potraviny neschladia na úroveň zvyšného obsahu. Funkcia SuperCool sa potom automaticky vypne – po maximálne 12 hodinách.
Gastro: súprava Side-by-side><noscript><img src=

Gastro: súprava Side-by-side

Súprava príslušenstva ponúka elegantné a bezpečné riešenie na zoradenie viacerých spotrebičov vedľa seba. Spotrebiče sú pevne spojené pomocou profilových koľajničiek, takže pri pohľade spredu pôsobia ucelene a navyše sa neposúvajú. Ich upevnenie zároveň zaručuje dodržanie odporúčanej vzdialenosti a zabraňuje tvorbe kondenzátu medzi spotrebičmi.
Gastro: vymeniteľný záves dverí><noscript><img src=

Gastro: vymeniteľný záves dverí

Profesionálne spotrebiče Liebherr sú štandardne vybavené pravým závesom dverí. Ten možno bez väčšej námahy a bez akýchkoľvek ďalších dielov zmeniť na ľavý. Vďaka tomu sa môžete maximálne flexibilne rozhodnúť, kam spotrebič nainštalujete.
Gastro: vhodné na plechy na pečenie spĺňajúce európske normy><noscript><img src=

Gastro: vhodné na plechy na pečenie spĺňajúce európske normy

Zapadnú dokonale: Plechy na pečenie spĺňajúce európske normy sa dajú perfektne umiestniť na robustné koľajničky roštov v tvare L a možno ich aj ľahko vybrať. Napokon, každý spotrebič Liebherr určený pre pekárne bol vyslovene navrhnutý na používanie štandardizovaných plechov na pečenie.
Gastro: výškovo nastavovacie pätky><noscript><img src=

Gastro: výškovo nastavovacie pätky

Vďaka výškovo nastaviteľným pätkám, ktoré sa dodávajú ako príslušenstvo, môžete výšku spotrebiča prispôsobiť svojim potrebám. Profesionálny spotrebič môžete napríklad zdvihnúť, aby ste pod ním mohli ľahšie upratať.
Gastro: samozatvárajúce sa dvere < 90°_automatické zatváranie dvier pri uhle menej ako 90°><noscript><img src=

Gastro: samozatvárajúce sa dvere < 90°_automatické zatváranie dvier pri uhle menej ako 90°

Vykonávajte bežné práce v pohodlí – buďte si istí, že na nič nezabudnete: Od uhla približne 90° zostávajú dvere spotrebiča otvorené a uľahčujú nakladanie a vykladanie, ako aj čistenie. Pri uhlom menšom ako 90° sa samy zatvoria, aby spotrebič náhodou neostal otvorený. Vďaka tomu sa zachováva stabilná teplota a s ňou aj kvalita vašich potravín.
Gastro: ľahko čistiteľný interiér><noscript><img src=

Gastro: ľahko čistiteľný interiér

Vnútorná plastová nádoba je vyrobená z polystyrénu: plne recyklovateľného a odolného plastu bez zápachu. Pozostáva z jedného kusa, takže nemá žiadne skryté záhyby, v ktorých by sa zachytávali nečistoty, a jeho široké rohy sa dajú vyčistiť rýchlo a jednoducho. Dokonalá kombinácia udržateľnosti a hygieny.
Gastro: dodržiavanie súladu s normou DIN EN 60335 pre bezpečnosť spotrebičov><noscript><img src=

Gastro: dodržiavanie súladu s normou DIN EN 60335 pre bezpečnosť spotrebičov

Okrem zákonne požadovaného označovania UKCA/CE sú všetky oblasti súvisiace s bezpečnosťou od používateľskej príručky až po zariadenie hodnotené a testované externým nezávislým laboratóriom. To vám zaručuje najlepšiu možnú bezpečnosť produktov.
Gastro: informácie o výpadku elektrického prúdu><noscript><img src=

Gastro: informácie o výpadku elektrického prúdu

Ak bolo napájanie prerušené pre poruchu, po nabehnutí elektrického prúdu sa zobrazia informácie o tomto výpadku. Bude v nich uvedené, že spotrebič bol dočasne bez napájania, a to, aká maximálna teplota sa počas toho dosiahla. Vďaka tomu budete môcť posúdiť, či hrozí pre výpadok elektrického prúdu strata kvality.
Gastro: mechanický zámok><noscript><img src=

Gastro: mechanický zámok

Všetky materiály v spotrebičoch Liebherr určených pre pekárne a catering sú vybavené mechanickým zámkom s dvoma kľúčmi. Budete tak mať istotu, že sa k vášmu skladovanému tovaru nedostane nikto nepovolaný.
Gastro: bezúdržbové><noscript><img src=

Gastro: bezúdržbové

Šetrí čas, energiu aj peniaze: Profesionálne voľne stojace spotrebiče Liebherr pracujú bez filtrov alebo iných komponentov a dielov, ktoré si vyžadujú pravidelnú výmenu. Nevyžaduje sa žiadne ďalšie čistenie.
Gastro: vlastné zámky><noscript><img src=

Gastro: vlastné zámky

Príslušenstvo pre extra bezpečnosť: Pre každé profesionálne zariadenie je k dispozícii päť rôznych zámkov s kľúčmi. Prístup k vašej chladničke či mrazničke bude mať tak len personál s oprávnením – a váš cenný tovar bude vždy chránený pred neoprávneným prístupom.
Gastro: interiér vyhovujúci pre potraviny><noscript><img src=

Gastro: interiér vyhovujúci pre potraviny

Všetky materiály v zariadeniach Liebherr určených pre pekárne a catering sú vyhovujúce pre potraviny a vhodné na skladovanie nebalených potravín.
Gastro: HumidityControl><noscript><img src=

Gastro: HumidityControl

Perfektné klimatické podmienky možno vytvoriť len vďaka správnej kombinácii teploty a vlhkosti. HumidityControl vám umožňuje upravovať vlhkosť podľa vašich potrieb. Na optimálne skladovacie podmienky a príležitosť vychutnávať si čerstvosť ešte dlhšie.
Gastro: skrytá zákaznícka ponuka><noscript><img src=

Gastro: skrytá zákaznícka ponuka

Ochrana, bezpečnosť, jednoduchosť: Skrytá zákaznícka ponuka poskytuje používateľom informácie o stave spotrebiča alebo im umožňuje vykonať jeho podrobné nastavenia, napríklad obnovenie výrobných nastavení. Keďže sa tieto informácie a nastavenia nachádzajú na samostatnej a kódom chránenej úrovni ponuky, nehrozí, že by došlo k nežiaducim zmenám alebo manipulácii s nimi.
Gastro: SafetyStop><noscript><img src=

Gastro: SafetyStop

Nosný rošt s výsuvnou zarážkou zaisťuje stabilitu a bezpečné pracovné prostredie: Nosný rošt nemožno vytiahnuť omylom, ani keď sa so zariadením začne zaobchádzať trochu hekticky. Pri napĺňaní či vyprázdňovaní ostáva spotrebič spoľahlivo stabilne stáť, čím si ušetríte prípadné nehody.
Gastro: energetický štítok podľa smernice EU 2015_1094><noscript><img src=

Gastro: energetický štítok podľa smernice EU 2015_1094

Energetická účinnosť v skratke: Energetický štítok zobrazuje, aké úsporné sú profesionálne spotrebiče Liebherr. Táto nízka spotreba energie sa tiež premieta do nich celkových prevádzkových nákladov.
Gastro: zámok displeja><noscript><img src=

Gastro: zámok displeja

Ak sa chcete vyhnúť náhodnému nastavovaniu, používateľská ponuka sa dá zamknúť. Zvukové alarmy možno tiež potvrdiť, keď je funkcia uzamknutia aktivovaná. To zaručuje, že všetky potrebné nastavenia vykonať možno a tie nechcené nemožno – na väčšiu bezpečnosť pri používaní spotrebičov Liebherr.
Gastro: predvádzací režim><noscript><img src=

Gastro: predvádzací režim

Pri školení či vystavovaní možno funkcie spotrebiča simulovať v predvádzacom režime bez toho, aby ho bolo potrebné obsluhovať. Šetrí to čas a peniaze, pretože nie je potrebné používať funkciu chladenia.
Gastro: dizajn komponentov s 15-ročnou životnosťou><noscript><img src=

Gastro: dizajn komponentov s 15-ročnou životnosťou

Trvalá udržateľnosť znamená, že spotrebič je nielen úsporný, ale aj odolný. Vysokokvalitné materiály a solídne spracovanie spolu s minimálne desaťročnou dostupnosťou náhradných dielov aj potom, ako sa daná séria prestane vyrábať, robia zo spotrebičov Liebherr robustné, spoľahlivé a mimoriadne dlhotrvajúce špičkové zariadenia, ktoré zvládnu každodenné náročné používanie.
Gastro: vymeniteľné tesnenie dverí><noscript><img src=

Gastro: vymeniteľné tesnenie dverí

Šetrite čas aj peniaze: Zásuvné tesnenia dverí od spoločnosti Liebherr sa dajú jednoducho vymeniť. Ak je tesnenie poškodené, vymeníte ho aj sami a bez použitia náradia.
Gastro: robustné kolieska><noscript><img src=

Gastro: robustné kolieska

Vďaka kolieskam, ktoré sa dajú namontovať dodatočne, zostávajú profesionálne zariadenia Liebherr mimoriadne mobilné. Kedykoľvek teda môžete zmeniť miesto inštalácie spotrebiča alebo ho jednoducho premiestniť a uľahčiť si tak upratovanie a čistenie.
Gastro: jasné informácie o spotrebiči><noscript><img src=

Gastro: jasné informácie o spotrebiči

Všetky informácie o spotrebiči by ste mali mať k dispozícii presne vtedy, keď ich potrebujete. Každý spotrebič Liebherr má preto vlastné sériové a servisné číslo, ako aj označenie modelu, ktoré sa nachádzajú na displeji, odkiaľ ich možno ľahko odčítať. Márne hľadanie alebo dokonca nutnosť vypratať spotrebič, aby ste si mohli pozrieť potrebné informácie, sú už minulosťou.
Gastro: náhradné diely dostupné desať rokov><noscript><img src=

Gastro: náhradné diely dostupné desať rokov

Udržateľnosť znamená, že spotrebič je nielen ekologický a úsporný, ale aj odolný. Aby ste sa zo spotrebiča Liebherr mohli tešiť dlho, garantuje spoločnosť Liebherr dostupnosť náhradných dielov minimálne desať rokov potom, ako sa daná séria prestane vyrábať. Robíme však všetko pre to, aby sme zabezpečili, že ich ani nebudete potrebovať.
Gastro: teplotný alarm><noscript><img src=

Gastro: teplotný alarm

Integrovaný teplotný alarm uvádza, či sa dosiahla spodnej alebo hornej prahové hodnoty. Používa akustické i vizuálne signály pre zaistenie maximálnej bezpečnosti uloženého tovaru.

Všetky parametre - Liebherr BRFvg 5511 Performance

 

Skupina produktov Chladnička s obehových vzduchovým chladením zodpovedajúca pekárenským normám
GTIN 9005382241554
Klasifikácia Performance

 

Užitočný objem celkom 360 l
Celkový čistý objem 360 l
Čistý objem chladiacej časti 360 l
Trieda energetickej efektivity D
Spotreba energie za 24 hodín 2,413 kWh / 24 h
Metodika merania spotreby energie EN 16825
Spotreba energie za rok 881 kWh/ročne
Klimatická trieda 4
Sicherheitsklasse 5
Výkon hluk/zvuk 49 dB
Chladiaci prostriedok R 600a
Okolitá teplota +10 °C až 40 °C
Prípojná hodnota 2,0 A
Zaťažiteľnosť odkladacích plôch v chladiacej časti 60 kg
Napätie 220-240 V ~
Frekvencia 50 Hz
Chladiaca časť 533 l

 

Izolácia 63/26 mm

 

Ovládanie Elektronické riadenie
Ovládanie dotyk
Poplach pri výpadku spotrebiča Nastaviteľné na jednotke a viditeľné cez SmartMonitoring
Ukazovateľ teploty Vonkajšie digitálne
Varovný signál pri poruche Optický a zvukový
Dverový poplach, chladenie Nastaviteľné na jednotke a viditeľné cez SmartMonitoring
Dverový poplach, zmrazovanie
Bezpotenciálový kontakt
AlarmLightAmplifier
SuperCool Nastaviteľné na jednotke a viditeľné cez SmartMonitoring
SuperFrost
Nastavenie jazyka
Zámok displeja možnosť nastavenia na spotrebiči
Elektronický zámok dverí
Vernetzbarkeit dodatočne vybaviteľné
Trvalo zapojiteľné
Stmievateľné

 

Teplotný rozsah +1 °C až +15 °C
Chladiaci systém Dynamický
Vnútorné osvetlenie LED stropné osvetlenie
Proces odmrazovania automatické
Počet odkladacích plôch 1
Z toho výškovo nastaviteľné 0
Podlahový rošt

 

Farba krytu Biely
Materiál bočných stien Oceľ
Farba dverí Biely
Materiál dverí/krytu izolačné sklenené dvere
Rukoväť Hliníková tyčová rukoväť
Materiál vnútornej nádoby Plast biely
Materiál odkladacích plôch podperné koľajnice tvaru L vo vyhotovení z chrómniklovej ocele
Materiál nastavovacích pätiek Oceľ pozinkovaná

 

Samozatváracie dvere
SoftSystem
Zasúvanie 600x400mm (priečny zásuv)
Doraz dverí vpravo s možnosťou výmeny
Vymeniteľné tesnenie dverí
Nastaviteľné nožičky 2
Prepravné rúčky
Valčeky
Typ valčekov
Chladenie cirkulačným vzduchom
Dĺžka pripojovacieho kábla 3.000 mm

 

Zámok mechanický

 

Vonkajšie rozmery: výška / šírka / hĺbka 168,4 / 74,7 / 76,9 cm
Výška / šírka / hĺbka (s balením) 1.720,0 / 765,0 / 840,0 mm
Hmotnosť (bez balenia) 96 kg
Hmotnosť (s balením) 103 kg
Hrubý objem spolu 533 l
Hrubý objem chladiaceho priestoru 533 l